نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار - حفاظ بر روی دیوار حیاط

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال متنوع خمكاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز بوده كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده شده كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم تهیه و تولید می گردد.

 
چند علت بسیار ضروری برای آن‌که مطمئن شوید ساختمان شما احتیاج به نصب حفاظ دارد؟
 
یکی ازمهم‌ترین شاخصه ها در بالا بردن ضریب امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن حفاظ بر روی دیوار حیاط است حفاظ‌های موجود در بازار دارای انواع متنوع و گوناگونی با جنس‌های مختلف و کاربرد های بسیار هستند ساختمان ها یکی از گزینه‌های محبوب جهت خرید و یا اجاره یک محل و مکان مناسب برای سکونت می‌باشد. مواقعی که شما یک آپارتمان در یک ساختمان را جهت سکونت و زندگی انتخاب می‌کنید باید در ابتدا گزینه‌های بسیتری را در نظر بگیرید اول اینکه اگر می‌خواهید در آن ساختمان یا آپارتمان سکونت داشته باشید و با خیال راحت و آسوده در آن زندگی نمایید دارای چه ویژگی انیتی مهمی یباشد ویژگی چون داشتن درب های پارکینگی با ضریب امنیت بالا ویژگی دیگری چون دوربین مدار بسته و حفاظ های درب آکاردئونی و انواع حفاظ دیواری  که باید به آنها دقت کنید.
 
حفاظ بالای دیوار
 

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با استحکام بالا

 
برخی از افراد سودجو به خاطر پایین آوردن قیمت خود با استفاده از جوش های بی کیفیت یک طرفه انواع حفاظ ها را تولید می کنند اما با متریال های مصرفی به کیفیت و به عنوان کالای ارزان‌تر به مشتری می فروشند. جدا از بحث نوع جوش میتواند در طول عمر حفاظ تاثیر بالایی داشته باشد و مهارت افراد در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین افراد برای این کار انتخاب شده اند.در این شرکت از دو روش برای جوش استفاده می شود:
 
1- جوش الکترود
2- جوش CO2
 
محافظ فلزی بالای دیوار
 
جوش الکترود چیست ؟
 
حفاظ شاخ گوزنی با جوش الکترود، در نوع جوشکاری با الکترود یا همان جوشکاری با برق بعد از اتصال دو قطعه و دوطرفه  بر روی آن یک لایه زائه جوش باقی می ماند که حتما قبل از رنگ کاری حذف گردد.از معایب این نوع جوش می توان گل جوش یا همان زائه را نام برد که از بین نبردن آن باعث پوسیدن جوش در گذشت زمان می شود. در حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار  به علت درهم فرو رفتن میلگرد ها امکان استفاده از فرز برای پاکسازی وجود نداشته و از دیگر معایب می توان به مقاومت پایین این جوش به خاطر شکننده بودن و شکستن راحت آن اشاره نمود.
 
 
جوش CO2 چیست؟
 
حفاظ شاخ گوزنی با جوش CO2، در ساخت حفاظ جوش CO2 از برترین روش های اتصال نرده های حفاظ شاخ گوزنی به همدیگر میباشد چراکه گل جوش ایجاد نمی کند اشاره کردیم که گل جوش همان زائه به جا کانئه از اتصال دو قطعه میباشد  و نقطه جوش های دقیق و محکم تری به وجود می آورد. از مزیت های دیگر می توان به نرم بودن جوش اشاره داشت که در این شرایط شکستن شاخه ها در نقطه جوشکاری شده سخت‌تر می گردد این جوش قیمت بالاتری دارد ولی نتایج آن قابل قیاس با سایر جوش ها نمیباشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا