قیمت نرده آهنی شاخ گوزنی - بهترین محافظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میكند اما باید در حین انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب كنید كه دارای عرض و ارتفاع و تراكم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور كنند. با توجه به كارایی و استحكام فوق‌العاده ای كه حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها كمتر و نرده ای ارزان است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 
 
قیمت همیشه یکی از مهم ترین پارامتر های مهم در انتخاب انواع محصولات است و هیچ نقصی بزرگتر از یک قیمت غیر ولقعی و بی جا نیست. از این رو قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز باید متعادل و منطقی باشد. البته در همین اول کلام توصیه اکید داریم که به هیچ وجه به دنبال حفاظ شاخ گوزنی ارزان قیمت نباشید. مطمئن باشید که نداشتن حفاظ روی دیوار خیلی بهتر از داشتن یکی ازبدون کیفیت است  قیمت نرده آهنی شاخ گوزنی بسته به عوامل متعددی می تواند متغیر گردد مواردی همچون ارتفاع لازم، مقدار میلگرد لازم و وزن آنها، قیمت روز آهن، دستمزد و هزینه ساخت و تجربه کاری آهنگر می توانند روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر داشته باشند.
 
 
گارد محافظتی بالای دیوار
 

انواع گارد محافظ بالای دیوار 

 
انواع حفاظ بلای دیوار از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می‌کند. ستفاده از  دوربین‌های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد می‌کند، اما زمانی که از انواع گارد محافظ دیوار در ساختمان‌های خود استفاده می‌کنید، می‌دانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان شما در برابر ورود سارقین و افراد متفرقه محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.
 
محافظ آهنی بالای دیوار تهران

حفاظ شاخ گوزنی دیوار:

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات حفاظتی است که با میلگرد تولید می گردد برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردد که در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۷۰ سانت ، ۸۰ سانت ، یک متر و یک متر و بیست ساخته و تولید می گردد این نوع حفاظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که تولید می گردد قیمت های گوناگونی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند تولیدگنندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای متنوعی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا