حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار تهران - حفاظ كشی بالای دیوار

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی به تراكم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشكاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر كه وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است. حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر قیمت مناسب، امنیت بالا و زیبایی یكی از بهترین حفاظ ها می باشد.

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 
همانطور که می‌دانید نرده شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد است که با جوشکاری، رنگ کاری و طی زمانی طولانی و پیچیده به شکل حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار در  می آید. به همین علت عوامل بسیاری در تعیین قیمت آن نقش دارند. .میلگرد نیز بر اساس عوامل بسیاری تعیین قیمت می گردد عواملی نظیر میزان تراکم، نوع جنس، میزان کیفیت، فرایند تولید و امثالهم. طبیعتاً هر چه عوامل مذکور خوب و استاندارد باشند، منجر به افزایش قیمت نیز می شوند.
هزینه نصب هم متغییر است، 
 
حفاظ بالای دیوار

نرده دیواری حیاط :

 
استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میگردد مدیریت مناسب هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده حفاظ دیوار بسیار تاثیر گذار است. نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد. در کنار حفاظ‌های ساده که متشکل از تعدادی میله عمودی بوده حفاظ سرنیزه ای نیز یک حفاظ نوستالژیک محسوب میگردد  بعد از این نوع حفاظ های ایمن روی دیوار حفاظ نرده میلگردی نسل بعدی حصار دیوار شد.
 
محافظ بالای دیوار

بهترین محافظ بالای دیوار :

 
برترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و انتخاب بهترین نرده دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند. تحقیقات در مورد نوع انتخاب ارتفاع حفاظ در بین مشتریان نشان داده است که مردم بر این باورند اگر هر چه ارتفاع حفاظ بالاتر رود امنیت نیز بالا می رود و خیلی کمتر به نمای ساختمان و زیبایی ساختمان توجه می کنند. حفاظ مدرن که به نام های (حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف ، حفاظ نیزاری ، حفاط خار بوته ای  و …) از آن یاد می شود. باید طوری انتخاب شوند که با نمای ساختمان همخوانی داشته باشد. در انتخاب حفاظ باید به سه عامل تراکم و ارتفاع و عرض با یکدیگر و در کنار یکدیگر نگاه کرد و انتخاب کرد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا