حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار - نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی مراحل ویژه ای دنبال می شود ابتدا فلزات در اندازه های مشخص برش داده می گردد و معمولا سایز 10 میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطوح حفاظ شاخ گوزنی فرم دهی می شود و بخش های خاص آن تیز می گردد. حال با استفاده از جوشكاری قطعات به هم چسبیده می شود. در ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز است تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد.

حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار یکی از چشم‌نوازترین و ایمن ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث میگردد قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان‌ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب برترین نرده حفاظ روی دیوار بوده. حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهمترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.
 
مدل لاله ای
مدل لیلیوم
مدل بوته ای
 
نرده حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی 

 
 
به دلیل گسترش شهرها، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی  برای حفاظت از منازل، محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رایج شده است. افرادی که به تولیذ این نرده ها پرداخت اند، همواره سعی کرده اند که گاردی مقاوم و زیبا تولید کنند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی ، به علت طراحی خاص که دارد. حفاظ شاخ گوزنی به گونه طراحی و تولید  شده است که سارق با دیدن نرده ها از سرقت منصرف می شود. هر چقدر که تراکم این نرده ها بیشتر باشد، امنیت خانه و محیط نیز افزایش پیدا می کند.  
 
بهترین محافظ بالای دیوار

نصب انواع حفاظ بالای دیوار:

 
نصب حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ شاخ گوزنی  دارای استحکام و زیبایی است. حفاظ شاخ گوزنی را می توان در اندازه ها و تراکم های متنوع سفارش داد. حفاظ شاخ گوزنی د از میلگردهای نوک تیزی تشکیل شده است که به هم جوش خورده اند. حفاظ شاخ گوزنی مزایای زیادی دارد که عبارتند از: ظاهر زیبا، داشتن تنوع بالا، رنگ کوره ای الکترواستاتیک، استحکام بالا، داشتن امنیت، نصب سریع، قیمت مناسب و امنیت بسیار بالا در محل نصب انواع حفاظ.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا