تولید حفاظ پر تراكم شاخ گوزنی - انواع نرده محافظ بالای دیوار بلند

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار بوده به همین علت سعی داریم به طور كامل مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. به طور كلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است.

 
این حفاظ مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد. از ویژگیهای تولید پر تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.
 
حفاظ روی دیوار
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. محافظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا و خاص به علت مستحکم یودن فوق‌العاده نقش بسیار مهمی در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی و اطلاع از قیمت انواع حفاظ با شماره 09127800603 - 09128047694 تماس حاصل نمایید.حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری مختلف نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های متفاوت توسط درخواست کنندگان محترم تهیه و تولید می گردد.
 
حفاظ روی دیوار سنگی

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

 
 
تولید و نصب انواع حفاظ های روی دیوار  به این راحتی و آسانی ها که دیده می شود هم نیست.   برخی استانداردهای مربوط به تولید باید رعایت گردد تا ایمنی نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شده باشد. فاصله میلگردها، محل نصب آنها، ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، کفی که حفاظ روی آن قرار میگیرد و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برحسب استانداردهای جاری تولید و ساخته گردد.برای نصب حفاظ شاخ گوزنی نیز باید نحوه نصب به گونه ای باشد که هیچ جنبنده ای نتواند از بالای آن وارد شده و یا از پایین اقدام به بریدن و جدا نمودن آن نماید. عدم رعایت این اصول علاوه بر هدر دادن تمام هزینه های شما، هیچ امنیتی نیز برای آن ایجاد نکرده و در واقع شما ساختمانی بدون محافظ دیوار خواهید داشت.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا