حفاظ شاخه ای گوزنی بالای دیوار - قیمت محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی اغلب با متریال های مقاوم مانند آهن ساخته می شوند كه همین امر دلیل بر محبوبیت و ماندگاری این مدل از فنس ها در میان عموم مصرف كنندگان شده است. متریال های استفاده شده در تولید انواع فنس های شاخ گوزن، نیازی به مراقبت های متعدد پس از نصب نخواهند داشت و ماندگاری و دوام بالایی دارند.

 
اجرای حفاظ شاخ گوزن به چه صورت است
حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل های حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار است که نصب و اجرای آن برای ساختمان های متعددی امکان‌پذیر می باشد صنایع فلزی کاوه کمپانی به منظور نصب و اجرای شاخ گوزن از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بهره گرفته است.این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، در بازه زمانی کوتاهی اقدام به نصب این مدل از حفاظ می نمایند.نرده شاخ گوزنی به گونه ای است به منظور اجرای آن نیازی به خرابی نمی باشد. این مدل از حفاظ قبل و بعد از اسکان در ساختمان نیز قابل اجرا می باشد. سهولت در اجرای حفاظ شاخ گوزنی سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.
 
 
حفاظ آهنی بالای دیوار

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 
یکی از رایج‌ترین حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی هستند. این نرده‌ها به علت شباهت به شاخ گوزن به این نام شهرت یافته‌اند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند.هزینه این نرده‌ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای بالاتر است. هر چند که برای این محصول هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن وجود ندارد و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار :

 
فنس آهنی  حفاظ شاخ گوزنی یکی از خوش قیمت ترین حفاظ های موجود در بازار می باشد که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می شود. این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نرده هاست که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند.این نرده علاوه بر این که تعداد زیادی نقطه های تیز در دیوار شما ایجاد می کند و نسبت به روش های دیگر قیمت مناسبی دارد، از لحاظ زیبایی جلوه خوبی به ساختمان می دهد و از این رو انتخاب اکثر معماران برای ساختمان ها شده است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا