حفاظ آكاردئونی درب كنزل - حفاظ غیر قابل ورود درب پاركینگ

(اخبار)

حفاظ آكاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. كه واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می كنند. از آنجایی كه ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های متنوع به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی كه تنها یك درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسكونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.

 
قیمت انواع حفاظ درب آکاردئونی
قبل از خرید درب آکاردئونی باید به یک سری نکات عوامل موثر در قیمت اشاره کرد. همه ی این عوامل که در ادامه ذکر می شود در قیمت حفاظ آکاردئونی در پایان کار موثر می باشند تا به این ترتیب هر یک از افراد با برآورد عوامل مختلف قبل از خرید این حفاظ، انتخابی درست داشته باشند و بودجه خود را در این بابت مدنظر قرار بدهند. از فاکتور هایی که باعث تغییر در قیمت این نرده می باشند می توان به جنس، طرح، رنگ، متراژ و … اشاره نمود.
 
بهترین حفاظ درب

درب آکاردئونی 

 
درب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.
 
بهترین حفاظ آکاردئونی
 

درب آکاردئونی تا چه میزان امنیت را افزایش می‌دهد ؟

 
اغلب قفل‌سازان براین باورند که حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی سطح بسیار بالایی از امنیت را ایجاد می‌کنند. آن‌ها اعتقاد دارند که شکستن قفل این نوع درب‌ها کار بسیار دشوار و اغلب نشدنی است. آمارها نشان می‌دهد که حفاظ آکاردئونی قادر است حتی تا 90 درصد امنیت یک ساختمان را به طور کامل تأمین کند.
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا