تولیدكننده و نصاب انواع حفاظ پنجره فرفورژه | حفاظ پنجره ساده و متحرك با قیمت در تهران

(اخبار)

انواع حفاظ پنجره درب و پنجره های ساختمانی آهنی حفاظ متحرك حفاظ پنجره آكاردئونی یكی از خدمات صنایع فلزی آهن سازه ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره آهنی است. هم به صورت تكی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره لازم نیست به فروشگاه یا كارخانه ما مراجعه كنند چون لازم است ما محل نصب را مشاهده كنیم تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران و یا كرج ساكن هستید كافیست با شماره تلفن ما تماس بگیرید تا در محل نصب حفاظ حاضر شویم. بازدید از محل نصب رایگان است.

 

شامل حفاظ های فرفورژه و ساده و متحرک آکاردئونی است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان‌تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود. .قیمت حفاظ پنجره برای ساخت با توجه به نوسان قیمت آهن حتما قیمت روز را تلفنی از ما بپرسید.

 

حفاظ پنجره

 

 

امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند ، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود ؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد. برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. 
 
 
حفاظ پنجره
 
 
حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد. این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند.

 

حفاظ پنجره متحرک

با کارکرد بسیار جالب بصورت تاشو بوده و بصورت آکاردئونی باز و بسته می شود. در فضاهای بزرگ که دارای سطوح وسیعی از شیشه هستند، از آنها استفاده می شود.

 

 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا