مدل حفاظ های روی دیواری - انواع طرح نرده دیواری

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از متریال فلزی كه در اشكال متنوع خم كاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شوند.

 
نرده حفاظ شاخ گوزن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و به همین جهت می توان آن را برای تمام ساختمان ها مورد استفاده قرار داد.حفاظ شاخ گوزن از مدل حفاظ های روی دیواری محسوب می شود که از زیبایی و ظاهری بسیار خاص و منحصر به فرد برخوردار می باشد.به واسطه برخورداری از طراحی که این محصول داراست، می توان آن با نصب و اجرای این حفاظ موجب شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید.
حفاظ شاخ گوزن از مدل حفاظ های دیواری است که از تنوع رنگی بسیار بالایی نیز برخوردار است و همین امر موجب شده تا بتوان مطابق با نمای ساختمان اقدام به خرید این محصول کاربردی نمود.
 
حفاظ بالای دیوار تهران

مرحله اول در ساخت حفاظ شاخ گوزنی جوشکاری:

 
در این مرحله که یکی از ابتدایی‌ترین مراحل ساخت این محصول است، میله های خم شده ای که توسط دستگاه های پرس آماده شده اند را در قالب های مخصوص تولید نرده قرار می دهند و پس از چیدن آن ها در کنار یکدیگر، جوشکاری می شوند. البته جالب است بدانید که هر نوع تولید کننده ای از شیوه خاصی برای تهیه و توزیع حفاظ ها استفاده می کند. بعضی از تولید کنندگان میله ها را در سایز های مختلف در جلوی میز کار قرار می دهند و جوشکار مربوطه نیزبنا به احتیاج قطعه ای را برداشته و‌با نگه داشتن دست، آن را جوش می دهد این نوع روش جوش در تولید حفاظ شاخ گوزنی را جوش یک طرفه می گوییم.
 
محافظ روی دیوار
 

نرده حفاظ روی دیوار :

 
حفاظ روی دیوار در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای تمام ساختمان ها از جمله، مدارس، منازل مسکونی و تجاری کاربرد خواهد داشت. انواع حفاظ را به گونه ای تولید کرده اند که بتوان با خیالی آسوده از آن ها بهره‌مند گردید. حفاظ یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی به شمار می آیند که تهیه آن برای تمام ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این نرده های روی دیوار زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن هستند. چرا که عرض بلندی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین می آید. وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز هستند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شوند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا