مهمترین نرده محافظ بالای دیوار - قیمت محافظ دیواری

(اخبار)

در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید. بهترین سایز حفاظ 90 سانت است كه قیمت آن با ارتفاع 70و 100سانت تفاوت زیادی ندارد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت
ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ: در ساخت این نرده از میلگرد 9 میل استفاده می شود.هرچه سایز میلگرد بالاتر برود میلگرد ضخیم‌تر می شود و قیمت بالاتری نیز پیدا می کند در ساخت حفاظ شاخ گوزنی بهتر از میلگرد پایین‌تر از 9 استفاده نشود چرا که امنیت ندارد.ارتفاع حفاظ : هرچه ارتفاع میلگرد بیشتر باشد ، قیمت هم افزایش پیدا خواهد کرد.
 
حفاظ دیواری

تراکم (تعداد ردیف های حفاظ)

 
نوع جوش کاری: نرده شاخ گوزنی با دو شیوه جوشکاری الکترود و با گاز co2 ساخته میشود، روش الکترود نسبت به روش دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده : پس از ساخت این نرده نوبت به رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی می رسد.رنگ کاری با دو روش رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترواستاتیک انجام می شود رنگ مایع باعث کاهش قیمت در ساخت این نرده حفاظ می شود.ولی رنگ کوره ای الکترواستاتک به دلیل قیمت بالای رنگ، کوره پخت و زمان رنگ آمیزی قیمت بالاتری دارد و مقاومت بیشتری هم دارد.
 
انواع حفاظ دیوار

 انواع حفاظ روی دیوار عبارتند از

 
حفاظ نرده شاخ گوزنی 
• حفاظ نیزار
• حفاظ لیلیوم
• حفاظ بوته ای
• حفاظ کلاسیک
• حفاظ آبشاری
درکشور بزرگ ایران بهجز شهر‌‌‌‌های بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه‌‌‌‌های اغلب شهرها یک طبقه هستند.سالهاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌‌‌‌های ویلایی و باغها و کلاً املاکی که دارای فضای باز هستند حفاظ نرده شاخ گوزنی‌‌‌‌های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و دربها نصب میشوند.امروزه در ایران، این حفاظها تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمانسازی به شمار میروند.نامگذاری این حفاظ نرده شاخ گوزنی ها براساس شکل آنها صورت گرفته است.البته حفاظ نرده شاخ گوزنی  را با نام‌‌‌‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز میشناسند.برای رنگ آمیزی هم باید ابتدا میله ها چربی زدایی شده وسپس داخل کوره قرار میگیرند. بعد از گرم شدن تا دمای 220 درجه حفاظ های شاخ گوزنی از کوره بیرون آورده شده و پودر پلی استر بر روی حفاظ ها پاچش شده و مجدد درون کوره قرار میگیرند. دمای 220 درجه و زمان 20 دقیقه برای پخت رنگ کافی است. بعد از طی این مراحل حفاظ شاخ گوزنی برای ارسال و نصب به قسمت انبار برده میشوند تا کنترل کیفیت انجام شود. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا