انواع محافظ بالای دیوار تهران - حفاظ كشی بالای دیوار تهران

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود می باشد. اما به شكل كلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای كلاسیك، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های گوناگونی است كه از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوكس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره كرد.

 
حفاظ شاخ گوزنی و انواع محافظ بالای دیوار تهران به دلیل تراکم شاخه های آن، قابلیت ورود از لابه لای آن را به صفر رسانده است. به این صورت از ایمنی بسیار بالایی بر خوردار است. در رابطه به متریال این نرده می توان گفت که جنس حفاظ های سر گوزن استفاده نشده و خام می باشد. در ساخت حفاظ کله گوزنی معمولا از میلگرد نو شماره 10 استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی بعد از نصب به هیچ وجه در اثر فشار و یا کشش، دچار پیچش و خمش نمی شوند. این نرده ها با قطر مناسبی که برای آنها در نظر گرفته شده است. به دلیل تراکم و پر پیچ و خم بودن خود، آن هم در ارتفاع به هیچ وجه قابل برش توسط سارقین نمیباشد. 
 
حفاظ بالای دیوار

نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

 
نرده  کلاسیک و سنتی از پروفیل ساخنه میشود و عملا هیچ آسیبی به سارقان وارد نمیکند.ولی محافظ شاخ گوزنی با توجه به نوک های بسیار تیز و برنده ای که دارد اگر کسی قصد عبور از آن را بنماید بطور حتم با آسیب جدی مواجه میشود.بنابراین اگر کسی بخواهد از آن عبور کند با صدمات جدی مواجه خواهد شد.که این صدمه ها باعث ناتوان شدن سارق در عبور از دیوار میشود. سارقان با مشاهده  این نوع نرده بر روی دیوار به هیچ عنوان حتی فکر عبور از آن هم به ذهنشان خطور نمیکند.تجربه نشان داده است اگر بر روی دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی با تراکم، عرض و ارتفاع مناسب نصب شود. سارقان بامشاهده آن به هیچ وجه فکر عبور کردن از روی آن را نخواهند نمود. و یا حداقل دیواری را انتخاب کنند که نرده آن به آنها آسیب نزند.شاید این مثال رایجتر باشد.سارقان سراغ ماشینی را که دزدگیر و قفل فرمان دارد نمیروند و بیشتر دنبال ماشینهای بدون دزدگیر و قفل فرمان هستند میروند.دیوار بدون نرده شاخ گوزی  مثل ماشین بدون دزدگیر و قفل فرمان میباشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

لیست مشخصات قیمت فروش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع نرده حفاظ روی دیوار است که میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میشوند. نرده شاخ گوزنی ضریب ایمنی بسیار بالایی نسبت به تمامی حفاظ های روی دیوار دارد. حفاظ شاخ گوزنی با تراکم مختلف داری مزیت هایی نسب به بقیه ی نرده حفاظ ها دارد که قیمت این طرح نرده سر دیوار نسبت به تمامی حفاظ ها بسیار کم است. حفاظ شاخ گوزن از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر موجب شده تا در مدت کوناهی بسیار پر طرفدار شود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع مختلفی می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های بسیاری نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا