قیمت حفاظ دیوار در تهران - خرید حفاظ شاخ گوزنی خانه

(اخبار)

حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می‌شود و امنیت خانه را تامین می‌كند اما گاهی در بالكن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می‌شود.در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ‌‌‌‌های به كار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است كه دارای معایب بسیاری بودند، ولی هم اكنون شاهد نسل جدیدی از حفاظها هستیم.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
تراکم حفاظ شاخ گوزنی بر اساس تعداد پایه ها در طول یک شاسی دو متری تعیین می گردد.اما پیش از آن خود پایه ها نیز دارای تعریف مشخص و الگوی ثابتی هستند.تعریف هر پایه در حفاظ شاخ گوزنی تهران : پایه ها اشکال هندسی و به هم پیوسته ،ساخته شده از چندین قطعه میل گرد (ساده یا خاردار) هستند که هر یک میبایست دارای ساختاری محکم در برابر فشار باشند.تراکم در واقع تعداد تکرار شده ی این پایه ها بر روی یک شاسی ۲ متری می باشد که به یکدیگر متصل شده اند.البته مدل هایی از نرده های حفاظ وجود دارد که میزان تراکم در آنها بدلیل نوع متفاوت طرحشان، نمی تواند مبنی بر تعداد پایه ها محاسبه گردد.مثلا تراکم در مدل درختی مبنی بر تعداد شاخه های به کار رفته در هر تنه درختچه محاسبه می گردد.
 
بهترین محافظ بالای دیوار
 

آیا تراکم به تنهایی در استحکام نرده حفاظ موثر است؟

 
باید در نظر داشت ،صرفا اعداد تراکم به تنهایی در استحکام و میزان امنیت یک نرده حفاظ موثر نیست بلکه در کنار تراکم مناسب ،نوع هندسه کاربردی خود پایه ها و تعداد اتصالات هر پایه با پایه های مجاور خود تاثیر نخست را در میزان ایستادگی و کارایی حفاظ داراست.
 
محافظ بالای دیوار

مزایای انواع حفاظ های نا منظم

 
۱-به دلیل انبوه بودن شاخکهای در هم پیچیده و نوک تیز بودن عبور از حفاظ های نامنظم را غیر ممکن می نماید.
 
۲-استحکام بسیار بالایی در برابرشرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
 
۳-برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد.
 
۴-هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ شاخ گوزنی در چه مدل هایی تولید می گردد.
 
به طور کلی در لیست قیمت شاخ گوزنی در بازار حفاظ روی دیوار را به نام حفاظ شاخ گوزنی می شناسند اما به طور معمول حفاظ روی دیوار به شکل های متنوع تولید میگردد مانند: حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نا منظم، حفاظ آبشاری نام برد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا