محافظ آهنی روی دیوار - محافظ بالای دیوار خانه

(اخبار)

نرده دیوار محوطه دارای مزایای متفاوتی است كه فرد را ملزم می‌كند تا نرده‌كشی روی دیوار را انجام دهد. اولین موضوعی كه جزء مزیت‌های نرده‌كشی روی دیوار به شمار می‌آید بحث امنیت است. امنیت می‌تواند شامل امنیت مادی و معنوی باشد.

 
تولید حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت عالی. ساخت حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد مختلف و رنگ های متفاوت. بهترین و مناسب ترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی را از ما بخواهید.مجموعه ی گرند استیل در زمینه ی تولید حفاظ شاخ گوزنی ، فروش و اجرای آن فعالیت دارد. حفاظ شاخ گوزنی به منظور افزایش امنیت و ایمن‌سازی ساختمان ها ، قابل اجرای بر روی دیوار حیاط و همچنین پنجره ها می باشد.سفارش ساخت حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های مختلف مانند سفید ، قرمز ، مشکی و ... با متراژهای گوناگون پذیرفته می شود.
 

حفاظ دیواری

قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار :

 
قیمت حفاظ آهنی روی دیوارحفاظت و تأمین ایمنی محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند.
 
حفاظ بالای دیوار
 

محاسبه قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار :

 
در محاسبه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار باید در نظر داشت قیمتی که ارائه می‌شود بر اساس چه سایز میله‌گرد بوده و نوع رنگ کوره‌ای است یا روغنی و همچنین جوشکاری دورو بوده یا تک‌رو. اگر بخواهیم به‌صورت کلی فرمول محاسبه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار را بیان کنیم، ابتدا وزن و نوع ماده را مشخص کرده سپس اجرت جوشکاری و رنگ کوره‌ای و کلیه هزینه‌های تولید محاسبه می‌کنیم.

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا