حفاظ های میلگردی نوك تیز روی دیوار - حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از مهمترین انواع حفاظ دیوار است ، این گونه از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده تولید شده و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد. در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید.

بهترین نرده حفاظ روی دیوار

 
نرده شاخ گوزنی با جوش CO2 جوشکاری می گردند. این موضوع استحکام بسیار بالایی به این حفاظ روی دیوار ویلا و ساختمان  می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود با توجه  به نمای ساختمان، آنرا در رنگ دلخواه خود تهیه کنید. نوک این حفاظ ها معمولا بسیار تیز بوده تا سارقان نتوانند از روی آن عبور کنند. معمولا این حفاظ آهنی نیازمند نگهداری ویژه ای نبوده و می توانید سالها با اطمینان از آنها استفاده بفرمایید. به طور کلی حفاظ شاخ گوزنی نرده ،  حفاظ فلزی روی دیوار است که به جهت برخورداری از طراحی مناسب در ارتفاع و در عرض توانسته است راه عبور را بر سارقان و افراد ناآشنا ببندد. پوشش کامل روی دیوار ، تیز بودن میله های شاخ گوزنی ، قیمت مناسب و نصب سریع حفاظ شاخ گوزنی از مزایای این نرده حفاظ فلزی روی دیوار است.
 

حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاعاتی ساخته می‌شود؟

 
این نوع حفاظ نرده دیواری که دارای نام های گوناگونی(لیلیوم، بوته‌ای…) است ، در ارتفاع بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی متری تولید میگردد.در انتخاب ارتفاع حفاظ دقت فرمایید که حداقل ارتفاع ۷۵ سانتی متری داشته باشد. در این صورت کارایی مناسب دارد.
 
حفاظ بالای دیوار
 

ویژگی های منحصر به فرد حفاظ شاخ گوزنی و بررسی قیمت

 
در بسیاری از موارد، افراد از ضایعات آهن نرده هایی بی کیفیت و در عین حال نا زیبا برای ساختمان خود استفاده میکنند.این کار علاوه بر اینکه زیبایی ساختمان شما را برهم می زند، چنان کارایی مفیدی هم نخواهد داشت.نرده شاخ گوزنی به دلیل تراکم شاخه های آن، قابلیت ورود از لابه لای آن را به صفر رسانده است.به این صورت از ایمنی بسیار بالایی بر خوردار است.در رابطه به متریال این نرده می توان گفت که جنس حفاظ ها استفاده نشده و خام می باشد

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا