حافظ روی درب آپارتمان - امنیت خانه با نرده آهنی روی درب

(اخبار)

طراحی و ساخت درب آكاردئون. دقت در هنگام طراحی و ساخت درب آكاردئونی بسیار مهم است. این درب اگرچه از لحاظ جزییات بسیار دقیق از قبیل اندازه ، محل قرارگیری قفل ها ، فاصله میله های عمودی و حتی افقی ، نوع میله و مانند آن باید از نظر سازنده و طراح بهتر مورد توجه قرار گیرد.

 
درب آکاردئونی چیست؟
 
درب آکاردئونی، نوعی حفاظ است که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از محافظ آکاردئونی جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.مهم ترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی هستند که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده اند. این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب اکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.
 
حفاظ روی درب

حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان :

 
حفاظ آکاردئونی، با الهام گیری از ساز آکاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.
 
بهترین درب حفاظ
 
 

آیا باید از درب آکاردئونی با درب ضد سرقت استفاده کنید؟

 
برای کسانی که در خانه ضد سرقت ندارند ، استفاده از درب آکاردئونی فلزی که پوشیده از کسی نباشد ضروری است. برای کسانی که از درب ضد سرقت استفاده می کنند ، این درب نیز لازم است. تصور کنید که یک دزد به درب پشت شما می آید و سعی می کند وارد شود. در بهترین حالت ، اگر فرصتی برای سرقت آن ندارید ، احتمالاً خسارت زیادی به درب گران خود وارد کرده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.بسیاری از ویژگیهای ایمنی در ساختمانها قبل از درب آکاردئون مختص همه سرنشینان ساختمان است و به اشتباه هر یک از این سرنشینان ممکن است ناکارآمد باشند ، اما درب آکاردئون در نوک انگشتان شماست و شما فقط باید توجه کنید شما بقیه یک اشتباه بزرگ و فراموش نشدنی برای شما خواهد بود
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا