حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار تهران - بهترین نرده دیواری

(اخبار)

اولین چیزی كه در مورد حفاظ به ذهن یك فرد می‌رسد تأمین امنیت و محكم بودن در برابر تهدیدات خارجی است، درنتیجه استحكام بالای یك حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یك مكان جزء خصوصیات مهم و اولیه آن است كه باید به آن توجه شودنكته بعدی كه در مورد حفاظ روی دیوار حیاط باید به آن توجه شود، عدم عبور از آن و به عبارتی داشتن یك یا چند عامل بازدارنده قوی و خطرناك است. اگر حفاظ‌های روی دیوار به‌گونه‌ای باشند كه علاوه بر محكم بودن دارای عوامل بازدارنده باشند امنیت خانه دوچندان می‌شود.

حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

 
حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار  علاوه بر استحکام بالا دارای نوک‌های تیز و برنده هستند که مانع از نزدیک شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت که دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحکام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناک است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.
 
حفاظ شاخ گوزنی
 
 

حفاظ بالای دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع رایج و پرفروش حفاظ های ساختمانی می‌باشد. قیمت حصار شاخ گوزنی در مقایسه با قیمت سایر نرده‌های حفاظ روی دیوار به صرفه‌تر می‌باشد، که این امر نیز دلیل بر محبوبیت و انتخاب سریع این نوع از حفاظ شده است.قیمت گارد شاخ گوزنی با توجه به موارد و مشخصات فنی، چون ارتفاع حفاظ، تعداد ردیف‌ها و میزان تراکم حفاظ تعیین می‌شود. معمولاً تراکم‌ها در هر شاخه با ارتفاع مد نظری مشتری تولید می‌شود که هریک در تعیین قیمت نرده حفاظ روی دیوار گارد شاخ گوزنی نقش دارند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا