حفاظ آكاردئونی روی درب آپارتمان - حفاظ آكاردئون

(اخبار)

برخی تصور می‌كنند كه استفاده از این درب به زیبایی ساختمان آنها ضربه می‌زند؛ در حالی كه اصلاً اینطور نمیباشد و درهای آكاردئونی یك ویژگی مهم دارند و آن هم این است كه در زمان‌هایی كه از آنها استفاده نمی‌شود، نامرئی می‌شوند! البته نامرئی شدن شاید كمی فانتزی به نظر برسد؛ اما واقعیت این است كه درب‌های آكاردئونی كشویی در زمان عدم استفاده فضای بسیار كمی را می‌گیرند و زیبایی ساختمان را كاملاً حفظ می‌كنند.

بهترین محافظ آکاردئونی

 

درب آکاردئونی پشت درب آپارتمان :

 
درب آکاردئونی عموما مشبک است و این شبکه ها به شکل لوزی هستند و جنس آنها نیز آهنی میباشد. در قسمت پایینی درب نیز یک ریل نصب می شود که میله متصل به درب، داخل آن قرار گرفته میشود.نحوه محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی به این شکل است که طول درب را در عرض درب، ضرب می کنید و سپس عدد حاصله را در قیمت هر متر مربع ضرب می کنید.
 
بهترین محافظ بالای دیوار
 
 

حفاظ آکاردئونی سه لوزی و چهار خم:

 
یکی از مرسوم ترین مدل های حفاظ درب سه لوزی چهار خم می باشد. این طرح با طراحی ساده ولی بسیار مقاوم مانع ورود سارقین به داخل منزل شما می شود. طرح سه گل شامل سه ردیف لوزی و تسمه های عمودی برای این که راحت تر در ریل جای گذاری شوند می باشد. تعداد خم های بیشتر باعث می شود ضریب امنیت حفاظ افزایش یابد. حفاظ آکاردئونی چهار لوزی و پرچ مخفی: این حفاظ معمولا در ساختمان های پر واحد استفاده می شود و در آن چهار ردیف لوزی کار شده است. این درب نسبت به سه ردیف لوزی مستحکم تر می باشد زیرا تقریبا هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد. چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل و پرچ مخفی کار شده است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا