محافظ روی دیوار شاخ گوزنی - محافظ آهنی دیواری

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی بهترین محافظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است كه در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ و غیره سانتی متری تولید می‌ شود. حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای است كه از نظر ظاهر، كیفیت، استحكام و تامین امنیت عملكرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی كشور نیز قرار گرفته است. همان گونه كه درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد غریبه جلوگیری می‌ كنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی مدل درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.

بهترین نرده دیواری

 

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟

 
در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می شوند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.
 
محافظ فلزی روی دیوار
 

امنیت حفاظ روی دیوار آهنی:

 
امنیت را برای خانواده ها برقرار ساخته پس اگر قصد برقراری امنیت و آسایش خود و خانواده های خود هستید، می توانید با تولیدی های مختلف حفاظ آهنی ارتباط گرفته و پس از انتخاب مدل مورد نظر خود و خریداری حفاظ آهنی مراحل نصب و اجرای آن را به سادگی انجام داده تا پس از آن امنیت را برای خود ارزانی دارید و از زندگی سرشار از آرامش خویش نهایت بهره را ببرید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا