قیمت حفاظ آهنی روی دیوار نهاوند - خرید حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

هدف برای ارائه نرده حفاظ روی دیوار نهاوند فراهم كردن احساس آرامش و امنیت شما عزیزان و شهروندان در سراسر این كشور می باشد. نوع مقرون بصرفه حفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. همانطور كه از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر می باشد. در ساخت حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مكان هایی كه ازین حفاظ ها استفاده می كردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود.

تصاویر حفاظ شاخ گوزنی
 

محاغظ شاخ گوزنی بالای دیوار نهاوند

 
حفاظ شاخ گوزنی گونه ای از نرده حفاظ ر وی دیوار است که به دلیل امنیت بالا و  تیز بودن قطعات بکار رفته در این نرده حفاظ از محبوبیت بالایی برخوردار است. حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم از نام های دیگر این نوع نرده حفاظ روی دیوار است. این نوع نرده حفاظ امنیت بسیار بالایی دارد. نصب سریع و آماده نصب بودن از سایر مزایای این نوع نرده حفاظ روی دیوار است. 
 
تولیدی حفاظ شاخ گوزنی
 

ویژگی‌های یک حفاظ با کیفیت و مناسب چیست؟

 
جنس خوب:  مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی کیفیت، جنس حفاظ است. محصول با کیفیت معمولاً از فولاد ساخته می‌شوند. فولاد (آهن) استحکام بالایی داشته و این مسئله بر کیفیت و کارایی تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.
ارتفاع: یکی از ویژگی‌های حفاظ روی دیوار، ارتفاع متناسب با شرایط است. ارتفاع این محصولات با توجه به نوع آن، سطح امنیت منطقه و محله، ارتفاع دیوار و … تعیین می‌شود.
تراکم مناسب: در سفارش حفاظ حتماً به طول دیوار خود توجه کنید

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا