حفاظ درب آپارتمان سعادت آباد - بهترین محافظ آكاردئونی درب آپارتمان

(اخبار)

درب‌ آكاردئونی سعادت آباد هنگام استفاده باز و بست می‌شوند و به عنوان یك محافظ قدرتمند كار خود را آغاز می‌كنند و پس از استفاده، تیغه‌ها به صورت كشویی روی هم جمع می‌شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می‌شود. جمع‌شدن درب باعث می‌شود از یك سو فضای بسیار كمی را اشغال كند و از سوی دیگر مانع رفت‌و‌آمد آسان هم نشود.

محافظ آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست؟

 
درب آکاردئونی یک سازه تاشو که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می‌شود. اتصال این حفاظ‌ به در خانه شما از طریق چند جوش ساده صورت می‌گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم‌اهمیت بودن نیست.
 
حفاظ آکاردئونی سعادت آباد تهران

زیبایی بیشتر ساختمان با حفاظ آکاردئونی سعادت آباد

 
بعضی از عموم استفاده از این درب به زیبایی ساختمان آنها ضربه می‌زند؛ در حالی که اصلاً اینطور نمیباشد.درهای آکاردئونی یک ویژگی مهم دارند و آن هم این است که در زمان‌هایی که از آنها استفاده نمی‌شود، نامرئی می‌شوند.  البته نامرئی شدن شاید کمی فانتزی به نظر برسد؛ اما واقعیت این است که درب‌های آکاردئونی کشویی در زمان عدم استفاده فضای بسیار کمی را می‌گیرند و زیبایی ساختمان را کاملاً حفظ می‌کنند.
 
اما وقتی درب باز می‌شود چه؟ اینجاست که پای سلیقه صاحبخانه به میان می‌آید. در صورتی که درب هماهنگ با ساختمان انتخاب شود و رنگ مناسبی داشته باشد، قطعاً خانه و ساختمان را بیش از پیش زیبا خواهد نمود.
 
 رایج ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است. درب آکاردئونی تک لنگه: درب آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند. این مدل درب آکاردئونی، برای پشت درب آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب هستند. قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن تعبیه شده است. این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و بهترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا