تراكم محافظ فلزی بالای دیوار حیاط - انواع نرده دیواری

(اخبار)

حفاظ نرده دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب میگردند. دارای طرحی در هم تنیده میباشند كه كاملا عبور سارقان را غیر ممكن می‌كند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شركت‌ها و كارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.

حفاظ بالای دیوار

 

نرده و حفاظ دیوار حیاط یکی از تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها محسوب شده و  حفاظ و نرده دیوار به دلیل استفاده در انواع دیوارهای حیاط و افزایش امنیت و حفاظت ساختمان، مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفته و حفاظ و نرده با سبک‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی می‌شود. تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. شما می‌توانید متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب کنید. نرده و حفاظ به دلیل ایجاد امنیت، برای ساختمان‌های متنوع با کاربری‌های متنوع استفاده می‌شود.
 
 

کدام حفاظ آهنی دیوار امنیت بیشتری دارد ؟

 
برای انتخاب حفاظ مناسب با امنیت بالا روی دیوار حیاط و باغ ویلا به این نکات توجه کنید : دوام و پایداری نرده‌ها ، فاصله بین حفاظ‌ها ، پوشش کامل دیوار ، ضد زنگ بودن نرده‌ها با رنگ کوره ای ، حفظ زیبایی ظاهری ، تیز یا شاخه‌ای بودن نوک حفاظ‌ها.
بهترین نرده حفاظ
 

ساخت انواع حفاظ بالای دیوار 

 
تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در ساخت انواع نرده محافظ روی دیوار تمام تلاش خود را کرده تا از نظر امنیت وزیبایی یک محصول درجه یک و قابل اعتماد را ساخته و تولید کنند. یک حفاظ باید به خوبی ساخته شده باشد تا کسی نتواند از ان به راحتی عبور کند و یا بتواند محصول را تخریب نماید.همچنین باید مقاومت زیادی در برابر زنگ زدگی داشته باشد. این موارد در حفاظ های جدید به خوبی رعایت می شوند. استفاده از سیستم های جدید در ساخت باعث شده تا مقاوت حفاظ افزایش چشمگیری پیدا کند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا