حفاظ بالای دیوار تهران - محافظ بالای دیوار بلند

(اخبار)

حفاظ نیزار ایده ساختش از نیزارها گرفته شده و تمام شاخه های آن رو به بالا است و امنیت مختص به خود را دارد. حفاظ نیزار از نظر زیبایی یك سر و گردن از حفاظ های فوق الذكر بالاتر است و از لحاظ امنیت نیز تضمین شده است.

محافظ بالای دیوار
حفاظ نیزار نسبت به حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم خلوت تر و منظم تر دیده می شوند. بنابر این علاوه بر امنیت نوعی دکوراسیون به حساب می آیند. حفاظ نیزار و محافظ بالای دیوار بلند با اندازه استاندارد یعنی از ارتفاع ۷۰ تا ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متر با میلگرد ۱۰ ساخته میشود و شاسی حفاظ های نیزار از نوع قوطی ۲۰ در ۳۰ میباشد. به طور کلی تولید حفاظ نیزار و نرده روی دیوار با توجه به هزینه براورد شده مشتری ساخته میشود.
 
ویژگی این حفاظ عدم استفاده از میله های ریز 10 سانتی است. 45 میله اصلی این نرده حفاظ از پائین و شاسی کار به سمت بالا جو شکاری شده است. هیچ قطعه ای به میله های اصلی جوش داده نشده است. نبود قطعات ریز نه تنها از امنیت حفاظ کم نکرد ، بلکه به نظر طراح با توجه به قوسی بودن نرده ها جای پا در میله ها وجود ندارد.حفاظ نیزار هم در قسمت پائین و بالا دارای دو عرض 60 سانت است که به سارقان و مهاجمان در همان ابتدا القا میکند که عبور از این حفاظ بسیار مشکل بوده و عبور از حفاظ نیزار بسیار سخت و غیر ممکن خواهد بود.
 

انواع حفاظ دیواری 

 
قبل از هر چیز توجه شما را به انواع حفاظ روی دیوار و نام های رایج بهترین نرده روی دیوار در بازار جلب میکنم. حفاظ روی دیوار لیلیوم ،حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار لاله ای ، حفاظ روی دیوار بوته ای،حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، حفاظ روی دیوار مدل اس(s) مدل هایی که در بالا از آنها نام برده شد از به روز ترین وپرمصرف ترین مدلهای موجود در بازار میباشند که هر کدام بر حسب طراحی ونوع ساختار جهت نصب و اجرا بروی دیوار مناسب میباشند. 
 
محافظ بالای دیوار بلند

نرده روی دیوار 

 
نرده روی دیوار تولید شده توسط شرکت  طبق اخرین متد موجود در بازار و همچنین با در نظر گرفتن ضریب امنیتی بالا جهت بر آورده کردن آرامش برای شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته میشود. با اطمینان به محصولات تولید شده توسط شرکت و خرید این سازه ها امنیت و زیبایی را به ساختمانهای خود هدیه کنید. این شرکت  بهترین تولید کننده تخصصی انواع نرده روی دیوار آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها ،شرکت ها،کارخانه جات و سایر مکانهایی که جهت ایجاد امنیت نیاز به نصب حفاظ روی دیوار دارند اعلام مینماید.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا