لیست تولید حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - حفاظ رو دیوار

(اخبار)

این نوع حفاظ ها و نرده ها كاربرد بسیار زیادی در برقراری و حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، منازل و... دارند. حفاظ شاخ گوزنی از نظر استحكام یكی از مقاوم ترین حفاظ های شركت آهن سازه به شمار می آید.

امنیت خانه با حفاظ بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار با توجه به موارد و مشخصات فنی، چون ارتفاع حفاظ، تعداد ردیف‌ها و میزان تراکم حفاظ تعیین میگردد. معمولاً تراکم‌ها در هر شاخه با ارتفاع مد نظری مشتری ساخته می‌شود که هریک در تعیین قیمت نرده حفاظ روی دیوار حصار شاخ گوزنی نقش دارند.
 
البته برای اتصال میلگردهای گارد شاخ گوزنی، می‌توان از 2 نوع جوش، بهره گرفت که با به کار گیری از هر یک، قیمت حصار شاخ گوزنی را تغییر و متفاوت خواهد کرد. اما باید در نهایت اظهار کرد که با توجه به ضریب امنیت بالای حفاظ شاخ گوزنی و این میزان بالای کیفیت و طراحی، قیمت گارد شاخ گوزنی در قیاس با سایر حفاظ ها و نرده ها بسیار مناسب‌تر است.
 
حفاظ بالای دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار 

 
 حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می کند. قابل اجرا بر روی انواع دیوار میباشد همچنین گارد شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.  حصار شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است به همین دلیل می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد. زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند.
 
حصار شاخ گوزنی ترکیبی از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز است که با جوش به هم متصل شده اند. طراحی این حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام میباشد. در عین حال فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا