سفارش حفاظ شاخ گوزنی دیواری - قیمت حفاظ دیوار

(اخبار)

حفاظ دیوار كه به نام حصار یا گارد فلزی دور دیوار نیز شناخته شده كه دور دیوار خانه یا باغ یا ویلا و همچنین خانه های مسكونی یا تجاری نصب می شود.انواع حفاظ دیوار كه امروزه در آهن سازه تولید میگردد، بسیار شكیل و زیبا می باشد چرا كه با تكنولوژی ها به روز تولید می شود. تنوع حفاظ روی دیوار در آهن سازه شما را شگفت زده می كند.

انواع حفاظ
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در آهن سازه براساس نرخ  نهادهای نظارتی تعیین میگردد. بنابراین دیگر نگران هزینه های گزاف حفاظ شاخ گوزنی نباشید. ارتفاع و تراکم نرده شاخ گوزنی روی قیمت موثر است.

انواع حفاظ دیوار را می توان به چند دسته:

 
۱. نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
۲.  نرده حفاظ لیلیومی
 
۳. حفاظ نیزار
 
۴. حفاظ بوته ای
 
۵. نرده حفاظ سرنیزه
 
۶. نرده حفاظ نخل مرداب
 
 
ویژگی های نرده حفاظ روی دیوار در آهن سازه
 
۱. نرده حفاظ آهنی که در ایران سازه ساخته می شود بسیار مستحکم می باشد.
 
۲. رنگ های کوره ای ثابت برای رنگ آمیزی نرده روی دیوار به کار می رود.
 
۳. میلگردهای خم کاری شده با نیزه های تیز نیز خصوصیت دیگر حفاظ دیوار ساخته شده در آهن سازه است.
 
۴. جوشکاری با CO۲ نیز سبب می شود تا نقطه جوش مشخص نشود و همچنین سبب افزایش مقاومت می شود.
 
حفاظ دیوار ساخته شده در آهن سازه از تمامی این ویژگی ها برخوردار است و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن  09128047694 تماس بگیرید.
 
حفاظ دیوار
 

نرده و حفاظ دیوار بلند 

 
نرده و حفاظ دیوار حیاط یکی از تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها محسوب میگردد. حفاظ و نرده دیوار به دلیل استفاده در انواع دیوارهای حیاط و افزایش امنیت و حفاظت ساختمان، مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته است. حفاظ و نرده با سبک‌ها و مدل‌های بسیاری طراحی می‌شود. تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. شما می‌توانید بسته به شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب نموه و نرده و حفاظ به دلیل ایجاد امنیت، برای ساختمان‌های متنوع با کاربری‌های متنوعی استفاده می‌شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا