محافظ آكاردئونی درب - انواع حفاظ درب آكاردئونی

(اخبار)

محافظ دور دیوار محوطه بیرونی خانه تمامی درب های آكاردئونی بارنگ الكترواستاتیك كوره ای رنگ آمیزی می شوند كه بهترین رنگ از نظر كیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا كه رنگ كوره ای نیز می باشد چون به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا به خورد حفاظ برود ودر هر شراط امكان زنگ زدگی حفاظ نباشد خصوصا شمال كشور می باشد.

حفاظ در

 

 خصوصیات حفاظ درب آکاردئونی 

 
حفاظ آکاردئونی، خصوصیت زیادی به دنبال دارد. از جمله مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
حفاظ آکاردئونی، با اشغال فضای کم، امنیت خانه شما را تامین می کند.درب آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته کردن محافظ آکاردئونی درب  ، می توانید این کار را به راحتی با نیروی دست خود  که از بلرینگ ژاپنی استفاده می شود تا راحت و باز و بسته شود انجام دهید.حفاظ های آکاردئونی بسیار سبک هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کنند.
درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد.
با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد ناآشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود.
نصب حفاظ درب آکاردئونی، یک تصمیم گیری شخصی برای یک واحد مشخص در آپارتمان است؛ در نتیجه نیازی نیست از دیگر مالکین برای نصب حفاظ آکاردئونی اجازه بگیرید.
 
حفاظ آکاردئونی
 
 

حفاظ درب بیشتر در چه مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد ؟

 
 
برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می شود؛ در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز ندارد.نصب قفل ضدسرقت، استفاده از درب ریموتی و… به مراقبتهای خاص نیاز دارد و ممکن است با مشکل مواجه شود؛ در حالی که هیچ مشکلی برای دربهای آکاردئونی به وجود نخواهد آمد و تا سالیان سال سالم می ماند.
مدلها و طرح های متنوعی از دربهای آکاردئونی تاکنون به بازار آمده است و شما می توانید از مدلهای مختلف، طرح دلخواه خودتان را انتخاب کنید.
اگر از رنگ حفاظ آکاردئونی خود خسته شدید، می توانید با رنگ آمیزی درب خود، ظاهر تازه ای به آن ببخشید.
درب آکاردئونی آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کند و به آرامی باز و بسته می شود.
با نصب حفاظ درب آکاردئونی ، زمانی که در منزل حضور ندارید یا در مسافرت هستید، از برقراری امنیت در منزل خود آسوده‌خاطر خواهید بود.
استفاده از درب اکاردئونی در چه جاهای می باشد.
 
 
رودی پاساژها
درب منازل شخصی
ورودی آپارتمانها
ورودی پارکینگ
درب شرکتهای خصوصی و دولتی
پنجره های ویلا
درب بالکن
ورودی کارخانه ها
درب ورودی دفاتر اداری
 
 
تا به اینجا متوجه شدید که نصب درب آکاردئونی، روشی بسیار عالی برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است. هم چنین دانستید که انواع بسیاری درب های آکاردئونی وجود دارند و شما می توانید گزینه دلخواه خود را از میان این حفاظ ها انتخاب کنید. در ادامه این مطلب با اجزای درب آکاردئونی و نکات مهم در انتخاب و استفاده از حفاظ آکاردئونی آشنا خواهید شد.
 
شرکت اهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های اطاف می باشد و شما می توانیید سوالات مربوط خود را از طریق شماره موبایل 09128047694 از کارشناسان مربوط سوال بفرمایید 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا