ایمن ترین حفاظ روی دیوار - خرید حفاظ آهنی

(اخبار)

 
 
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی یکی از ایمن ترین حفاظ روی دیوار در نرده دیواری یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی که به کله گوزنی معروف است امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد که ساختمان، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری، مسکونی، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید افزایش بسیار بالایی از نظر امنیت به مکان مورد نظر میدهد.
 
محافظ دیوار ی ویلا
 
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ نرده دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می‌شود. دارای طرحی در هم تنیده است که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاهاف شرکت‌ها و کارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی

مدل‌ها و نام‌های دیگر حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

در کنار پیشرفت صنعت و تکنولوژی ، صنعت حفاظ نیز مدام درحال رشد است. حفاظ شاخ گوزنی نرده دیواری که از نسل ایتدایی حفاظ است ازین پیشرفت بی بهره نمانده است و کمک شایانی به سیستم امنیت و حفاظت منازل کرده است.
 
همچنین با پیشرفت تکنولوژی آنها زیبایی و طرح های متنوع نیز در نظر گرفته شده است. شرکت حفاظ مارکت از پیشگامان این صنعت می‌باشد.
 
در زیر به برخی از مدل های این نوع حفاظ نرده دیواری می‌پردازیم:
 
  1. مدل حفاظ آبشاری
  2. مدل لاله ای که تنها در ارتفاع ۹۰ سانتی‌متر تولید می‌شود.
  3. مدل لیلیوم
  4. مدل بوته‌ای
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا