قیمت خرید هر متر حفاظ گل دار دیوار - نصاب حفاظ ساختمان

(اخبار)

حفاظ مدل نخل مرداب یكی از انواع حفاظ هایی است كه نقاط جوش بسیار دارد. بنابراین استحكام جوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به طور كلی جوشكاری نرده های حفاظ به دو شیوه انجام می شود: روش الكترودی (معمولی) و روش CO2. روش الكترود همان روشی است كه از سال ها پیش مرسوم بوده و در آن مشكلات متعدد وجود دارد.

حفاظ نخل مرداب در اندازه های طول 1 متر و ارتفاع 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت و 120 سانت ساخته و تولید میگردد. اگر خریدار اندازه متفاوت بخواهد امکان تولید در تمام سایز ها وجود دارد. در هر متر حفاظ مدل لیلیوم 3 ردیف دسته گل چیده شده است گه بعد از جوشکاری این دسته گل ها به آن متصل میشود. در برخی موارد تولید کنندگان در هر 2 متر از 5 عدد دسته گل استفاده میکنند که این امر سبب کاهش کیبفیت آن میشود.
با توجه به این که ابعاد طولی حفاظ نخل مرداب روی دیوار 1متر است میبایست این نرده حفاظ روی دیوار با نظم و ترتیب مناسب به هم متصل شده تا بتوان ریتم اصلی نرده حفاظ مرداب را رعایت کرد. وزن حفاظ بالای دیوار  مدل نخل مرداب در ازای هر متر بین 30 تا 35 کیلو است و از دو قسمت کناره ها میبایست به همدیگر جوشکاری شود میبایست به ازای هر متر 3 تا 4 پین روی دیوار تعبیه گردد ، در صورتی که این مهار نرده حفاظ روی دیوار به درستی انجام نشود لرزش بعد از نصب امکان صدمه به قرنیز روی دیوار را دارد.
 
واع حفاظ بالای دیوار
 

نصب نرده حفاظ مدل نخل

 حتما باید توسط مشاورین کار آزموده و خبره پ انجام گیرد و بر عکس سایر نرده حفاظ ها که جوشکاران معمولی و محلی نیز قادر به نصب آنها هستند، احتیاج به مهارت کافی در زمان نصب دارد. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد به دلیل وزن بالای حفاظ مدل نخل مرداب و اتصال این نرده حفاظ ها به یکدیگر مهمترین بخش در نصب نرده حفاظ اول تعبیه تعداد کافی پین در کف دیوار و دوم نحوه صحیح مها نمودن حفاظ از کناره ها است.
 
 

حفاظ سرنیزه ای بالای دیواری 

  ساختار سرنیزه حفاظ از کنار هم قرار گرفتن تعدادی میلگرد چهار پهلو پروفیل یا لوله بصورت موازی و عمودی تشکیل شده است. تنها مزیت حفاظ نیزه ای ارتفاع بلند است که مانند مانعی جلوی مهاجمین و سارقین را میگیرد. حفاظ سرنیزه ای به ۳ حالت قابل تولید می باشد که تعداد ردیفهای نوک تیز در آن قابل افزایش یا کاهش میباشد. البته نوکهایی که بصورت زاویه 45 درجه خم میشوند به مراتب نسبت به نوک هایی که بصورت هلالی شکل و رو به پائین استفاده می شوند دارای بازدارنگی بیشتری هستند.
حفاظ بالا دیواری
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا