انواع حفاظ بازشو پنجره و درب - نرده متحرك پنجره

(اخبار)

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ پنجره توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود

انواع حفاظ پنجره متحرک
حفاظ پنجره آکاردئونی مدل‌های متنوعی دارد که نمونه آن‌ها را می‌توانید در شکل زیر ببینید.
 
انواع مدل‌های سه گل و چهارگل و … که در طراحی درب آکاردئونی کاربرد دارند، در طراحی این نوع حفاظ نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.همچنین امکان رنگ کردن حفاظ متناسب با نماسازی نیز وجود دارد.
نقطه قوت دیگر حفاظ بازشو پنجره و درب در قیاس با دیگر انواع حفاظ پنجره این است که امکان عبور از بین نرده‌های آن به هیچ وجه وجود ندارد و حتی با برش برخی نرده‌ها نیز امکان عبور از آن‌ به سادگی میسر نخواهد شد. این در حالی است که به عنوان مثال، عبور از نرده آهنی ساده ممکن است با برش چند قسمت نرده امکان‌پذیر باشد.
انواع حفاظ پنجره متحرک
حفاظ پنجره متحرک چوبی، حفاظ پنجره بازشو، حفاظ پنجره تاشو و سایر مدل‌های حفاظ پنجره مدرن قابلیت باز و بسته شدن دارند. برخلاف مدل‌های ثابت که به نظر می‌رسد شما در خانه محبوس کرده‌اند، شما می‌توانید حفاظ پنجره بازشو را هنگامی که در خانه حضور دارید، باز بگذارید. 
 
حفاظ بازشو پنجره و درب 09128047694
 
1. حفاظ پنجره کشویی متحرک
حفاظ پنجره کشویی متحرک با نام‌های حفاظ آکاردئونی یا ریلی نیز شناخته می‌شود. حفاظ پنجره کشویی متحرک نیز یک حفاظ پنجره بازشو است. در زمان نصب حفاظ پنجره کشویی متحرک، یک ریل مخصوص پشت حفاظ نصب می‌شود که جهت حرکت آن را مشخص می‌کند. حفاظ پنجره کشویی متحرک روی همین ریل جابجا می‌شود. مشخصا هنگامی که در منزل حضور دارید، می‌توانید حفاظ پنجره کشویی متحرک را جمع کنید و از منظره لذت ببرید.
 
حفاظ کشویی پنجره طوری ساخته می‌شود که قابلیت جمع شوندگی داشته باشد. معمولا حفاظ پنجره کشویی متحرک به عنوان یک حفاظ پنجره مدرن برای پنجره ساختمان‌ها کاربرد نداشته، و بیشتر روی سطوح وسیع درب ورودی واحدهای مسکونی نصب می‌شود. مطمئنا شما نیز نمونه‌های حفاظ پنجره کشویی متحرک را در ساختمان‌ها و فروشگاه‌های زیادی دیده‌اید. قیمت حفاظ پنجره متحرک برای این مدل‌ها نیز بسیار مناسب است.
 
 
 
2. حفاظ پنجره متحرک چوبی
حفاظ پنجره متحرک چوبی نوعی از حفاظ‌های باهاماس یا برمودایی است (حفاظ‌های باهاماس با وینیل یا فلز نیز تولید می‌شوند). حفاظ پنجره متحرک چوبی در قسمت خارجی پنجره نصب شده و محافظی مناسب در برابر بادهای شدید و طوفان است. حفاظ پنجره متحرک چوبی هنگام باز کردن از قسمت لبه بالایی بسته می‌ماند، و از پایین به بالا به شکل سایبان باز می‌شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا