نرده حفاظ كشویی آكاردئونی - حفاظ متحرك درب آپارتمان

(اخبار)

درب آكاردئونی، با بهره‌گیری از ساز آكاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آكاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب كشوئی و درب كركره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آكاردئونی این بود كه در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.

 

 
 
حفاظ آکاردئوني در انواع  طرح های مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت گردید. درب آکاردئوني از جمله محصولاتی است که از زمان های گذشته تا به امروز مدل های مختلفی از آن تولید و ساخته  شده است. این محصول حفاظتی به گونه ای است که برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف می توان از آن بهره‌مند شد. این مدل از درب از جمله محصولات حفاظتی است که مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. نرده حفاظ كشویی آكاردئونی به گونه ای است که با استفاده از آن می توان به مکانی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت.
 
 
نرده حفاظ كشویی آكاردئونی
 
 

انواع  گوناگون درب آکاردئوني

درب آکاردئوني دارای انواع مدل های مختلف  از طرح های و مختلف و گوناگون نیز می باشد و به همین جهت به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است. از جمله مدل های این محصول می توان به درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، کلاسیک و پروانه ای اشاره نمود. هریک از مدل های اشاره شده از رنگ های مختلفی برخوردار هستند و به واسطه همین امر تمام افراد می توانند با توجه به نیاز خود برای تهیه این محصول اقدام نمایند.  

امنیت  و استحکام بالا درب آکاردئونی

درب آکاردیونی یکی از محصولات حفاظتی به شمار می آید که با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امینت ساختمان های مختلف گردید. این مدل از درب به واسطه طراحی که از آن برخوردار می باشد، دارای ضراب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اکاردیونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. بهره‌گیری از مدل های مختلفی از درب های آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا