حفاظ پنجره و انواع آن - نصب نرده آهنی پنجره

(اخبار)

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ پنجره توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفغاظ پنجره با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.

 

 
محفاظ پنجره دوجداره شبه چوب و وینیل
این نوع حفاظ مناسب ویلا و خانه‌های شمال کشور است چون مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد. علاوه براین، حفاظ شبه چوب و وینیل در برابر آتش هم مقاوم است. عیب این نوع حفاظ تنوع کم آن و البته گرد و غبار گرفتن در طول زمان است که البته با کمی دقت و رسیدگی حل می‌شود.
 
حفاظ پنجره و انواع آن 09128047694
 

حفاظ پنجره دوجداره استیل

حفاظ‌های استیل امروزه پرکاربردترین نوع حفاظ پنجره  هستند و دلیل این موضوع تطابق آن‌ها با انواع آب‌وهوا، از گرم و خشک تا سرد و مرطوب است. این حفاظ در طول زمان دوام خوبی دارد و تا چندین سال مانند روز اول خود باقی می‌ماند.
نرده آهنی پنجره و یا همان حفاظ پنجره یکی از ملزومات ایمنی در ساختمان های مسکونی و اداری امروز است و استفاده از آن در هر ساختمانی کاملا ضروری می باشد. پنجره ها با توجه به در دسترس بودن برای همه از بیرون یکی از نقاط ضعف های بزرگ خانه ها از نظر امنیتی می باشند که حتما می بایست فکری به آنها نمایید. نبود نرده آهنی پنجره در زمانی که شما در منزل حضور نداشته باشید می تواند تبدیل به یک فاجعه بزرگ برای شما و خانه شما شود.
اولین ویژگی که برای انتخاب یک نرده آهنی پنجره باید بدانید و آن را سرلوحه انتخاب خود کنید، انواع حفاظ پنجره است. با شناخت انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک به راحتی خواهید توانست بهترین مدل آن را برای خود برگزینید. کار خیلی پیچیده ای برای این انتخاب نخواهید داشت. سلیقه، مناسب بودن برای نمای ساختمان و البته امنیت سه اصل اساسی است که سما باید آنها را برای انواع نرده آهنی پنجره در نظر گرفته و در نهایت ایده آل ترین حالت را برای خانه خود در نظر بگیرید. در این بخش با انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک آشنا خواهید شد. در نظر داشته باشید که در برخی مواقع استفاده از برخی از انواع نرده آهنی پنجره در هر ساختمانی مجاز نبوده و شما محدود به انتخاب گزینه ای خاص خواهید بود. که در ادامه درباره این محدودیت نیز صحبت خواهیم کرد. 

محافظ پنجره دوجداره فرفورژه

اگر جذابیت و زیبایی خانه‌تان برایتان مهم است به سراغ حفاظ فرفورژه بروید. حفاظ‌های فرفورژه ابتدا در کوره با حرارت بالا گداخته و سپس کوبیده می‌شوند. ظاهر این حفاظ‌ها بسیار شکیل و زیباست و اگر دقت کرده باشید حفاظ خانه‌های گرانقیمت و به قول معروف لاکچری برق و جلای خاصی دارد که دلیل آن همین موضوع است. البته خوب است بدانید که قیمت این نوع حفاظ به نسبت سایرین بیشتر است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا