مفهوم و اهمیت استفاده از نرده حفاظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ بوته ای مانند نسل جدید حفاظ مزیت نصب بر روی انواع دیوار های ساختمان را دارد. شاسی حفاظ بوته ای از دو میلگرد سایز ۱۰ میلیمتر میباشد. برای نصب حفاظ بوته ای ابتدا باید روی دیوارها محل نصب حفاظ را آماده کرد.اگر از قبل روی دیوار صفحه های فلزی (پلیت) مخصوص نب نرده و حفاظ کارگذاشته شده باشد کار نصب حفاظ راحت تر بوه و حفاظ بوته ای روی این صفحات جوشکاری میگردند بنابراین اهمیت استفاده از حفاظ بالای دیوار میتواند تاثیر به سزایی در کاهش سرقت و ورود افراد متجاوز داشته باشد.
 
 

انواع حفاظ روی دیوار

 
  • حفاظ شاخ گوزنی 
  • حفاظ لیلیوم
  • حفاظ نیزار 
  • حفاظ  بوته ای 
  • حفاظ آبشاری
  • حفاظ کلاسیک
  • حفاظ نخل مرداب
اهمیت استفاده از نرده حفاظ

نرده حفاظ بوته ای دیوار :

حفاظ بوته ای
همیشه این امکان وجود دارد که دیوارها را بسیار بلند ساخت یا با استفاده از نرده آنها را ایمن کرد. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که ارتفاع دیوار یا نرده از ورود سارقان جلوگیری نماید. به خصوص اگر سارق حرفه ای باشد. حتی ممکن است از سیم خاردار برای حفاظت از اماکن مسکونی ، اداری یا حتی باغ خود استفاده کنید. ولی توجه داشته باشید سیم خاردار علاوه بر ظاهر خشن و زشت ، بسیار راحت بوسیله ابزار ساده قیچی میشوند. علاوه بر استفاده از دیوار بلند ، نرده وسیم خاردار ، بعضی ها هم از شیشه شکسته بر روی دیوار استفاده میکنند که علاوه بر خطرناک بودن ، امکان ایجاد جراحت های شدید برای حیوانات (گربه و پرندگان) و سارق میشوند و به راحتی هم بوسیله یک چکش میشود آن را خرد کرد. این روزها انواع متنوع حفاظ ها برای ایجاد امنیت تاثیر گذار در بازار وجود دارد. یکی از این نوع حفاظ ها ، حفاظ بوته ای است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا