قیمت نصب نرده حفاظ روی پنجره | اجرای نرده روی پنجره

(اخبار)

نرده حفاظ پنجره به سبب ساختار و طراحی كه داراست، دارای نصب ساده ای می باشد. نصب این محصول حفاظتی قبل و بعد از اسكان در ساختمان امكان پذیر خواهد بود و همین امر سبب شده تا این مدل از درب به میزان قابل ملاحظه ای مورد استفاده قرار گیرد.

نرده حفاظ های پنجره را می توان برای ساختمان های مختلفی مورد استفاده قرار داد زیرا این محصول در بازه زمانی بسیار کوتاهی قابل نصب خواهد بود. نصب حفاظ پنجره قبل و بعد از اسکان در ساختمان امکان‌پذیر است که در نتیجه این محصول پاسخگوی نیاز تمام افراد خواهد بود.

 

نصب حفاظ پنجره

 

1: حفاظ پنجره از نوع پروفیلی ساده
 
 
حفاظ پنجره ساده
 
 
 
حفاظ پنجره فرفورژه
 
 
2: حفاظ پنجره از نوع فرفورژه
حفاظ پنجره ساده معمولا با استفاده از پروفیل 20 در20 و کلاف دور پروفیل 20 در 40 حفاظ های پنجره در طرح ها و شکل های مختلف ساخته می شوند. در این نوع طرح بهتر است که فاصله ی میله های عمودی حد اکثر 11 سانتی‌متر بوده و در ارتفاع 70 سانتیمتر یک میله یا پروفیل افقی نصب و جوش داده شوند تا حفاظ پنجره از استقامت کافی و لازم برخوردار شوند. البته قابل ذکر است که این نوع طرح از حفاظ پنجره با وجود ظاهری ساده و مصالح ساده در طرح ها و نقش های متنوع و وسوسه انگیزی وجود دارند و همین طور از قیمت مناسبی برخوردارند.
 
حفاظ پنجره فرفورژه از نوع بعدی حفاظ های پنجره می باشد که متنوع ترین طرهای این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها تشکیل شده از گلنردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی می باشند و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثلا شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. حفاظ های پنجره فرفورژه هم میتوانند بسیار مقاوم باشند و هم بسیار ضعیف و استقامت این نوع طرح را شما با انتخابتون تعیین خواهید کرد و البته کارشناسان ما در صنایع فلزی آهن سازه ضریب اطمینان این نوع حفاظ ها را به شما تشریح خواهند کرد.لازم بذکر است که بیشترین انتخاب مشتریان ما حفاظ های فرفورژه برای پنجره می باشد.
 
حفاظ پنجره
 
حفاظ پنجره
 
حفاظ پنجره
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا