معنی حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ رو دیواری

(اخبار)

 
 
نوع حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع، تراکم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ کاری، نوع جوش و روش جوشکاری ….. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یک حفاظ مناسب خواهد شد. تیم ما در آهن سازه بعنوان یکی از تولید کننده گان حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع مصنوعات فلزی مانند انواع درب نفررو و پارکینگ، انواع حفاظ پنجره، نسل جدید حفاظ روی دیوار، نرده راه پله، نرده بالکن، درب فرفورژه و ….و با تکیه بر دانش فنی و تجربه مفید، در این نوشته  کلیه عوامل تاثیر گذار  بر کیفیت و نهایتا بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک برسی و واکاوی خواهیم نمود و نهایتا با هم به یک جمع‌بندی جامع و کامل در خصوص معنی و مفهوم حفاظ شاخ گورنی و سایر حفاظ های ساختمان  خواهیم رسید و شما را جهت انتخاب بهترین حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ کیفیت، امنیت، زیبایی و قیمتها مساعدت خواهیم نمود.
 
 
حفاظ خار دار بالای دیوار بلند
 
نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
 
برای دریافت لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس (09128047694)بگیرید
 
 

حفاظ امنیتی روی دیوار 

 
حفاظ های امنیتی آهن سازه بشکل اصولی ساخته و طراحی میگردند. عوامل آهن سازه  طی فرایند ساخت حفاظ از قبیل جوشکاری ، رنگکاری  و  سایر مراحل با دقت بسیاربالا  یی عمل می کنند.آهن سازه  تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت تولید و ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی و سایر مدل حفاظ ها را بصورت کامل در اختیار دارد و تمام مراحل تولید و ساخت حفاظ و درب های لوکس ۱۰۰% در شرکت آهن سازه  انجام میپذیرذ.
 
اگر چنانچه در محل نزدیک به شما نمونه نصب شده نرده نداشتیم میتوانیم نمونه مورد نظر شما را برایتان ارسال نمایییم. که البته رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما مشتری گرامی نخواهد داشت. ارسال نمونه محافظ روی دیوار برای شما همراه با کارشناس خبره میباشد که میتواند با بازدید از محل و بررسی عوامل مختلفی مثل نوع دیوار ها از نظر مصالح و معماری، ارتفاع،عرض، طول و مجاورتها بهترین نوع حفاظ  از میان انواع محافظ روی دیوار را با توجه به بودجه مورد نظرتان را معرفی نمایند.
 
انواع حفاظ در تهران عبارتند از  :
 
  1. حفاظ شاخ گوزنی (شاخگوزنی) 
  2.  حفاظ بوته ای 
  3.  حفاظ نیزار (نی زار)
  4. حفاظ لیلیوم   
 
نرده نمای  شاخ گوزنی بالای دیوار
 

انواع حفاظ فلزی

 
حفاظ‌های فلزی به خاطر استحکام و دوام بالایی که دارند از معمول‌ترین و متداول‌ترین انواع حفاظ‌ها می‌باشند. اما امروز علاوه بر بحث کاربردی حفاظ‌ها، زیبایی آن‌ها نیز موردتوجه قرارگرفته است و افراد به دنبال حفاظ‌هایی هستند که علاوه بر حفظ امنیت، زیبایی را نیز به همراه داشته باشند. انواع متنوعی از حفاظ‌های فلزی وجود دارد که با سر هم کردن و شکل دادن انواع پروفیل‌ها ساخته می‌شوند. حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخگوزنی که از فولاد بوده، حفاظ فرفورژه و حفاظهای استیلی از جدیدترین نوع حفاظ‌های فلزی هستند که در کنار حفاظت از خانه، زیبایی و جذابیت خاصی برای نمای ساختمان به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل طراحی منحصربه‌فردی که دارد امنیت ساختمان را تا ۹۹ درصد افزایش می‌دهد و در کنار آن نمای ساختمان را چشم‌نوازتر خواهد کرد.
 
حفاظ بالای دیوار برای محافظت ار خانه
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا