درب ضد سرقت آكاردئونی - حفاظ آكاردئونی آهنی ضدسرقت

(اخبار)

این نوع حفاظ با ساختمانی از جنس فولاد مقاوم بوده و با رنگ استاتیك تولید میشود كه باعث مقاومت بالای رنگ در برابر خراشیدگی و گذر زمان میشود كه در نتیجه عمر این نوع حفاظ را بسیار طولانی تر میكند. درب آكاردئونی مقاومت زیادی در برابر نفوذ دارد، كه محل قفل آن مخفی بوده و امكان بریدن قفل را به حداقل میرساند.

درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز 
هآکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کرکره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.
 

درب محافظ آکاردئونی

 
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
درب ضد سرقت آکاردئونی طرح ساده
 
 
 شرکت آهن سازه با کادری و متحد  آماده خدمات رسانی به کل مناطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های کل کشور می اشد و آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان نیز می باشد که می توانیید با شماره موبایل 09128047694 تماس حاصل فرمایید کارگاه این شرکت در بازار بزرگ یافت آباد تهران نیز می باشد کیفیت شعار همیشگی آهن سازه می باشد

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا