تزاكم حفاظ شاخ گوزنی - قیمت حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

محافظت از خانه و محل زندگی مسئله‌ای است که فکر انسان را از دیرباز مشغول خود کرده است. اگر نگاهی به زندگی نسل‌های پیشین خود بی اندازید متوجه می‌شوید که حتی زمان اقامت انسان در غارها نیز از شاخ و برگ درختان برای محافظت از پناهگاه استفاده‌شده است.
 
تراکم نرده حفاظ
 
در عصر امرورز نیز شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد حفاظ‌ هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای،حفاظ لیلیوم  و حفاظ بوته ای یا سیستم‌های امنیتی هوشمند را برای محافظت از خانه خود برمی‌گزینند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب‌ترین حفاظ‌های ساختمان میباشد که با الهام از شاخ گوزن ساخته‌شده است. شاخ‌های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی با جوش خوردن میله‌گردهای فولادی و مقاوم به هم متصل شده و فکر عبور را در فکر هر سارقی باطل می‌سازند.
 
استفاده از حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند کمک ویژه ای به حفظ امنیت مکان مسکونی یا تجاری کند و از آن در مقابل تهدیدات مختلف محافظت کند. ازآنجایی‌که داشتن آرامش در محل کار و زندگی یکی از عوامل مؤثر در افزایش کیفیت زندگی است،
 
حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند با تأمین امنیت، آرامش را به همراه بیاورد. استفاده از حفاظ و نرده روی دیوار می‌تواند مانع از ورود غیرمجاز افراد به داخل محیط ساختمان شود و از طرفی مدل‌های متنوع این حفاظ‌ها سبب زیبایی ساختمان می‌شود.
 
حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار مکمل دیگر سیستم‌های امنیتی  نظیر دوربین مداربسته هستند و امنیت را به‌خوبی برقرار می‌سازند. ازاین‌رو می‌توانید از محصولاتی مانند حفاظ شاخ گوزنی و نرده حفاظ روی دیوار برای برقراری امینت ساختمان‌های خود استفاده کنید.
 
مراکز خرید بسیاری در کشور وجود دارند که به‌صورت مستقیم این محصولات حفاظتی کاربردی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند. با مراجعه به وب‌سایت‌های مربوطه می‌توانید از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد، کرج، شیراز و سایر شهرهای کشور اطلاع یابید. برخی مراکز خرید نیز اعلام میکنند که حفاظ شاخ گوزنی دست‌دوم نیز به فروش میرسانند، اما لازم است به اطلاع شما برسانیم بدلیل اینکه حفاظ شاخ گوزنی محصول تقریبا جدیدی میباشد لذا عملا حفاظ شاخ گوزنی دست دوم نیز وجود ندارد و اگر هم حفاظ شاخ گوزنی دست دوم وجود داشته باشد موقع جدا کردن از یکدیگر و جدا کردن از دیوار خود حفاظ و رنگ آن آسیب زیادی میبینند و عملا کارایی لازم را نخواهد داشت.
حفاظ بالای دیوار
نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
 
حفاظ‌های شاخ گوزنی در مدل‌های متنوعی هستند که شامل حفاظ لیلیومی، حفاظ آبشاری و غیره هستند که می‌توان متناسب با نمای ساختمان از آن‌ها استفاده کرد. این حفاظ‌ها دارای نوک‌های برنده و تیز بوده و به خاطر حالت ساختی که دارند تقریباً غیرقابل عبور هستند.
 
باید در نظر داشت که سیستم­های امنیتی همچون دزدگیر و دوربین نمی‌تواند جایگزین حفاظ‌های فیزیکی شوند زیرا سیستم های امنیتی دوربین بیشتر نقش نظارتی و اطلاع‌رسانی داشته و نمی‌توانند مانع از ورود افراد به داخل مکان موردنظر شوند ازاین‌رو استفاده از این حفاظ‌ها به‌شدت توصیه می‌شود.
 
این حفاظ‌ها دارای مدل‌های متنوع و با تراکم‌های متفاوت هستند و قیمت آن‌ها نیز با توجه به مدل و سایر پارامترها متغیر است. در ادامه مقاله به بررسی انواع مدل‌ها و عوامل مؤثر بر قیمت آن می‌پردازیم.
 
حفاظ شاخ گوزنی با طراحی منحصربه‌ فرد خود بروی تمامی دیوارها و حتی پنجره‌ها قابل‌نصب بوده و بیشترین ایمنی را فراهم می‌سازد. این حفاظ معمولاً در ارتفاع ۵۰ تا ۱20 سانتی‌متری تولیدشده و برای برخی مکان‌ها در ارتفاعات بلندتر نیز قابل‌تولید است.
 
همچنین حفاظ شاخ گوزنی بروی فلز، بتن و سنگ قابل‌نصب است و با توجه به نوک‌تیز و برنده‌ای که دارد فقط برای محیط‌های بیرونی قابل‌استفاده است. تعداد شاخه‌های اصلی میله‌گرد در هر شاخه یک و دو متری بیانگر تراکم حفاظ شاخ گوزنی است. شاخه‌های اصلی از سایر شاخه‌ها بلندتر بوده که به‌صورت عرضی و در ردیف وسط قرار می‌گیرند.
قیمت نرده دیوار
 
تراکم8 ، 10 ، 12 ، 15، شناخته‌شده‌ترین تراکم‌های شاخ گوزنی هستند، البته امکان سفارشی‌سازی تراکم‌ها نیز ممکن خواهد بود.  در ادامه در خصوص مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی، قیمت حفاظ شاخ گوزنی و همین‌طور نصب حفاظ شاخ گوزنی شمال ایران و کرج بیشتر صحبت خواهد شد. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا