قیمت نرده حفاظ دیوار كله گوزنی | حفاظ كله گاوی شاخ گوزن

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی (حفاظ كله گوزنی - حفاظ كله گاوی) دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده كرد.حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده كاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می كند.

حفاظ کله گاوی
این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن می باشند. چرا که عرض بلندی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین است.
وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز می باشند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شود.
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
همانطور که می‌دانید حفاظ شاخ گوزنی  سازه هایی از میلگرد می باشد که با جوشکاری ، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها  تبدیل می شود…عوامل مهمی که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگ کاری و جوشکاری می باشد.درمیان فاکتورهای بالا مهمترین فاکتور میلگرد  است.
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
علاوه بر تراکم های مختلف میلگرد ها که تاثیر مستقیم بر قیمت محصول را دارد و هرچه تراکم میلگرد بالاتر شود قیمت بالاتری را  دارد ،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد را  دارد.همکاران تولید کننده باید دقت داشته باشند خرید میلگرد را حتما از تولید کنندگان معتبر خریداری بکنند.کیفیت رنگ کاری و جوشکاری هم در مقالات قبلی به صورت مفصل توضیح داده شد.اما مسئله دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد.نصب حفاظ  است.
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی ،  هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی
هزینه نصب حفاظ می تواند متغییر باشد برای مثال نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری می باشد و به طبع هزینه نصب بالاتری را  دارد. شهر و منطقه نصب حفاظ نیز پارامتر دیگری  می باشد که می تواند در قیمت حفاظ موثر باشد. نصب حفاظ در مناطق دورتر به دلیل بعد مسافت ، هزینه انتقال حفاظ و رفت و آمد جهت نصب ، در قیمت تمام شده حفاظ موثر  می باشد.
حفاظ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در چه اندازه هایی تولید می گردد؟
این نرده فلزی طبق سفارش و نیاز مشتری در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد. بطور معمول و رایج در اندازه و تراکمی که در زیر به آنها اشاره شده تولید میگردد.
 
طول : به طور معمول و رایج ۲ متر ساخته می گردد.
ارتفاع : اندازه های ۷۰ سانتیمتر تا ۱۰۰ سانتیمتر می باشد.
عرض : متناسب با ارتفاع از ۵۰ سانت تا ۷۰ سانت هستند.
تراکم : معمولا تراکم آن از ۷ شاخه اصلی در ۲متر تا ۱۳ ردیف اصلی در دو متر می باشد.
تراکم حفاظ روی دیوار
منظور از تراکم در حفاظ شاخ گوزنی چه می باشد؟
 
تعداد شاخه اصلی در یک طول دو متری را تراکم می نامیم و هرچه این تعداد بیشتر شود یعنی فاصله میله ها کمتر است و کیفین بهتری را دارد.شاخک های اصلی بلندتر از بقیه شاخه ها می باشند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده می گردد. مثلا در یک نرده با تراکم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد می باشد. فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده که دو متر می باشد بر تراکم که سیزده است بدت می آید.
 
در مثال فوق فاصله بین شاخه های اصلی حدود ۱۵ سانتیمتر می باشد.شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی کار جوشکاری می گردند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده می باشد و شاخکهای فرعی به آنها جوشکاری می گردند. بعضی از تولیدکنندکان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. معمولا تارکم هایی که بیشتر از ۱۳ ردیف اعلام می شوند به احتساب شاخه های فرعی است.
 
این تراکم ها گاهی تا ۲۰۰ و بالاتر هم اعلام می گردد که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت است.خلاصه اینکه بصورت رایج تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی ۷ تا ۱۳ ردیف صحیح است.مثلا تراکم ۱۴ احتمالا همان تراکم رایج ۷ می باشد که با احتساب شاخه های کوچک میان آن ۱۴ ردیف اعلام می گردد. شاخه های اصلی که در شمارش جزء تراکم محسوب می گردند باید دارای دو خصوصیت باشد.
 
به صورت مستقیم به شاسی جوش شده اند و شاخه های فرعی به آنها جوشکاری و متصل می گردند.
ارتفاع آنها برابر با ارتفاع نرده می باشد.
 
محاسن و معایب حفاظ شاخ گوزنی نست به نرده های سنتی چه می باشد؟
نرده شاخ گوزنی به دو دلیل بیشتر از مدل های سنتی و کلاسیک تقاضا دارد.
 
نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک زیباتر می باشند.
از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده سنتی و کلاسیک توانایی حفاطت و حراست را دارند.
 
مدلهای سنتی بیشتر شبیه میله های زندان می باشند و تنوع خاصی ندارند.ولی نرده شاخگوزنی زیبا میباشد. اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب گردد ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. شباهتش به شاخ گوزن زیبایی خاصی به آن داده می باشد.در صورتی که گیاهان رونده ای مثل یاس در پای دیوار کاشته شوند و روی نرده شاخ گوزنی کشیده شوند زیبایی فوق‌العاده و محصور کننده ای به محیط میدهند.
 
تجربه نشان داده که  اگر بر روی دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی با تراکم، عرض و ارتفاع مناسب نصب گردد. سارقان بامشاهده آن به هیچ وجه فکر عبور کردن از روی آن را نخواهند کرد. و مسلما عقل سلیم حکم میکند دنبال دیواری که محافظ ندارد بروند.یا حداقل دیواری را انتخاب بکنند که نرده آن به آنها آسیب نزند.شاید این مثال ملموس تر شود.سارقان سراغ ماشینی را که دزدگیر و قفل فرمان دارد نمیروند و بیشتر دنبال ماشینهای بدون دزدگیر و قفل فرمان می باشند میروند. دیوار بدون نرده شاخ گوزنی مثل ماشین بدون دزدگیر و قفل فرمان است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا