لیست قیمت درب آكاردئونی كشویی | حفاظ آكاردئونی آپارتمان | نصب حفاظ درب

(قیمت حفاظ)

درب آكاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان میباشد . حفاظ آكاردئونی به گروهی از نرده های كركره كشویی به هم پیوسته گفته می شود كه این درب كشویی آكاردئونی فلزی برای حفاظت از راه های ورودی ساختمان مورد استفاده است. این حفاظ های كشویی با توجه به نسبت قیمت به میزان امنیت ایجاد شده می توانند گزینه مناسبی برای ساختمان باشد.

همان طور که می دانید درب های آکاردئونی را واحد های آپارتمانی، مغازه ها و انباری ها به جهت حفظ امنیت به کار می گیرند.  انواع حفاظ درب آپارتمان به دلیل ساختار کشویی و یا به قولی آکاردئونی که دارند به نام های حفاظ آکاردئونی ، حفاظ کرکره کشویی ، حفاظ بازشو یا جمشو ، حفاظ ریلی شناخته میشود و فضای کمی را اشغال کرده و از این رو حفاظی محبوب شناخته می شوند. شاکله اصلی نرده متحرک درب آپارتمان قاب فلزی است که پیم های با تسمه به هم متصل شده را در دل خود جا داده است.

 
این درب ها به صورت حفاظ آکاردئونی سه گل، چهار گل و پنج گل در بازار عرضه می شود، به صورتی که وقتی لوزی هایی که قاب فلزی در خود جای داده، سه ردیف عمودی باشد، به آن سه گل، چنانچه چهار ردیف باشد درب آکاردئونی چهار گل و اگر پنج ردیف باشد درب آکاردئونی پنج گل می گویند. خلاف آنچه دیگران فکر می کنند امنیت درب ها بسته به تعداد گل آن نیست بلکه این خم زدن است که ایمنی درب ها را تضمین می کند. گل های هر کدام از این درب ها ( لوزی ها) با ایجاد مفاصلی به نام پرچ، به ستون عمودی متصل شده اند. پرچ هایی که ضامن ایمنی درب ها هستند.
 
 
درب آکاردئونی
 
 

حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان چیست ؟

انواع درب حفاظ آکاردئونی یا نرده کشویی حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های امنیتی پشت درب هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند. درب آکاردئون پیچی، درب آکاردئونی سلطنتی و درب آکاردئون ایتالیایی از جمله طرحهای فانتزی این دربها هستند که از نظر قیمت حفاظ آکاردئونی گران تر از مدلهای ساده هستند؛ اما زیبایی و استقامت بیشتری نیز دارند. اگر قصد سفارش درب آکاردئونی را دارید، می توانید به صنایع فلزی آهن سازه مراجعه کنید و حفاظ آکاردئونی موردنظر خود را با طرح و مدل دلخواهتان انتخاب کنید. از نظر قیمت حفاظ آکاردئونی نیز خیالتان راحت باشد؛ زیرا قیمت این حفاظها در شرکت آهن سازه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با بهترین آهن و ابزار ساخته می شود. در نتیجه در ازای پرداخت هزینه منطقی، شما صاحب حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی می شوید که امنیت خانه شما را چندین برابر می کند و خطر ورود سارقان را از بین می برد.

 
به نظرتون حفاظ باید چطوری باشه ؟ هدف اصلی از زدن حفاظ ایجاد امنیت و بازدارندگی میباشد. 🤓 در مباحث امنیتی بحث بازدارندگی مقوله ای بسیار مهم میباشد که میتواند از طریق نورپردازی، نصب دوربین‌های مداربسته و انواع حفاظ ایجاد شود😎 در کنار مسائل مربوط به امنیت بحث زیبایی شناسی نیز باید در نظر گرفته شود . جنس آهن، رنگی که روی آن زده شده، ضخامت نرده ها، تراکم یا شلوغی که تسمه های درب حفاظ دارد تعیین میکند که چه میزان امنیت دارید و چه میزانی هزینه میکنید🤓🤔

 

حفاظ درب آپارتمان

 

درب بازشو آکاردئونی برای چه فضاهایی استفاده می شود؟

درب حفاظ بازشو نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد منازل شخصی و یا درب پارکینگ، درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.  درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از حفاظ بازشو آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از محافظ درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.

حفاظ کشویی یا درب آکاردئونی بیشترین کاربرد را برای حفاظت از حریم شخصی و برای ایمن سازی درب آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد. مشتریان عزیز می توانید این مدل محافظ درب آکاردئون با قیمت مناسب برای منزل و ساختمان مسکونی خود مورد استفاده قرار دهید . در کل می توانیم به صورت خلاصه بگوییم: که این سری از حفاظ درب ورودی ساختمان از تسمه های فلزی تشکیل شده که توسط پرچ ها به یکدیگر متصل شده است. ریسک کردن در برخی امور می تواند برای شما بسیار پر هزینه و گران تمام شود. شک کردن در تهیه گارد آهنی درب منزل هم از این موارد است. پس از این فکر بیرون بیایید و برای بالاترین درجه اطمینان یک گارد آهنی ایده آل برای درب منزل خود تهیه نمایید.

محاسبه اندازه گیری حفاظ آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

 
 

درب آکاردئونی

 

درب حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در حالت جمع شده با اشغال فضای کم، امنیت خانه شما را تامین می کند. درب آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته کردن درب آکاردئونی، می توانید این کار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید. حفاظ آکاردئونی پشت درب آپارتمان بسیار سبک هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کنند. درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد. با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد نا آشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود. نصب حفاظ درب آکاردئونی، یک تصمیم گیری شخصی برای یک واحد مشخص در آپارتمان است؛ در نتیجه نیازی نیست از دیگر مالکین برای نصب حفاظ آکاردئونی اجازه بگیرید.

برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می شود؛ در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز ندارد. نصب قفل ضدسرقت، استفاده از درب ریموتی و… به مراقبتهای خاص نیاز دارد و ممکن است با مشکل مواجه شود؛ در حالی که هیچ مشکلی برای دربهای آکاردئونی به وجود نخواهد آمد و تا سالیان سال سالم می ماند. مدلها و طرح های متنوعی از دربهای آکاردئونی تاکنون به بازار آمده است و شما می توانید از مدلهای مختلف، طرح دلخواه خودتان را انتخاب کنید. اگر از رنگ حفاظ آکاردئونی خود خسته شدید، می توانید با رنگ آمیزی درب خود، ظاهر تازه ای به آن ببخشید. درب آکاردئونی آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کند و به آرامی باز و بسته می شود. با نصب حفاظ درب آکاردئونی، زمانی که در منزل حضور ندارید یا در مسافرت هستید، از برقراری امنیت در منزل خود آسوده خاطر خواهید بود.

درب آکاردئونی ساخته شده در صنایع آهن سازه با استفاده از با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد. حفاظ اکاردئونی در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد. لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی متر است. درب آکاردئونی فلزی با توجه به قیمت آن ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هریک از آن ها نقش مهمی بر عهده خواهند داشت. حفاظ آکاردئونی از یک چهار چوب که از جنس آهن می باشد و به شکل پروفیل است، تشکیل می شود. درون این چهارچوب پروفیل ها به صورت عمودی، افقی و مورب قرار گرفته اند. یک ریل فلزی در بالای درب نصب می گردد که قیمت چرخ دار آن وزن درب را تحمل خواهد کرد. در بخش پایین نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در، درون آن قرار می گیرد. بر روی درب آکاردئونی می توان از قفل های روکار و توکار استفاده کرد. بهره گیری از این دو مدل قفل سبب می گردد تا ایمنی درب به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

 

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

 

 

حفاظ پشت درب آپارتمان : حفاظ پشت درب آپارتمان یا درب اکاردئونی همواره راهی برای جلو گیر از سرقت و ایمن سازی پشت درب آپارتمان می باشد. حفاظ پشت دری محافظ درب ساختمان یکی از بهترین انتخاب های شما برای خرید حفاظ مناسب می باشد.

حفاظ آهنی درب ضد دیلم : قیمت حفاظ درب ضد دیلم برای استفاده از نرده ضد دیلم درب ورودی منزل با گروه آهن سازه در تماس باشید تا بهترین انتخاب از حفاظ درب ضد دیلم را داشته باشید.

حفاظ برای درب ضد سرقت : حفاظ برای درب ضد سرقت از دیر باز تا کنون یکی از راه های جلوگیری از سرقت می باشد برای اطلاع از قیمت حفاظ برای درب ضد سرقت با کارشناسان آهن سازه در تماس باشید.

درب آکاردئونی به عنوان حفاظ درب ضد سرقت : حفاظ برای درب ضد سرقت یکی از راه های جلوگیری از سرقت استفاده از حفاظ درب آکاردئونی برای درب ضد سرقت می باشد.که در سایز و اندازه های مختلف ساخته و به بازار عرضه می شود.

راه کار هایی جلوگیری از سرقت از طریق درب آپارتمان : یکی از بهترین کارهایی که برای جلوگیری از ورود سارق به منزل صورت می گیرد استفاده از حفاظ برای پشت درب ضد سرقت می باشد.

برخی از افراد با استفاده از آهن نامرغوب ، دست دوم و ضایعاتی اقدام به ساخت حفاظ آهنی آکاردئونی می کنند که این نوع درب آکاردئون فلزی کیفیت بسیار پایین تری نسبت به درب های محافظ آکاردئونی آهن سازه دارند و با قیمت نازل تری نیز به فروش می رسند . صرف هزینه برای خرید درب آکاردونی نوعی سرمایه گزاری برای آرامش خیال و حفظ اموال است. قیمت درب آکاردئونی کاوه برای هر متر مربع مقدار - هزار تومان در نظر گرفته شده و در فاکتور خریدار به وضوح قید می شود. این قیمت شامل هزینه ساخت در آکاردئون به همراه هزینه رنگ الکترواستاتیک درجه یک بوده و هزینه اضافی در محل دریافت نخواهد شد. با توجه به نوسان قیمت در بازار، شرکت کاوه سعی در ثابت نگه داشتن قیمت ها داشته و تا این لحظه تغییری در قیمت ها لحاظ نکرده است.

قیمت‌ روز خرید درب آكاردئونی حفاظ آپارتمان برحسب متر مربع محاسبه می‌ شوند و این قیمت بسته به ابزار و سازه‌های كارشده در نرده حفاظ اكاردئونی پشت درب تولید شده در آكاردئون سازی آهن سازه دارای بهترین نوع متریال میباشد .

 

نصب درب آکاردئونی

 

ریسک کردن در برخی امور می تواند برای شما بسیار پر هزینه و گران تمام شود. شک کردن در تهیه گارد آهنی درب منزل هم از این موارد است. پس از این فکر بیرون بیایید و برای بالاترین درجه اطمینان یک گارد آهنی ایده آل برای درب منزل خود تهیه نمایید.

محافظ درب ورودی ساده و ثابت : این نوع محافظ درب ورودی منزل ساده و ثابت بوده و اغلب بصورت نرده محافظ با پروفیل های 20در20 یا 20 در40 ساخته میشوند. در مواردی دیگر هم این نوع طرح بصورت گلنردهای فرفورژه ساخته شده که نمای بسیار زیبایی را به ورودی خانه الحاق میکند. بارز ترین مزایای این نوع درب را میتوان استحکام و مقاومت بسیار بالا و ظاهری زیبا و همچنین قیمت مناسب اشاره نمود و اما بزرگترین معایبی که این نوع درب اکاردمی دارد را میتوان انعطاف پذیری صفر اشاره نمود.

محافظ درب ورودی از نوع آکاردئونی: حفاظ آکاردئونی جمع شونده یک نوع حفاظ درب ورودی منزل بوده که از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است. این حفاظ بصورت تاشو یا ریلی بوده و بروی چهار چوب درب نصب میشود و فضای اندکی را اشغال میکند. میتوان بزرگترین مزایای این درب را قبل از ایمنی بسیار بالا ، انعظاف پذیری عالی اشاره نمود. همچنین معایب این درب را میتوان به ریلی بودن آن اشاره نمود. حفاظ های درب ورودی ساختمان بسته به نوع ساختار به دو مورد دسته بندی می شوند که در ادامه تمامی موارد را توضیح و مزایا و معایب انها را بصورت مختصر اما مفید بررسی کرده.

نقش و اهمیت حفاظ در آپارتمان : حفاظ در آپارتمان های امروزی تبدیل به یک امری ضروری شده است و آپارتمان بدون حفاظ در واقع جولانگاه دزدان و سارقان خواهد بود. آپارتمان ها دارای مزیت هایی برای زندگی هستند اما در این میان معایبی را نیز می تواند در آنها مشاهده نمود. با توجه به عدم شناخت همسایه ها در آپارتمان های امروزی نسبت به هم، خطر سرقت همیشه یکی از خطرات محتمل در آنها است. در این مواقع است که اهمیت و نقش حفاظ در آپارتمان خود را جلوه گر نموده و پا به میدان می گذارد.

 

حفاظ تسمه ای

 

انواع حفاظ در آپارتمان : انواع مختلفی از حفاظ در آپارتمان های امروزی وجود دارد که هر کدام از آنها نقش و وظیفه خاص مربوط به خود را دارا می باشند. استفاده از این محافظ های درجه یک برای هر واحدی در آپارتمان لازم و ضروری بوده و اجتناب از به کار بردن آنها می تواند هزینه های جبران ناپذیری را برای مالکان به دنبال داشته باشد. حفاظ آهنی پنجره، حفاظ آکاردئونی و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ های معمول و رایجی هستند که در هر خانه ای وجود آنها لازم است.

مشاور حفاظ در آپارتمان : اگر برای نصب و یا تعویض حفاظ در آپارتمان خود نیاز به یک مشاور داشته و اطمینان کافی به حفاظ های موجود ندارید به راحتی می توانید با مشاوران ما در مرکز صنایع فلزی آهن سازه به گفتگو پرداخته و موارد و نکات لازم را از آنها خواستار شوید.

گارد آهنی درب منزل یا تشویش خاطر! ایمنی بیشتر همیشه می تواند در آخرین لحظات شما را از یک فاجعه بزرگ و غیر قابل جبران نجات دهد. گارد آهنی درب منزل دقیقا می تواند به عنوان آخرین امید شما با قدرت، اطمینان شما را از درب منزلتان فراهم نماید. از این رو است که نداشتن این وسیله عالی می تواند یک ریسک بزرگ برای شما و منزل شما باشد.

 

حفاظ کشویی

 

قیمت محافظ درب آهنی نیز امری مهم است . حفاظ آکاردئونی این عنوان شاید شما را کمی نسبت به تهیه گارد آهنی درب منزل دو به شک نماید اما گارد آهنی درب منزل همان چیزی است که ما علاوه بر اینکه نباید به خاطر قیمت، آن را از لیست وسایل ضروری منزل خارج نمایید، بلکه باید سعی کنید که با یک هزینه مناسب، بهترین جنس را برای این منظور تهیه نمایید. درب اکاردئونی یا به اختصار البته اشتباه اکاردمی : این نوع درب یک نوع درب ریلی تاشو یا جمع شونده الهام گرفته شده از ساز اکاردئون یک نوع محافظ بسیار انعطاف پذیر و همینطور مستحکم بوده که بسیار برای استفاده بعنوان محافظ خانه توصیه شده.

درب اکاردئونی طرح سه ستاره یا لوزی : این نوع طرح با سه ردیف ستاره از قسمت عمودی دو گل چپ و دو گل راست بوده و بسیار مقاوم و مستحکم است. این نوع طرح ارزان و مقرون به صرفه با کارایی بالا و همچنین مطمعن بوده . درب کشویی طرح چهار ستاره : این طرح زیبا دارای چهار ستاره و چهار گل چپ چهار گل راست بوده بسیار مقاوم تر از سه ستاره و زیبا بوده. این طرح از قیمت مناسبی برای مصرف کننده با ظریب ایمنی فوق العاده بالا می باشد . درب اکاردئونی 5 ستاره  : این طرح دوجداره است یعنی تسمهای عمودی ضخیم تر از طرح های دیگر کارایی بسیار عالی و همچنین کیفیت و روان بودن عالی و درجه یک با قیمت نسبتا مناسب برای مشتری تولید و نصب می شود. صنایع فلزی آهن سازه همواره پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع درب اکاردونی می باشد.

صفحات مشابه

حفاظ آکاردئونی           عکس حفاظ پشت درب آکاردئون

درب کشویی آکاردئونی         بورس حفاظ درب آپارتمان

حافظ درب کشویی             طرح نرده حفاظ آهنی درب

نرده فلزی درب آپارتمان               محافظ درب آپارتمان

قیمت درب آکاردئونی           حفاظ درب آکاردئونی کرج

 

حفاظ ضد سرقت

 

انواع حفاظ ضد سرقت در منزل

1- درب با لولای کنار

این نوع درب ها به دو قسمت درب هایی با لولاهای محوری و درب هایی با لولاهای دورانه تقسیم بندی می شوند.

2- درب های کشویی

درب های کشو یی یا جمع شونده در جهت جلوگیری از هدر رفتن فضاها بوجود آمده اند و از این نوع درب ها بیشتر در کارگاه های صنعتی و کارخانه ها استفاده می شوند.

3- درب های آکاردیونی

درب اکاردیون یا آکاردئون (کشویی) نوعی از حفاظ است که جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد.و در مواردی در جاهای دیگر از قبیل مغازه ها، انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته می شود. این نوع درب خود شامل طرحها و مدل های مختلفی است.

یکی از محصولات پر فروش و عمده شرکت آهن سازه، تولید انواع درب آکاردیون بوده که در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شرکت آهن سازه یکی از پیشگامان تولید کننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالکن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یکی از مهمترین طرح های درب آکاردئونی تولید شده توسط شرکت آهن سازه می توان به درب اکاردیون پنج گل دو جداره اشاره نمود که در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.

درب آکاریئونی پنج گل دو جداره تحت ثبت شرکت آهن سازه بوده و فقط از طریق شرکت آهن سازه قابل سفارش می باشد. این نوع درب می تواند حداقل 90 درصد امنیت مورد نظر را تامین کند لذا شرکت آهن سازه با هم فکری کارشناسان خبره خود جهت برقراری صد در صد امنیت هموطنان عزیز اقدام به نصب قفل های مخفی و طراحی آن در بدنه درب کرده است و بدین طریق افزایش امنیت درب را به 100% رسانیده و از اقدامات دیگر شرکت آهن سازه این امر است که از تعداد حلقه های قفل بیشتر در طراحی درب استفاده نموده ایم.

توصیه شرکت آهن سازه به هموطنان و خریداران عزیز خود در تهیه درب آکاردئونی این است که نرده حفاظ آکاردیونی طرح پنج گل دو جداره برای افرادی که به امنیت خود و ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. به ما اطمینان کرده و حفاظ از منزل خود را به ما بسپارید.

 

حفاظ آکاردئونی
 

آهن سازه تولید کننده انواع درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت در ایران

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی قابلیت نصب بر روی همه درب های ورودی ساختمان را دارد. از در های آکاردئون می توان به عنوان جدا کننده و حایل در محیط های کارگاهی نیز استفاده کرد. به این ترتیب امکان فضاسازی های متعدد در یک فضای بزرگتر با کمترین هزینه میسر می شود. سهولت نصب و ضریب امنیت بالای حفاظ آکاردئونی از مواردی است که همواره رضایت خریداران را جلب کرده است. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان در مقایسه با ماندگاری و طول عمر بالای سازه بسیار مقرون به صرفه است. با کمی جستجو در فضای اینترنت و تحقیقات آنلاین می توانید قیمت های متفاوتی را برای هر متر مربع از حفاظ اکاردونی مشاهده کنید. قیمت حفاظ آکاردئونی تحت تاثیر قیمت فروش مواد اولیه، دستمزد کارگر متخصص، هزینه رنگ آمیزی و عوامل بسیاری قرار دارد. اعلام نرخ کمتر برای قیمت حفاظ آکاردئونی نباید موجب گمراهی و عدم توجه به کیفیت محصول شود.

 

حفاظ درب آپارتمان

 

تولید درب آکاردئونی ضد سرقت در شهر تهران و کرج

شما مشتریان عزیز که قصد استفاده از حفاظ درب برای امنیت منزل خود را دارید می توانید از محافظ درب ورودی و قیمت عالی آن برای مصرف استفاده کنید. این درب ها به دلیل ساختار محکم و استاندارد خود با اشغال کردن کمترین فضا برای عبور و مرور یکی از بهترین گزینه های متداول برای اجرای حفاظت از درب ورودی ساختمان شما می باشد. نا گفته نماند که مدل سه لوزی یکی از پر فروش ترین نوع حفاظ درب ساختمان می باشد. درب های آکاردئون به گونه ای طراحی و تولید شده اند که با قیمت مناسب و بهره گیری از آن ها و نصب بر روی تمام مدل درب های چوبی ساده و ضد سرقت می توان سبب تضمین امنیت گردد. این نوع حفاظ کشویی آهنی به واسطه تراکم بسیار بالایی که دارا هستند، امکان ورود را برای افراد مختلف غیر ممکن می سازند و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته اند. با استفاده از حفاظ آکاردئونی و نصب آن بر روی درب های ساختمانی های مختلف می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان جلوگیری کرد و به مکانی امن و منحصر به فرد ایمن دسترسی یافت. بهره گیری از این حفاظ ایمن پشت درب سبب می گردد تا بتوان موجب تضمین امنیت خانواده به بهترین حالت ممکن گردید. درب آکاردیونی را می توان با توجه به نیاز سفارش داد و از آن بهره مند گردید.

 

امنیت حفاظ درب آکاردئونی

 

درجه امنیت حفاظ ضد سرقت درب ورودی واحد ساختمان

 بیشترین درجه امنیت نرده حفاظ درب ساختمان را مدل پنج گل دوجداره پرچ مخفی تامین می کند. این نوع مدل حفاظ نرده درب ورودی تا 100% توسط گروه صنعتی حفاظ سازه گارانتی می شود. و در عین حال مدل های دیگر نرده محافظ تا 90% از ورود سارقان به منزل شما جلوگیری می کند. آهنگری آهن سازه علاوه بر ساختار آکاردئونی ایدآل برای حفاظ های درب قفل مخفی نیز در نظر می گیریم. قیمت نرده پنجره آکاردئونی با قیمت حفاظ های درب ورودی ساختمان یکی می باشد. حفاظ درب های تولید شده همگی دارای یک سری قواعد ساخت و استاندارد می باشند. که در این حالت عواملی نظیر نوع قفل نوع تکنولوژی ساخت بر ایمنی حفاظ درب اهمیت و ارزش بسیار بالایی دارد ونوع جوشکاری حفاظ درب و همچنین تعداد لوزی موجود در حفاظ بر ایمن سازی ساختمان بسیار موثر می باشند.

 

 


 

انواع حفاظ درب آکاردئونی آهنی ::

 


1 - درب آکاردئونی

طرح 3 گل دو خم

 

درب آکاردئونی طرح 3 گل

یکی از مرسوم ترین مدلهای حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 لوزی ساده با دو خم در قسمت پرچ ها میباشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیر ممکن میکند. همان طور که در عکس مشاهده میکنید حفاظ آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد .
درب آکاردئونی 3 گل دو خم با طراحی ساده اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه سخت و غیر ممکن می کند.

 

 

 


2 -  درب آکاردون

طرح 3 گل 4 خم

 

درب آکاردون 3 گل 4 خم

در طرح درب آکاردونی 3 ردیف لوزی با چهار خم نقص یا ضعف دیلم انداختن بصورت اجمالی برطرف شده و در نقاط خم تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تاثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.
حفاظ آکاردون سه لوزی چهارخم یکی از پرکاربرد ترین حفاظ ها می باشد. مزیت این حفاظ آکارئونی عبارتند از:دوام بالا ,روان, کم جا این نوع حفاظ شامل سه لوزی بوده و در چهار ردیف مابین لوزی ها کار خم کاری انجام شده است. این خم علاوه بر زیبایی ظاهری ضریب امنیت را تا 30% افزایش می دهد.

 

 

 

 

 


3 - درب آکاردئونی

طرح 4 گل

 

حفاظ آکاردون 4 گل

درب اکاردئونی 4 لوزی یکی از مقاوم ترین حفاظ های اکاردئونی در اپارتمان پیش روی هر صاحب خانه ای است تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون 4 گل بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4 - حفاظ آکاردئونی

طرح پیچی

 

آکاردئونی حفاظ پیچی

نرده آکاردئونی مدل پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ در قسمت پرچ ها ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده که این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.
در طراحی این نوع حفاظ آکارئونی مدل پیچ آن در قسمت تسمه های عمودی درب آکارذئونی دو پیچ در بین سه ردیف لوزی که توسط کوره آتش قالب گیری شده و حالت پیچ(شکلاتی) به خود می گیرد و زیبایی خاصی به این حفاظ می دهد. این نوع حفاظ علاوه بر شکل ظاهری زیبا به دلیل وجود جوش مابین پیچ ها باعث امنیت بیشتر این نوع حفاظ میشود. این حفاظ به صورت رنگ های مختلف(رنگ کوره ای)متناسب با سلیقه ی مشتری ارائه می شود .

 

 


5 - درب آکاردئونی

طرح ایتالیایی

 

آکاردئونی درب ایتالیایی

دوگل بودن حفاظ های آکاردئونی ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 لوزی جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد .

 

 

 

 

 

 

 


6 - گارد آکاردئونی

طرح 3 گل دوبل

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردیونی دوبل پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل پرچ مخفی با چهارچوب مقاوم تر و سه ردیف تسمه عمودی ساخته شده است که از لحاظ ایمنی در سطوح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش سه ردیف لوزی در خود نگه داشته است.
جدید ترین نوع حفاظ آکارئونی نمونه سه لوری دوبل پرچ مخفی می باشد که در آن جهت امنیت بیشتر تمامی پرچ های عمودی که پرچ های اصلی درب آکارئونی می باشد را پوشانده که به هیچ عنوان با دیلم و دریل شارژی قابل برش و باز کردن نیست. در مونتاژ این محصول از پرچ های 30*60 از جنس فولاد استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

 


7 - محافظ آکاردئونی

طرح تمام گل دوجداره

 4 لایه پرچ مخفی

حفاظ اکاردئونی تمام گل پرچ مخفی

درب آکاردئون تمام گل (پنج ردیف لوزی) هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا چهار ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!

 

 

 

 

 

 

 


8 - نرده آکاردئونی

طرح 3 گل دوبل سلطنتی

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردیون سلطنتی 3 گل

آکاردئونی طرح سه گل سلطنتی پرچ مخفی دوبل یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است .تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.
این نوع حفاظ آکاردئونی توسط تسمه های 5 میل نقش دار تولید می شود که جلوه ی بسیار خوبی به فضای داخلی اماکن و درب ورودی منازل می دهد.

 

 

 

 

 


9 - درب آکاردئونی

طرح تمام گل سلطنتی

 4 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

درب آکاردئونی سلطنتی از لحاظ ایمنی با یک درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی و دوجداره برابری کرده و از لحاظ زیبایی نیز کاملا نقش دار و کنده کاری شده می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  درب اکاردئونی سه لوزی (۲ خم) مترمربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار(چهار خم) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی مدل چهار لوزی متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار)متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل پیچ(شکلاتی) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوبل(پرچ مخفی) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی(تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی(تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی متر مربع ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (تهران) ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (حومه) ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
هزینه نصب قفل مخفی همراه با قفل کتابی

 

 

 

 سفارش حفاظ 

09128047694
 

استفاده از درب آکاردئونی فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست. برخی مغازه‌داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از حفاظ آکاردئونی برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند.

نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.

معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد. انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است. رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار برای حفاظ روی درب آپارتمان است.

 

درب آکاردئونی

 

هدف از نصب درب اکاردیونی ، حفظ امنیت فضای داخلی است. اجناس نامرغوب و بی کیفیت نمی توانند امنیت مورد نظر را ایجاد کنند. استحکام کمتر، ریزش رنگ ها، دستگیره های بی کیفیت و عدم امنیت قفل ها در برخی موارد دیده شده که بسیار ناخوشایند است. فروش درب آکاردئون آهن سازه طبق ضوابط مشخص و با قیمت مصوب صورت گرفته و کیفیت مواد اولیه آن تضمین می شود. پس از ثبت سفارش و تماس با ما، همکاران کارشناس به محل اعزام شده و اندازه گیری های لازم را شخصا انجام می دهند. دقت داشته باشید که اندازه گیری های قبلی شما، تنها برای برآورد تقریبی هزینه ساخت اعتبار دارد ولی برای ساخت درهای آکاردئون همه اندازه گیری ها توسط نماینده شرکت انجام می شود. هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی در استان تهران و برای مناطق 22 گانه شهری و همچنین شهرستان های اطراف به صورت جداگانه محاسبه نخواهد شد.

 

نرده آهنی پشت در

 

قیمت اعلامی در فاکتور فروش درب آکاردئون ، شامل همه هزینه های ارسال به محل و نصب نیز خواهد بود. نصاب مجاز به دریافت وجه اضافی در محل نیست و در صورت مشاهده تخلف، برخورد مقتضی انجام خواهد شد. صنایع فلزی آهن سازه تولید کننده عمده حفاظ امنیتی و انواع نرده آکاردئونی در سراسر کشور است. نمایندگان شرکت آهن سازه در همه استان ها حضور دارند. تنها با یک تماس می توانید از اسامی نمایندگان فروش در شهرستان خود مطلع شوید. هزینه حمل و نصب درب اکاردونی در استان های دیگر با توجه به بعد مسافت و دوری از محل کارخانه محاسبه می شود. به این ترتیب اختلاف کمی در فاکتورهای ثبت شده برای هر شهرستان وجود خواهد داشت. هزینه ساخت حفاظ پشت درب آکاردئونی با احتساب هزینه رنگ کوره ای درجه یک در همه استان های کشور ثابت و در حال حاضر برای برای هر متر مربع - هزار تومان می باشد.

 

حفاظ رو دری

 

 

درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. شاکله اصلی درب آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. درب آکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.

 

حفاظ آهنی پشت در

 

اندازه گیری درب آکاردئونی یک موضوع بسیار جدی است به طور معمول کارشناسان شرکت آهن سازه با هماهنگی قبلی به محل مورد نظر اعزام شده و محاسبه دقیق درب اکاردونی را انجام می دهند. محاسبه اندازه صحیح حفاظ آکاردئونی در هنگام ساخت تاثیرگذار است. چنانچه این اندازه گیری به صورت صحیح انجام نشده و با اهمال صورت پذیرد همه تلاش های ساخت در آکاردئونی و تجربه کارکنان بدون نتیجه باقی می ماند. برای اندازه گیری متراژ درهای آکاردئونی فرمول بسیار ساده ای وجود دارد. ابتدا ارتفاع درب ورودی را با سانتی متر اندازه گیری کنید. سپس عرض درب را نیز به درستی اندازه گیری کنید.

دو عدد اندازه گیری شده را در هم ضرب کرده و عدد حاصل را یادداشت کنید. به این ترتیب با دانستن دو اندازه ارتفاع و عرض می توانید متراژ درب های آکاردئونی را محاسبه کنید. برای اندازه گیری حتما سر متر را روی قاب و چهارچوب درب قرار دهید. برای محاسبه متراژ درب اکاردونی نبایستی تنها اندازه خود درب ورودی را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که درب اکاردئون روی چهارچوب نصب می شود و به درب اصلی متصل نمی شود. این حفاظ روی درب و بر روی چهارچوب نصب خواهد شد. 

فرمول اندازه گیری متراژ درب اکاردئونی : طول به سانتی متر * عرض به سانتی متر

 

درب اکاردئونی

 

توجه : به دستور صنف آهنگران تهران تولید آکاردئونی کمتر از 3 گل ( لوزی ) به دلیل امنیت پایین امکان پذیر نمیباشد و همچنین تسمه استفاده شده میبایست 5 میل باشد .

یراق درب آکاردئون شامل لولا و بلبرینگ و دستگیره و قفل در میباشد.انواع قفل درب آکاردئونی شامل قفل مخفی و قفل معمولی که در جای آویز قفل قرار میگیرد،قفل مخفی داخل چهارچوب درب قرار میگیرد و دسترسی به آن سخت تر و لذا دارای امنیت بیشتری میباشد.دستگیره ها در دو نوع آهنی ساده یا چودنی فرفورژه ساخته میشود.

تماس با ما : 09128047694

 

نرده محافظ پشت در آپارتمان

 

قسمت حفاظ جمع شونده درب آکاردون شامل دو لولا است ، چون هنگام اسباب کشی ،این قسمت جمع شونده فضایی را اشغال میکند و کار حمل اسباب را سخت میکند به همین علت دو عدد لولا به جمع شونده درب اضافه میشود تا در هنگام اسباب کشی بتوان قسمت جمع شونده را به بیرون باز کرد و فضای بیشتری در اختیار داشته باشیم.

 

محافظ پشت در

 

تسمه های مصرفی در درب های آکاردئونی آهن سازه تسمه های 5 فابریک و استاندارد بوده و این شرکت از استفاده از هر نوع تسمه 4 و 3/5 خودداری می کند زیرا اعتقاد بر این است که چون حفاظ آکاردیون کار تامین حفاظت و امنیت را انجام میدهد،استفاده از تسمه های نازک این امر را ناممکن میسازد و نصب نکردن درب آکاردئون بهتر از نصب یک درب با تسمه 4 یا 3/5 است.

 

حفاظ آکاردئونی

 

 درب آکاردئونی آهنی معمولا توانسته اند با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرند. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند. زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب های آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد. زیرا در هنگام باز و بسته شدن این درب ها نیاز به فضای بسیار کمی دارند. در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد.

 

درب آکاردئونی پیچی

 

درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد. زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردئونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.

 

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

 

درب آکاردئونی با الهام از ساز آکاردئون تهیه و تولید شده، از این رو معمولا آن را در بازار با این نام می شناسند. درب های آکاردئونی معمولا از نظر شکل ظاهری به صورت مشبک ساخته شده، که البته مشبک ها به شکل لوزی به هم متصل می باشند. درب های آکاردئونی که در بازار موجود بوده اغلب فلزی می باشند، زیرا معمولا درب های آکاردئونی آهنی دارای وزن نسبتا بالایی بوده، در نتیجه امکان ضد سرقت بودن آنها بیشتر از درب هایی با وزن سبک می باشد.

 

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

 

درب های آکاردئونی معمولا این قابلیت را دارند که بدون اشغال فضای زیاد باز و یا بسته شوند، بدین ترتیب می توان از آنها در مغازه ها و پاساژ ها که عمدتا کمبود جا مشهود بوده استفاده نمود. درب آکاردئونی آهنی را معمولا باید از طول و عرض مناسبی برخوردار باشند، تا هم باز و بسته کردن آنها راحت تر انجام شود، هم بتوان از ضد سرقت بودن آنها اطمینان داشت. معمولا بهتر است که این درب ها با کمتر از سه گل یا همان سه لوزی ساخته نشوند، زیرا در این صورت انتظاراتی که از آنها می رود را برآورده نمی کنند.

 

آکاردئونی محافظ

 

درب های آکاردئونی می توانند مزیت های بسیار زیادی را بری مصرف کننده به ارمغان آورده، زیرا این درب ها معمولا به صورت ضد سرقت ساخته می شوند. ضد سرقت بودن درب های آکاردئونی باعث شده تا اغلب مغازه ها این نوع درب ها را برای ایمنی بیشتر انتخاب نمایند. درب های آکاردئونی را معمولا به عنوان یک حفاظ ضد سرقت می توان مورد استفاده قرار داده، زیرا باز کردن آن کار ساده ای نخواهد بود. درب های آکاردئونی فلزی معمولا این قابلیت را دارند که به راحتی آنها را ریموت دار کرده و به صورت کنترل از راه دور آنها را باز و بسته نمود. این موضوع می تواند در مواردی که برای درب پارکینگ ها از آنها استفاده می شود، کارایی بسیار مناسبی داشته باشد. زیرا می توان بدون پیاده شدن از ماشین درب پارکینگ را باز نموده و ماشین را به راحتی درون پارکینگ قرار داد. یکی دیگر از مزیایی که درب های آکاردئونی ضد سرقت داشته، باز و بسته شدن با صدای کم می باشد. بدین ترتیب نیازی نیست با هر بار باز و بسته کرکره مغازه، صدای گوش خراش آن را تحمل نمود.


 اگر به دنبال قیمت مناسب تر برای خرید این حفاظ های آهنی هستید ، میتوانید از درب آکاردئونی دست دوم هم استفاده کنید ولی این را درنظر داشته باشید که چون این درب ها به صورت تاشو هستند و اگر اندازه جایگاه اولیه درب با دهانه درب ورودی متفاوت باشد ،چون درب تا میشود و میتوان آن را به اندازه کوچکتر تبدیل کرد ولی لولا و چهارچوب ورودی های آپارتمان ها با هم متفاوت است و به همین دلیل از لحاظ اندازه های متفاوت درب ها به مشکل بر میخورید.

 

نرده ضد سرقت در

 

نقطه ضعف حفاظ درب آکاردئونی قسمت لولای آنها می باشد؛ در این قسمت با قرار دادن دیلم در لولاهای دو پارچه معمولا لولا ها را از هم درآورده و آنها را به راحتی در خلاف جهت معمول باز کردن درب آکاردئون باز می کنند! ما لولاهای سه پارچه برای حفاظ درب آکاردئون کار میکنیم، این لولا ها همان طور که از اسمشان پیداست از سه تکه تشکیل شده اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد، که باعث شده دیلم برآنها کارساز نباشد!

 

ایمنی درب آکاردئونی آپارتمان

 

جلوگیری از وقوع جرم راهکاری هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از دزدی و ورود سارقین، ضریب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضریب امنیت ساختمان را بیشتر می کنند. نصب انواع درب آکاردئونی مانعی بازدارنده در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت معناداری محدود می کند. به جهت اهمیت حفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع فلزی آهن سازه ، ساخت درب آکاردئونی را در اولویت تولیدات خود قرار داده است.

شرکت آهن سازه عمده ترین تولید کننده انواع حفاظ آکاردئونی در ایران است که فروش حفاظ آکاردئونی در سراسر کشور را بر عهده دارد. صنایع فلزی آهن سازه با استفاده از تجارب عملی کارکنان و کارشناسان متخصص، تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری افراد متخصص، ضریب امنیت سازه های این کارخانه صنعتی را در مقایسه با موارد موجود در بازار بسیار بالاتر برده است. صنایع فلزی آهن سازه یک کارخانه بزرگ 800 متری با امکانات پیشرفته در یافت آباد جنوب تهران است که توان تولید حفاظ آکاردئونی در تعداد بالا را دارد.

 

نرده محافظ پشت در آپارتمان

 

نرده آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضریب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. درب آکاردیونی از انواع تا شونده است که قابلیت جمع شدن فوق العاده ای را دارد. نرده آکاردئونی روی قاب در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردئونی، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. درب های آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت در مرکز کارگاهی شرکت آهن سازه ساخته شده و رنگ آمیزی می شود. درب کامل شده توسط افراد کاربلد و حرفه ای در زمان بسیار کوتاهی در محل مورد نظر نصب می شود.

 

 

قفل مخفی درب آکاردئونی

 

یکی از نواقص درب های آکاردئون قسمت قفل آنها میباشد ، شاید شما یکی از بهترین و سنگین ترین درب های آکاردئونی را خریداری کرده باشید اما قفلی با ضریب اطمینان پایین بر روی آن قرار داده باشید، باید به این نکته توجه کنید که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی میباشد.

 قفل مخفی درب آکاردئونی یکی از آپشنهای درب های آکاردئون محسوب شده بطوریکه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئون کار شده و این یک مزیت بوده که باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد!قفل های کار شده بروی درب با کلید ناودانی بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن کپی کنند!

 

حفاظ آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند. از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.

 
 
حفاظ ضد سرقت درب ورودی منزل
 
 
 
 
 
 
 
 
حفاظ جلو در آپارتمان
 
 
اگر به دنبال امنیت بالا هستید، بگذارید بهتر توضیح دهیم اگر به دنبال امنیت بسیار بالا با ضریب اطمینان نزدیک به 100% هستید درب آکاردئونی تمام لوزی و دو جداره می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند، این نوع طرح از حفاظ آکاردئونی امنیت فوق العاده بالا بهره میبرد. در این نوع طرح ما جای خالی در سطح درب نگذاشته ایم ! به زبان ساده هرکجا که میشد تسمه نصب کنیم این کار را انجام داده !
 
درب آکاردئون طرح 5 گل و دوجداره با سه لایه تسمه عمودی ساخته شده بصورتی که 3 عدد از گل ها بین تسمه 1 و 2 و دو عدد دیگر بین تسمه های 2 و 3 قرار دارند. وزن این نوع درب در هر متر مربع حدود 72 کیلو گرم می باشد. هیچ جایی برای دیلم انداختن در این نوع درب آکاردئون وجود ندارد.
 
 
حفاظ اکاردئونی
 
 

درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما

حفاظ آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.
 
 
 
 
 
گارد پشت در خانه
 
 

جلوگیری از سرقت با درب آکاردئونی

 
امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است . تا به این منظور با خرید یک گارد آهنی درب بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.
درب آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند. از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود،. در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد. و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به تاراج ببرد. اما درب آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد.
به همین علت امروزه وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد. و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که درب آکاردئونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست. و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد. ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است . که افراد این ساختمان ها ممکن است همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند. به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود. و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردد.
 
 
 
ایمنی درب کرکره ای
 
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن بلبرینگ آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
 
حفاظ پیچی آکاردئونی

 

حفاظ های آهنی آکاردئونی چند روزه آماده میشود؟

برای سفارش درب آکاردئونی سایر منطقه های تهران و حومه با شماره 09128047694 تماس بگیرید و حفاظ آکاردئونی خود را بر اساس رنگ و اندازه مورد نظر سفارش داده و اگر این برای شما سوال است که درب آکاردئونی شما چند روزه آماده است و نصب آن چقدر زمان میبرد باید بگوییم که معمولا 3 روزه درب های سفارشی را آماده میکنیم ولی اگر میخواهید سریع حفاظ برای خانه و آپارتمان خود نصب کنید میتوانید با اندازه گیری دقیق چهارچوب آهنی درب و ارسال آن به شماره موبایل ذکر شده ، دو روزه درب را در محل تحویل بگیرید و جوشکاری و نصب آن را هم به کارشناسان مربوطه در آهن سازه بسپارید که در کمتر از نیم ساعت حفاظ را نصب خواهیم کرد.

 

نرده محافظ جلو در آپارتمان

 

یکی از مزیت های درب اکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها می باشد. نقص درب ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد. * حفاظ آکاردئونی طرح‌های گوناگونی دارند که از ساز آکاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدررفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آکاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبک و کم وزنی هستند که بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحکام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت کوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر کارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر کیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.

 

درب آکاردئونی

 

آهن سازه تولید کننده درب آکاردئونی آهنی و حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار در بازار آهن تهران فعالیت دارد. با اطمینان بر دانش تخصصی و تجربه کارشناسان و مدیران این شرکت می توانید امنیت را برای خود به ارمغان ببرید. باعث افتخار است که در این وضعیت اقتصادی سعی میکنیم با پایین نگه داشتن قیمت حفاظ درب آکاردئونی نسبت به سایر تولیدکنندگان و با فروش تکی به قیمت عمده روز به روز رضایت مصرف کنندگان را بیشتر جلب کرده و بدین وسیله به تعداد مشتریان خود بیفزاییم.

 

نرده پشت در آپارتمان

 
درب آکاردئونی به نوعی از حفاظ درب کشویی میگویند که با ‌استفاده از تسمه ساده و نقش دار به صورت تاشو و ریلی با قابلیت جمع و باز شدن ساخته میشوند . درساخت و تولید درب آکاردئونی از دو روش داخلی و خارجی استفاده میشود. جهت دوام وایمنی از نوع 3 ضرب در و‌ تمام ضرب یا گل در درب آکاردئونی استفاده میشود .
 
 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
این درب آکاردئونی در اصل یک سپر و فنس حفاظ آهنی است که به شکل شبکه‌ هندسی لوزی طراحی شده است که در هنگام جمع شدن بر روی هم جمع شده و فضای کنی را اشغال میکند .
 
 
حفاظ کشویی
 
 
 
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
 
 
 
درب آکاردون
 
 
درب اکاردئونی در انواع مختلف رنگ میشود و محبوب ترین این رنگها مشکی چرمی ، مشکی مسی ، قهوه‌ ای سوخته و رنگ های روشن تر شامل رنگ سفید و سفید نقره‌ ای که به سفید صدفی از نوع الکترو استاتیک پودری است و این رنگ بهترین نوع رنگ موجود در زمینه رنگ درب آکاردئونی است از کیفیت بالایی برخوردار است.
 
حفاظ اکاردئونی پرچ مخفی
 

از محافظ های مختلف جهت حفاظت منازل ، حفاظت ورودی پارکینگ،حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد. حفاظ اکاردئونی محصولی خاص به دلیل اینکه بعد از بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

 
درب آکاردون
 
 

بهترین نوع درب آکاردئونی چه نوعی است؟

حفاظ آکاردئونی دو جداره پنج لوزی سفارشی

حفاظ آکاردئونی دو جداره پنج لوزی سفارشی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ اکادئونی آهن سازه می باشد.

طراحی این محصول توسط تیم فنی درب آکاردئونی آهن سازه در انجام گرفته است .

و تمامی میخ پرچ های به کار رفته در حفاظ آکاردئونی دو جداره پنج لوزی سفارشی مخفی می باشند.

یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود.

و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردیونی امکان پذیر نمی باشد.

حفاظ آکاردئون شبکه هایی لوزی شکل و تا شونده دارد که ظاهر زیبایی نیز دارد. شبکه های لوزی به هم پیوسته استحکام درب را بیشتر می کنند. شکل ظاهری درب آکاردئونی به گونه ای طراحی شده که هماهنگ با فضای خارجی و دکوراسیون راه پله ها است. رنگ های متنوع دربهای آکاردئونی امکان هارمونی با دکوراسیون داخلی منازل را نیز دارا می باشد. برای ساخت حفاظ آکاردئونی صنایع فلزی آهن سازه، از تجربه طراحان متخصص استفاده شده تا زیبایی و امنیت سازه در کمتر هم حفظ شود.

درب های آکاردئونی فلزی هستند و با آهن پروفیل کار شده اند. درون درب آهن پروفیل به شکل عمودی، افقی و مورب با تراکم بالا کار شده است. در قسمت بالای درب آکاردئونی یک ریل فلزی نصب شده که دارای بیس چرخ دار مقاومی است. در قسمت زیرین درب نیز یک ریل روان تعبیه شده که موجب تسهیل در حرکت درب می شود. وزن اصلی حفاظ آکاردئونی بر روی بیس چرخ دار بالایی قرار دارد. هدف از طراحی نرده آکاردئونی ایجاد فضایی امن برای خانواده ها و حفظ سرمایه مراکز تجاری است. بهترین نوع فلز در ساخت حفاظ اکاردیونی آهن سازه به کار می رود. حرکت در آکاردئون بدون ایجاد صدای ناخوشایند بوده و نیاز به قدرت و یا فشار ندارد.

 

قفل مخفی حفاظ آهن سازه
 

حفاظ آکاردئونی آهن سازه در طرح های دو گل لوزی، سه گل لوزی، سه گل پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و طرح های چشم نواز ارائه می شود. طرح های متنوع حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی هر سلیقه ای را راضی می کند. با توجه به فضای داخلی، محیط راه پله و معماری بنا می توانید بهترین طرح نرده آکاردئونی را انتخاب کرد. به لحاظ امنیت همه طرح های موجود دارای استاندارد معتبر هستند. گرچه این امر تا حدود زیادی سلیقه ای است ولی اغلب سفارش ها مربوط به در آکاردئون سه گل بوده است.

 

ارازنترین نرده محافظ آپارتمان
 
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
 
 
 
حفاظ کشویی
درب اکاردئونی تهران
 
حفاظ اکاردئونی تهران
 

درب آکاردئون

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ اکاردئونی

 

 

 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
 
 
 
حفاظ اکاردئونی انزلی
 
 
 
حفاظ اکاردئونی قم
 
 
 
 
درب کشویی آهنی
 
 
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
نرده کشویی تاشو
 

 

درب آکاردئونی

 

حفاظ اکاردئونی رامسر

درب کشویی ساده

 

قیمت هر متر مربع حفاظ اکاردئونی

 

 

درب آکاردئونی آهنی را میتوان در انواع مدل ها از نظر زیبائی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های ساده - طرح دار و حالت امنیت بالا ( پرچ مخفی ) میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی کرکره ای معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت به بالا را فرا بگیرد و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبایی در محل زندگی استفاده کرد.

 

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی

 

بورس درب آکاردئون

ساخت و تولید حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان  کاملا استانداد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل برای محل مورد نظر ، مرکز فروش درب آکاردئونی آهنی در تهران ، کرج ، اسلامشهر و شهرهای اطراف ، بهترین تولید کننده و سازنده انواع درب آکاردئونی کشویی دستی ،برای بالکن و تراس و پنجره ، پارکینگ ، و درب آکاردئونی پنجره دار یا کشوئی تلسکوپی مشابه مدل های خارجی به عنوان درب داخلی تزئینی و سبک ، دوجداره ، ریلی ، سه گل و پنج گل ، و گارد آهنی آپارتمان در طرح های ساده یا سفارشی ، درب آکاردئونی فرفورژه، زیبا و طرح دار برای منزل ،مغازه و ورودی ساختمان و حیاط یا داخل خانه و منزل

 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 

مدل ها و طرح های مختلف حفاظ درب

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل ساده

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل خم دار

حفاظ درب آکاردئونی طرح پیچی شکلاتی

حفاظ درب آکاردئونی طرح ایتالیایی

حفاظ درب آکاردئونی طرح تمام لوزی دوجداره ساده

حفاظ درب آکاردئونی طرح تمام گل پرچ مخفی 3 لایه تسمه

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 لوزی سلطنتی (تسمه نقش دار و دوجداره)

حفاظ درب آکاردئونی طرح سلطنتی (تسمه نقش دار و سه بعدی)

درب آکاردئونی 4 لوزی و… برای مصارف خود استفاده کنید.

بنابراین دست مشتری در انتخاب حفاظ درب کاملا باز است.

و وی می تواند از میان مدل های مختلف که بدان اشاره شد،

درب آکاردئونی را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد.

حفاظ درب ساختمان به منظور ایجاد امنیت و ارتقای سطح ایمنی در منازل مسکونی واحدهای آپارتمانی مورد کاربرد است.

و با استفاده از این نوع درب ها به راحتی و با آرامش خاطر می توانید خیلی راحت به مسافرت های طولانی مدت بروید.

و خیال شما از به تاراج رفتن وسایل منزل خویش تا حد زیادی راحت و آسوده باشد.

 
 
حفاظ اکاردئونی انزلی
 
 

کاربردهای حفاظ درب

باید به خاطر داشت که درب آکاردئونی فقط در واحدهای ساختمانی به کار برده نمی شود؛ بلکه امروزه حفاظ درب کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی دارد که هر کدام از آن ها به جهت ایجاد امنیت بیشتر مورد کارایی واقع می گردند.

1- محافظ کرکره ای پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجره در برخی از پنجره های ساختمان ها و منازل مسکونی به کار گرفته می شود که عرض آن ها وسیع است و به سادگی می توان به درون آن نفوذ کرد. بنابراین درب آکاردئونی نه تنها در درب منازل و ساختمان های مختلف بکار گرفته می شود؛ بلکه برای حفاظ برخی از پنجره ها نیز از آن مورد استفاده واقع می شود.

حفاظ پنجره آکاردئونی

 

2- درب آکاردئونی پارکینگ

پارکینگ ها در داخل منازل مسکونی یا ساختمان های اداری و … نیز نیاز به محافظت دارند. بنابراین می توان از درب آکاردئونی پارکنیگ نیز برای ارتقاء سطح امنیتی استفاده نمود. تا با خیالی آسوده و در کمال آسایش و آرامش به زندگی روزمره خویش پرداخت. عموما درب آکاردئونی پارکینگ ها به این ترتیب می باشند. که دو درب مجزا ساخته و در محل مورد نظر نصب می شوند. هر چند که درب یک لنگه نیز وجود دارد. اما اصولا دو درب آکاردئونی در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. که این دو درب به هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر متصل می شوند. و به هنگام باز شدن نیز درب پارکینگ از قسمت میانی جمع می گردد و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرد. بنابراین از درب آکاردئونی می توان برای محافظت از پارکینگ ها نیز بیشترین بهره وری و کاربرد را برای ماشین های خود و سایر ساکنین ساختمان به ارمغان برد.

حفاظ درب

 

3- حفاظ درب آکاردئونی داخل آپارتمان و خانه

کاربرد درب آکاردئونی داخلی بسیار خاص و محدود می باشد و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار داد. بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند، به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند. باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.

حفاظ ضد سرقت

4- حفاظ پشت درب فروشگاهی و کارگاهی

امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از درب آکاردئونی استفاده می شود. اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد. که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ درب استفاده می کنند. تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند. درب آکاردئونی فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند. که با صدای گوشخراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند. بنابراین شما می توانید با خرید درب آکاردئونی فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن درب آکاردئونی از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید و از شر درب های کرکره ای و مشکلات آن خود را خلاص کنید.

 
 
حفاظ اکاردئونی قم
 
 
 
 
درب کشویی آهنی
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
نرده کشویی تاشو
 

 

حفاظ درب

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا