هزینه ساخت حفاظ آكاردئونی - بورس درب آكاردعونی

(اخبار)

شرکت آهن سازه در تولید کننده ی  و ساخت انواع حفاظ آکاردئونی می باشد برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.
یا به صفحه لیست قیمت مراجعه نمایید.
و از قیمت های بروز تمامی محصولات ما مطلع شوید 
انواع طرح های آکاردئونی :
حفاظ آکاردئونی چهار لوزی نقش دار
حفاظ آکاردئونی چهار لوزی نقش دار
مدل ها و طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی شرکت آهن سازه در
حفاظ آکاردوئونی سه لوزی
حفاظ آکاردئونی دوجداره پرج مخفی
حفاظ آکاردئونی ایتالیایی
حفاظ آکاردئونی سلطنتی
حفاظ آکاردئونی پیچی 
حفاظ آاردئونی چهار گل 
حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی دوبل 
 
که می توانید بنا به سلیقه حفاظ ضد سرقت روی در آپارتمان و امنیت را بالا ببرید از این درب ها استفاده کنید 
 
 
 
 
قیمت درب آکاردئونی 4 لوزی پرچ مخفی
اندازه گیری درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب
 
هر چه درب جمع ‌و جورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد،
 
باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود
 
ارتفاع چهارچوب درب :
 
ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت.
 
هر چه به درب کوتاه‌ تری نیاز داشته باشید ، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت
 
طرح حفاظ آکاردئونی چهار گل :
 
نوع مدل انتخابی شما در قیمت  نرده محفاظ درب آپارتمان هم روی قیمت آن مؤثر است.
 
هرچه مدل انتخابی ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
تراکم حفاظ آکاردئونی 4 لوزی :
 
هر چه فاصله تیغه‌های عمودی حفاظ آکاردئونی بیشتر باشد.
 
به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است
 
شرکت آهن سازه در تولید کننده ی انواع حفاظ آکاردئونی  و ساخت و عرضه آن ها به بازار مصرفی می باشد.
 
برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما  خانوم مهندس پارسا با شماره موبایل 09128047694 تماس بگیرید یا به صفحه لیست قیمت مراجعه نمایید.
حفاظ آکاردئونی چهارلوزی پرچ مخفی یکی از تولیدات شرکت آدرین در می باشد که مناسب مشتریان سخت پسند و حساس می باشد.
 
در این مدل کار یک ردیف تسمه روی تمام حفاظ در ضد سرقت ها به کار رفته تا پرچ ها از دید مخفی شوند و دسترسی به آن را سخت‌تر کند.
 
حفاظ کشویی
نکات قابل توجه بر ای  مشتریال عزیز:: 1.حفاظ کشویی کمتر طرز ساخت حفاظ آکاردئونی گل (سه لوزی) نباشد. حفاظ کشویی پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار است ،
 
 
 
 
حفاظ رو در
 
 
حفاظ آکاردویی
 
 
 
 
 
 
درب های شرکت آهن سازه خصوصیات منحصر به فرد خود  را دارند 
درب آکاردئونی آهنی: این درب ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که مقاومت بالایی در مقابل دیلم و سنگ فرز دارد 
بعد از تولید شدن درب آکاردئونی آهنی، آن را با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند.
که پود پاشیده می شود و داخل کوره می رود تا کاملا رنگ به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط جویی بود مانع از زنگ زدگی حفاظ شود 
این مدل دربها بسیار مقاوم هستند.
 
 
 
گذاری این حفاظ به دلیل شکل ظاهری و نحوه باز و حفاظ درب آکاردئونی از داخل منزل شدن آن صورت گرفته است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. چنانچه این درب ها را از نزدیک دیده باشید متوجه تفاوت درب آکاردئونی با حفاظ های لولایی خواهید شد. در واقع حفاظ آکاردئونی نوعی درب ضد سرقت و تاشو است که در بین عموم به درب آکاردئونی شهرت پیدا کرده است. درب آکاردئونی به سادگی و بدون نیاز به ریموت کنترل بر روی ریل حرکت می کند. وزن سبک و روان بودن ریل بر روی عملکرد حرکتی درب تاثیر گذار است. البته نوع ریموت دار این درب هم قابل اجراست که اغلب برای درب پارکینگ انجام می شود. حفاظ آکاردئونی پارکینگی فضای کمی را اشغال کرده و مناسب پارکینگ های شخصی و عمومی است.
 
کاربرد درب آکاردئونی
انواع  گوناگون درب های آکاردئونی کاربرد بسیار  حفاظ کرکره ریلی در خانه ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی ان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند. کاربرد درب آکاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. برخی از عمده ترین کاربردهای درب آکاردئونی عبارتند از:
 
 
 
 
 
 
درب آکاردیون
حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی
آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ و کوچک پدیده شناخته شده ای است که مزایا و معایب بسیاری دارد. این روزها شهرها پر جمعیت تر و بزرگ‌تر از گذشته هستند. محلات مختلف، کوچه های مختلف و آپارتمان های کوتاه و بلند در همه شهرها دیده می شوند. در روزگار قدیم و شاید زمان اجدادمان، همه ساکنین یک محله به خوبی یکدیگر را می شناختند و با پیشینه خانوادگی یکدیگر آشنا بودند. رفت و آمد در محلات زیر دید مستقیم ساکنین قرار داشت و هر تردد مشکوکی به سادگی قابل شناسایی بود.
 
این روزها آپارتمان های سر به فلک کشیده و مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد در همه محلات دیده می شوند. حفظ امنیت از منازل دیگر به سادگی گذشته نیست. نصب حفاظ و درب آکاردئونی بر روی درب آپارتمان های مسکونی امری رایج برای حفظ آرامش ساکنین است. بسیاری از اوقات ساکنین مجتمع افراد خانوار و فامیل های وابسته را نمی شناسند. به این تولید کننده درب آکاردئونی و حفاظ پنجره امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بی توجهی در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئونی راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.
 
 
 
 
حفاظ ضد سرقت در
 
 
 
 
 
 
قفل مخفی تو کار
 
محافظ جلو دری آپارتمان
 
 
 
نرده حفاظ درب آکاردئونی
 
حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمان
 
 
 
حفاظ کرکره ریلی در خانه
 
 
درب آکاردئونی حفاظ کشویی آهنی
انواع درب آکاردئونی
 
 
 
 
 
 
شاغل بودن زوجین موجب شده تا در طول روز بسیاری از منازل مسکونی خالی از سکنه باشند و این امر فرصت خوبی را برای سرقت مهیا می کند. درب آکاردئونی آهن سازه با قدرت بازدارندگی کامل، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند. دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش درب آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت درب آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از تسهیلات فروش درب آکاردئونی آهن سازه با ما تماس بگیرید.
 
 
حفاظ ضد سرقت در ورودی
 
 
هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی
 
ساخت درب آکاردئونی پارکینگ
درب آکاردئونی از درب های تاشو بوده و قابل نصب در ورودی پارکینگ می باشد. به طور معمول ورودی پارکینگ ها بزرگ‌تر از ورودی درب آپارتمان است ولی قابلیت نصب درب آکاردئونی را دارا می باشد. ساخت درب آکاردئونی پارکینگ به صورت دو درب مجزا و در اصطلاح به صورت دو لنگه انجام می شود. دو درب تاشو در هنگام بسته بودن توسط قفل های ایمن به یکدیگر قفل می شوند و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرند. به این ترتیب نیازی به فضای اضافی برای ساخت درب آکاردئونی پارکینگ وجود نخواهد داشت. درب اکاردونی قابل نصب در پارکینگ های کوچک منازل و پارکینگ های بزرگ عمومی است. در منازل شخصی می توان از ریموت کنترل بر روی درب آکاردئونی پارکینگ استفاده کرد. این امر در سهولت استفاده از پارکینگ موثر است.
 
 
 
 
 
نه ساخت حفاظ آکاردعئونی
 
حفاظ درب

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا