بهترین حفاظ درب آپارتمان - محافظ های روی در منزل

(اخبار)

بهترین درب آكاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبكه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن كمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پاركینگ كرد كه علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می كند. حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

حفاظ درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون در کشوئی ، در کره کره ای و... نیز به این نوع از در به شکل عامیانه گفته می شود که بهترین حفاظ درب آپارتمان میباشد. هدف اصلی از ساخت و طراحی محافظ آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا و حفظ امنیت می باشد. درب نرده آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.

بهترین درب آکاردئونی

قيمت خريد محافظ درب لولايي

قيمت خريد محافظ درب لولايي بر اساس نوع پروفيل مصرفي در درب وروردي آپارتمان تايين مي شود با توجه به اينکه حفاظ درب ورودي آپارتمان لولايي از نظر قيمت با حفاظ دوجداره برابري دارد پس بر اساس سليقه افراد انتخاب مي شود.

درب ضد سرقت يا حفاظ لولايي

حفاظ درب ضد سرقت خود گونه اي از نوع محافظ نرده اي آپارتمان مي باشد اشخاص براي ايمن تر شدن خانه و حريم مسکوني خود علاوه بر درب ضد سرقت از محافظ ضد سرقت نيز براي درب ورودي استفاده مي کنند.

گارد آهنی درب آپارتمان

گارد آهنی درب ساختمان و آپارتمان مسکونی برای محافظت از ورودی درب استفاده می شود برای اطلاع از قیمت گارد آهنی درب آپارتمان با کارشناسان آهن سازه در تماس باشید.

استفاده از گارد آهنی درب ورودی برای حفاظت از در ورودی الزامی می باشد.

حفاظ آهنی

حفاظ درب آپارتمان از داخل

حفاظ درب آپارتمان از داخل یکی از راه پیشگیری از ورود سارقان به داخل منزل می باشد حفاظ شد سرقت درب آپارتمان یا حفاظ درب آپارتمان از داخل برای جلوگیری از ورود هر گونه دزد و سرقت به داخل منزل شود به گونه ای که حفاظ دزد گیر درب ورودی ساختمان و آپارتمان میبایست از داخل نیز استحکام داشته باشد.

گارد آهنی پنجره

درب تاشو فلزی

درب تاشو فلزی نام دیگر درب اکاردئونی می باشد این نوع درب به صورت تاشو و با بدنه فلزی می تواند یکی از بهترین گزینه های ایمن‌سازی درب آپارتمان باشد.

 

حفاظ نرده ریلی و کشویی درب اپارتمان

تا کنون نام حفاظ ریلی و یا حفاظ کشویی را شنیده اید؟

حفاظ نرده ریلی و کشویی با نام نرده اکاردئونی بیشترین کاربرد در میان محافظ درب ورودی دارد.

برای اطلاع از قیمت انواع حفاظ در ورودی آپارتمان با آهن سازه در تماس باشید. 

 

حفاظ پشت درب آپارتمان

حفاظ پشت درب آپارتمان یا درب اکاردئونی همواره راهی برای جلو گیر از سرقت و ایمن‌سازی پشت درب آپارتمان می باشد.

حفاظ پشت دری محافظ درب ساختمان یکی از بهترین انتخاب های شما برای خرید حفاظ مناسب می باشد.

 

حفاظ درب ضد دیلم

قیمت حفاظ درب ضد دیلم برای استفاده از نرده ضد دیلم درب ورودی منزل با گروه آهن سازه در تماس باشید تا بهترین انتخاب از حفاظ درب ضد دیلم را داشته باشید.

 

حفاظ برای درب ضد سرقت

حفاظ برای درب ضد سرقت از دیر باز تا کنون یکی از راه های جلوگیری از سرقت می باشد برای اطلاع از قیمت حفاظ برای درب ضد سرقت با کارشناسان آهن سازه در تماس باشید.

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا