محافظ پشت دری آپارتمان - حفاظ روی درب ضد سرقت

(اخبار)

درب آكاردئونی به جهت امنیت برای روی درب آپارتمان بصورت كشویی بهترین و امن ترین حفاظ منزل است كه بصورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود و فضا را اشغال نمیكند. این درب از متریال های مصرفی متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان با توجه به لیست زیر انتخاب و با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. درب اكاردئونی در اصل یك حفاظ آهنی است و به شكل شبكه‌ هایی لوزی كه در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ كند. گاهی از درب آكاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی كه بیش تر جداكنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.

درب های ضد سرقت آکاردئونی بزای امنیت خانه شما 
 
 
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل مردمی گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب  فضای بسیار  گارد پشت در منزل کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.
 
 
 
عکس حفاظ آکاردئونی گارد پشت در منزل
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی حفاظ کرکره کشویی ریلی  وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
 
 
 
حفاظ جلو دری آپارتمان
حفاظ های آکاردئونی از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل ساخته شده اند که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب نصب گردیده است و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. در بخش پایینی در نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در در داخل آن قرار گرفته است.
 
 بر روی درهای آکاردئونی می توان قفل های توکار و روکار را دارند که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در مجموع درهای آکاردئونی میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 
احزای درب آکاردئونیفاظ درب آکاردئونی انواع مختلفی از محافظ پشت دری آپارتمان در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است.
 
شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع گادها استفاده کنید، تا میزان حفاظت را افزایش دهید، به طور کلی می توان گفت: که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کشویی حرکت می دهد.
 
 
 
حفاظ جلو در آپارتمان
 
درب آکاردئونی آهن سازه حفاظ
 
 
درب آکاردئونی ساده 
دری آکاردئونی چهار گل 
درب آکاردئونی چهار گل 
درب آکادئونی پیچی 
درب آکاردئونی ایتالیایی
درب آکاردئونی پیچی 
درب آکاردئونی 3گل دوجداره پرچ مخفی 
دربآکاردئونی 5 گل دوجداره پرچ مخفی 
درب آکاردئونی3گل سلطنتیپرچ مخفی 
درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی 
 
شرکت آهن سازه با تنوع بالا در نوع سازه آکاردئون دست مشتری خود را در انتخاب کاملا باز گذاشته است 
 
که با قاب پروفیل نصب می گردند. درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین آپارتمانی مورد استفاده است.
 
شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید.
 
تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند.
 
که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد.
 
و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت ریلی حرکت می دهد.
 
 
 
ارزانترین حفاظ پشت در آپارتمان
 
درب آکاردئونی محافظ آپارتمان
 
محافظ پشت دری منزل
استفاده از رنگ پودری یا همان اکترو استاتیک استفاده از بلبرینگ ژاپنی برای راحت بازو بسته کردن درب  چارچوب درب های سه گل 30*50 و درب های پرچ مخفی 30*60 می باشد در تمامی کارها از تسمه 5 استفاده شده و در درب های پرچ مخفی از 3 لایه تسمه 5 استفاده شده است 
 
 
 
 
درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد.
 
و به همین دلیل هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت.
 
شما میتوانید انواع مختلفی از این درب ها را مورد استفاده قرار دهید.
 
که البته متداول ترین نوع آن ها درب های آکاردئونی سه لوزی و یا سه گل هستند.
 
که معمولا امنیت خانه شما را تا ۹۰ درصد تضمین می کنند.
 
و به همین علت هم استفاده از آن ها نسبت به سایرین رایج تر است.
 
امروزه در بیشتر مکان ها برای اینکه بتوانید امنیت را ایجاد کنید نیازمند نرده هستید.
 
و در این بین می توان گفت که برای درب ها مورد استفاده ترین نوع نرده ها همین درب های آکاردئونی هستند.
 
بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای درب ها قفل هایی را نیز در نظر میگیرند.
 
که شما میتوانید با تعداد حلقه های بیشتر از آن ها استفاده کنید.
 
و همچنین برای اطلاع از انواع نرده پنجره با کارشناسان آهن سازه تماس بگیرید.
.
 
 
حفاظ ضد سرقت آپارتمان
 
شما شهروندان تهرانی می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09128047694 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را در مورد حفاظ و درب و پنجره از کارشناسان مربوطه   آهن سازه سوال فرمایید و از قیمت بروز آن ها آگاه شوید
 
 
 
حفاظ آکاردئونی غرب و شرق تهران
درب آکاردئونی غرب تهران

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا