امنیت حفاظ روی دیوار - تقویت امنیت ورودی ساختمان

(اخبار)

امنیت حفاظ های دیوار با نرده حفاظ شاخ گوزنی , قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مهم بسیاری بستگی داشته  که  هر کدام از آنها نقش اساسی در تعیین قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی دارند. در این مطلب بسیار مهم و کاربردی سعی نموده ایم برای شما بعنوان خریدار حفاظ شاخ گوزنی در هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی هر آنچه را که باید بدانید را بیاوریم .
 
توصیه میکنیم که قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی , شنیدن قیمت های گوناگون این مطلب را حتما و حتما با دقت مطالعه کنید و در صورتی که این نوشته را با دقت مطالعه نمایید اطلاعات کامل و جامعی را در مورد تولید حفاظ شاخ گوزنی و موارد مهمی که هنگام خرید باید بدانید را بدست خواهید آورد .
حفاظ نرده
حفاظ نرده
حفاظ روی دیوار یزد
 
این اطلاعات حاصل بیش از ۲۰ سال تجربه ما در امر تهیه و توضیع آهن آلات ساختمانی است . تجربیات ما در امر فروش و تولید حفاظ شاخ گوزنی اصلاعات شما را تا حد یک کارشناس بالا خواهد برد. البته پر واضح است که بسیاری از تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی از اینکه ما در سایت آهن سازه اقدام به انتشار مطالب زیر نموده ایم دل خوشی از ما ندارند و این امر طبیعی میباشد زیرا بالا رفتن آگاهی خریدار نسبت به کالای مورد نیازش حاشیه سود های آنچنانی ناشی از نداشتن اطلاعات و آگاهی را از بین خواهد برد . در ادامه به موارد ذیل خواهیم پرداخت :
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید
 
قیمت نرده روی دیوار
نرده دیوار حفاظ شاخ گوزنی
گارد دیواری
 
منظور از تراکم در ساخت حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
ارتفاع و عرض نرده حفاظ شاخ گوزنی باید چقدر باشد؟
موارد مربوط به کنترل کیفیت نرده کدام است؟
ارتفاع , عرض و جنس دیوار در انتخاب نوع حفاظ چقدر تاثیر دارد؟
کیفیت مواد اولیه مصرفی چقدر مهم است ؟
قبل از اینکه در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی صحبت کنیم باید نرده حفاظ شاخ گوزنی را بشناسیم .اگر شما از این نوع نرده حفاظ روی دیوار شناخت کافی نداریدحتما این مقاله را مطالعه نمایید.
 
نوع حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع ,تراکم ,عرض ,ضخامت میلگرد, نوع رنگ و روش رنگ کاری ,نوع جوش و روش جوشکاری ….. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یک حفاظ مناسب خواهد شد . تیم ما درآهن سازه بعنوان یکی از تولید کننده گان حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع مصنوعات فلزی مانند انواع درب نفررو و پارکینگ , انواع حفاظ پنجره , نسل جدید حفاظ روی دیوار , نرده راه پله , نرده بالکن , درب فرفورژه و ….و با تکیه بر دانش فنی و تجربه مفید , در این نوشته  کلیه عوامل تاثیر گذار  بر کیفیت و نهایتا بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک برسی و واکاوی خواهیم نمود و نهایتا با هم به یک جمع بندی جامع و کامل خواهیم رسید و شما را جهت انتخاب بهترین حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ کیفیت ,امنیت , زیبایی و قیمتها مساعدت خواهیم نمود.
 
همچنین در این نوشته روشهای کلاهبرداری توسط فروشندگان و تولید کنندگان و راههای سودجویی که بواسطه این روشها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را کاهش میدهند! رابه شما خواهیم. روشهایی که برخی از تولید کنندگان برای کاهش قیمت بکار میبرند باعث بوجود آمدن ایراداتی میشود که عبارتند از :
 
از بین رفتن زیبایی
ایجاد نقصان در ساختار حفاظتی نره
کاهش ضریب امنیتی حفاظ
عدم ماندگاری حفاظ در طول زمان در نتیجه کاهش کیفیت
ایجاد پوسیدگی در اثر کاهش کیفیت رنگ و جوشکاری
که نهایتا موارد بالا به زیان خریدار خواهد بود.
 
برای دریافت لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس (09128047694)بگیرید
شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ و نرده روی دیوار میباشد.
 
گارد روی دیوار تهران 09128047694
حفاظ روی دیوار
محافظ سر دیوار 09128047694
بهترین حفاظ روی دیوار
گارد روی دیوار کرج
 
 
حفاظ شاخ گوزنی گارد روی دیوار
قیمت حفاظ روی دیوار
قیمت حفاظ دور دیوار
 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت همانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار میباشد .
 
رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند
حفاظ دور دیوار حیاط قیمت
حفاظ دور دیوار کرج
حفاظ نرده حیاط کرج
 
 
بهترین روش امنیتی به کار رفته برای افزایش امنیت خانه و منازل استفاده از انواع حفاظ روی دیوار میباشد که تا کنون بهترین روش امنیتی بالا بردن ضریب امنیتی میباشد ما در ادامه مطلب و در طی مطالب آینده به تشریح  انواع حفاظ روی دیوار میپردازیم
 
حفاظ های شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی و ظاهری در ساخت و تولید هستند .مشخصات تاثیر گذاردر قیمت  حفاظ شاخ گوزنی مانند ارتفاع شاخ گوزنی ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف ها در هر شاخه ۲ یا یک متری را تزاکم حفاظ شاخ گوزنی میگویند) و رنگ‌آمیزی تولیدات و کیفیت مواد اولیه مثل میلگرد و سیم جوش و نوع رنگ و روش جوشکاری و روش رنگ کاری نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای انواع ساختمان نقش یسار مهمی دارند.
 
در این بین ارتفاع و تراکم‌ بیشترین تاثیر را در قیمت تمام شده برای مشتری دارد و نوع رنگ  روش رنگکاری و روش جوشکاری و نوع سیم جوش مصرفی و کیفیت میلگرد بیشترین تاثیر را در افزایش یا کاهش قیمت تمام شده برای تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی را دارد .
برای اتصالو جوشکاری میلگردهای بکار رفته در حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع روش جوشکاری استفاده میشود که عبارتند از :
 
جوش کاری با الکترود  روکش دار
جوش کاری با روش تحت گاز co2
این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان شوند.
 
قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مهم زیادی بستگی دارد که  هر کدام از آنها نقش تعیین کننده ای  در  قیمت هر متر حفاظ شاخ گورنی دارند. در این نوشته  سعی نموده ایم برای شما بعنوان خریدار حفاظ شاخ گوزنی در هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی هر آنچه را که باید در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی بدانید را بیاوریم .
 
توصیه میکنیم که قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی این مطلب را حتما با دقت مطالعه کنید  و در صورتی که این نوشته را با دقت مطالعه نمایید اطلاعات کامل و جامعی را در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی و موارد مهمی که هنگام خرید باید بدانید را بدست خواهید آورد .
 
مطالبی از قبیل قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهواز قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان قیمت نرده شاخ گوزنی تهران را ازآهن سازه  بصورت تلفنی بخواهید.
 
قیمت نرده حفاظ تهران
قیمت نرده محافظ
 
آهن سازه نمونه های زیادی از نرده روی دیوار در تهران اجرا نموده است. در ادامه به مواردی از آنها با عکس و آدرس اشاره میگردد . نمونه های حفاظ اجرا شده در مناطق مختلف طهران  و اطراف تهران میباشد .
 
که میتوانید با توجه به نمونه مورد نظرتان از محل نصب نرده بازدید و نمونه اجرا شده آنرا از نزدیک ببینید . در صورتیکه نمونه مورد نظر شما در این صفحه یافت نشد با ما تماس بگیرید . ما نزدیکترین آدرس نصب شده مطابق با نمونه مدنظر شما را برای شما جهت بازدید از نمونه کار نرده در نظر میگیریم .
 
حفاظ های امنیتی آهن سازه بشکل اصولی ساخته و طراحی میگردند . عوامل آهن سازه  طی فرایند ساخت حفاظ از قبیل جوشکاری ، رنگکاری  و  سایر مراحل با دقت بسیاربالا  یی عمل می کنند.آهن سازه  تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت تولید و ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی و سایر مدل حفاظ ها را بصورت کامل در اختیار دارد و تمام مراحل تولید و ساخت حفاظ و درب های لوکس ۱۰۰% در شرکت آهن سازه  انجام میپذیرذ.
 
اگر چنانچه در محل نزدیک به شما نمونه نصب شده نرده نداشتیم میتوانیم نمونه مورد نظر شما را برایتان ارسال نمایییم . که البته رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما مشتری گرامی نخواهد داشت . ارسال نمونه محافظ روی دیوار برای شما همراه با کارشناس خبره میباشد که میتواند با بازدید از محل و بررسی عوامل مختلفی مثل نوع دیوار ها از نظر مصالح و معماری ,ارتفاع,عرض,طول و مجاورتها بهترین نوع حفاظ  از میان انواع محافظ روی دیوار را با توجه به بودجه مورد نظرتان را معرفی نمایند. انواع نمونه حفاظ نصب شده در تهران عبارتند از  :
 
 در ادامه نمونه های نصب شده حفاظ شاخ گوزنی در تهران را ببینید. 
 
 
 
حفاظ دوز دیوار حیاط
قیمت نرده دیواری
 
 
اهمیت استفاده از حفاظ های روی دیوار به‌عنوان اولین ابزارهای امنیت ساختمان به‌اندازه‌ای است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. باز بودن دیوارهای اطراف ساختمان، خانه را در مقابل ورود دزدان آسیب‌پذیر می‌کند. دیوار خانه‌ها باید توسط نرده‌ها و حفاظ‌ها محافظت شوند. بسیاری از انواع حفاظ‌ها مثل حفاظ شاخ گوزنی در دسترس می‌باشند و این حفاظ ‌ها باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که در صورت لزوم، صاحب‌خانه بتواند فعالیت دزدان را در اطراف ساختمان خود ببیند. حفاظ‌ها به‌عنوان مکمل در کنار سایر ابزارها برای امنیت ساختمان استفاده می‌شوند. حفاظ شاخگوزنی با الهام از شاخ‌های گوزن دارای طراحی خاصی بوده به‌صورت فلزات جوشکاری شده و به‌هم‌پیوسته ساخته می‌شود که می‌تواند از ورود دزدان به داخل ساختمان جلوگیری کند. این پرچین‌های فلزی یک مانع بسیار بزرگ بوده که دارای نیزه‌های تیز در نوک حصار می‌باشند. نوک نیزه‌ها در حفاظ شاخ گوزنی به چند شاخه تبدیل می‌شود تا امکان هرگونه عبور غیرمجاز را غیرممکن کند. حفاظ شاخگوزنی برای امنیت و حفاظت از ساختمان مسکونی و حتی اداری نیز مناسب است.
یکی از نکاتی که زمان نصب حصارها باید در نظر داشت ارتفاع حصار می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی معمولاً در ارتفاع‌های ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر با نیزههایی به تراکم ۸، ۱۰ و ۱۲ میلی‌متر ساخته می‌شود. حفاظ شاخ گوزنی به‌واسطه همین تراکم و ارتفاع بالا می‌تواند امنیت ساختمان را تضمین کند. برای زیبایی بخشیدن به حفاظ شاخگوزنی می‌توانید آن را با رنگ دلخواه خود رنگ کنید تا با رنگ ساختمان یا درب و پنجره و محوطه نیز سازگار شود. ازآنجایی‌که در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله‌گردهای شماره ۱۰ استفاده می‌شود این حفاظ از استحکام بالایی برخوردار است. با رنگ کردن این حفاظ می‌توان آن را در برابر زنگ‌زدگی مقاوم کرد و در هر شرایط آب‌وهوایی آن را مورداستفاده قرار داد. علاوه بر حفاظ شاخگوزنی حفاظ‌های دیگری چون حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه‌ای، حفاظ لیلیوم، و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن و حفاظ نیزار ( نی زار ) تولید می‌شود که کاربری مشابه ای همانند حفاظ شاخ گوزنی دارند. برای حفاظت بیشتر می‌توانید از لوازم جانبی دیگر مثل سیم‌خاردار برای قسمت بالایی حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید تا امنیت ساختمان را افزایش دهید. حفاظ شاخ گوزنی باید درون دیوار اطراف ساختمان کاشته شود تا کسی نتواند آن را از دیوار جدا کند. نصب هشدارهای حرکتی و یا روشنایی بروی این حصارها نیز یکی دیگر از راه‌های افزایش امنیت و حفاطت ساختمان می‌باشد.
 
دوربین مداربسته
 
یکی از ابزارهایی که برای جلوگیری از ورود سارقین به خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد، دوربین مداربسته است. اگرچه نصب این سیستم هزینه‌بر است اما نسبت به سایر ابزارهای امنیتی امکانات بیشتری را در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهد به‌طوری‌که در صورت حضور نداشتن در خانه و ساختمان نیز می‌تواند هرگونه ورود و خروج به ساختمان خود را کنترل کند. برای برقراری امنیت و حفاظت ساختمان به کمک دوربین مداربسته امکانات زیادی در اختیار خواهید داشت. به کمک این دوربین‌ها می‌توان تمام وقایع را در اطراف ساختمان ثبت کرد تا در صورت لزوم به فیلم ضبط‌شده توسط دوربین دسترسی داشت. دوربین‌های تحت شبکه این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازند تا لحظه‌به‌لحظه ورود و خروج اطراف ساختمان را از طریق تلفن همراه هوشمند خود کنترل کند. اگر از دوربین مداربسته برای امنیت ساختمان استفاده کنید می‌توانید بدون هیچ نگرانی به سفر بروید زیرا در هر نقطه‌ای از جهان که باشید می‌توانید به کمک یک لپ‌تاپ و اینترنت به دوربین مداربسته خانه خود متصل شوید و محوطه ساختمان خود را کنترل کنید. مدل‌های پیشرفته‌تر این دوربین‌ها دارای قابلیت دید در شب می‌باشند یعنی با نور مادون قرمزی که در لنزهای آن‌ها تعبیه‌شده می‌توانند تصاویر باکیفیتی را حتی در شب ثبت کنند. این ابزار امنیت ساختمان نه‌تنها برای کنترل رفت‌وآمدهای مشکوک خانه بلکه برای کنترل فرزندان توسط والدین نیز بسیار مفید می‌باشند. با نصب این دوربین‌ها در فضای داخلی خانه والدین شاغل می‌توانند فرزندان خود را از راه دور کنترل کنند و در صورت مشاهده خطر در کوتاه‌ترین زمان خود را به محل برسانند. برخی از این دوربین‌های مداربسته می‌توانند به سیستم هشداردهنده وصل شوند تا در صورت حضور فرد ناشناس به صدا درآمده و پیام هشداردهنده‌ای نیز به موبایل صاحب‌خانه ارسال کنند. با به صدا درآمدن هشدار امنیتی همسایه‌ها از وجود سارقین مطلع شده و می‌توانند به شما کمک کنند.
طبق مطالعات صورت گرفته دوربین مداربسته یکی از عوامل بازدارنده در برنامه‌ریزی جرائم سرقتی می‌باشد. سارقین اغلب خانه‌هایی را برای دزدی انتخاب می‌کنند که به دوربین مداربسته مجهز نباشد. هدف از استفاده دوربین مداربسته در ساختمان‌ها، کاهش وقوع حادثه و در صورت لزوم امکان پیگرد قانونی سارقین می‌باشد. شما می‌توانید برای برقراری امنیت ساختمان خود از دوربین مداربسته استفاده کنید به شرطی که به حریم شخصی دیگران(همسایگان) نیز احترام بگذارید. بنابراین بهتر است با نصب برچسب بر درب ساختمان همسایگان خود را از وجود دوربین مداربسته در ساختمان خود مطلع سازید. دوربین را درجایی از ساختمان نصب کنید که فقط محوطه ساختمان شما را ثبت کند و برای همسایه مزاحمتی ایجاد نکند. بهتر است هرچند وقت یک‌بار فیلم‌های ضبط‌شده غیرضروری توسط دوربین را پاک‌کنید تا حافظه آن پر نشود و بتواند اتفاقات آتی را ثبت کند. و در آخر قبل از خرید دوربین مداربسته بهتر است اطلاعاتی در خصوص نوع و عملکرد هر یک از آن‌ها به دست آورده تا بتوانید بر طبق نیاز خود دوربین مناسب را خریداری کنید.
 
قفل‌های ضد سرقت
برای ایجاد امنیت ساختمان درب‌های آن باید مجهز به قفل باشد تا سارقین به‌راحتی نتوانند درب را بازکرده و وارد ساختمان شوند. باز کردن قفل‌های معمولی بدون کلید و به کمک اشیایی مثل سنجاق امکان‌پذیر است بنابراین شرکت‌های تولیدکننده در پی ساختن قفل‌هایی هستند که به‌راحتی قابل باز شدن نباشد تا به‌این‌ترتیب امنیت ساختمان افزایش یابد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی این امکان فراهم‌شده تا شرکت‌های تولیدکننده قفل ابزارها و تجهیزاتی را تولید کنند که از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری کرده و امنیت ساختمان حفظ شود. برخلاف قفل‌های معمولی که یک‌زبانه دارند، قفل‌های ضد سرقت دارای زبانه‌های مختلفی هستند که در چهار جهت به چهارچوب قفل می‌شوند و اهرم نمودن درب را غیرممکن می‌کند. انواع قفل‌های ضد سرقت با خصوصیات متفاوت تولید شدند.
 
دسته اول قفل‌های کلیدی هستند که به‌صورت کامپیوتری بوده و دارای دو کلید اصلی و فرعی می‌باشند. به دلیل کامپیوتری بودن این قفل‌ها امکان ساخت دوباره و کپی کلیدها زمانبر و گاهی غیرممکن خواهد بود. قیمت این کلیدها از کلیدهای هوشمند کمتر بوده و به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. دسته دوم قفل‌های هوشمند هستند که بروی درب ضد سرقت نصب می‌شود. منبع تغذیه تمام قفل‌های هوشمند درون درب آن نصب می‌شود و نیازی به برق ساختمان ندارند بنابراین سارقین با قطع برق ساختمان نمی‌توانند این قفل‌ها را باز کنند. این قفل‌ها با اثرانگشت و یا کارت مخصوص باز می‌شوند و برای باز کردن آن‌ها به کلید نیازی نیست. قفل‌های اثرانگشتی دارای حافظه‌ای می‌باشند که می‌توان چند اثرانگشت را درون آن ذخیره کرد. قفل‌های کارتی همان‌طوری که از نامشان پیداست با کارت‌های مخصوص باز می‌شوند که بروی درب‌های معمولی نیز قابل‌نصب می‌باشند. برای مواقعی که کارت گم شود این قفل‌ها با کلیدهای یدکی باز می‌شوند. برای هردوی این قفل‌های هوشمند زنگ هشدار در نظر گرفته‌شده است تا درصورتی‌که شخصی با اثرانگشت یا کارت ناشناس قصد ورود به ساختمان را داشت آن زنگ به صدا درآید. از دیگر مزیت‌های این قفل‌ها ثبت ورود و خروج و تعیین محدوده زمان ورود و خروج برای افراد می‌باشد. با این ویژگی‌ها به‌راحتی می‌توان امنیت ساختمان مسکونی، اداری و شرکت‌های بزرگ را تضمین کرد.
بنابرانی با مجهز کردن درب ساختمان به قفل‌های دیجیتال علاوه بر برقراری امنیت ساختمان می‌توانید با حفظ یک کد و یا اثرانگشت خود وارد خانه شوید و هیچ‌گاه پشت در نمی‌مانید. این قفل‌ها به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که بعد از هر بار ورود و خروج به‌صورت خودکار قفل می‌شوند بنابراین دیگر نگران قفل‌کردن درب منزل بعد از خروج خود از خانه نخواهید بود.
 
خانه مکانی است که شما و خانواده‌تان در هر ساعتی از شبانه‌روز آنجا حضور دارید، بنابراین باید در آن احساس امنیت کنید. برای محافظ ماندن خانه از حمله سارقین باید از ابزارهای امنیتی مناسب استفاده کرد تا بتوان امنیت ساختمان را حفاظ و برقرار کرد. استفاده از انواع حفاظ ساختمان مثل حفاظ شاخگوزنی یا ابزارهای هوشمند مثل دوربین‌های مداربسته، قفل‌های ضد سرقت و یا هشدارهای روشنایی و حرکتی، برای ایجاد امنیت ساختمان بسیار حائز اهمیت می‌باشد.  حفاظ شاخ گوزني
 
 جذاب‌ترین حفاظ‌ برای حفظ امنیت تراس و دیوار ساختمان حفظ امنیت و حریم خصوصی از مهم‌ترین نکات در طراحی خانه می‌باشد که به کمک حفاظ‌ها می‌توان بخشی از این امنیت را تأمین کرد. انواع مختلفی از حفاظ‌ ساختمان در بازار موجود می‌باشند که برای تأمین امنیت و حفظ آرامش ساکنین ساختمان ساخته‌شده‌اند. بیشتر افراد به این دلیل که حفاظ‌ها با ساختار میله‌ای و عمودی خود بر زیبایی نمای ساختمان آن‌ها تأثیر منفی می‌گذارد از نصب آن خودداری می‌کنند اما انواع حفاظ در طرح و نقش‌های متنوع و فوق‌العاده وجود دارد که در عین افزایش حفاظت خانه و اموال درون آن، بر زیبایی خانه نیز می‌افزاید. حفاظ شاخگوزنی یکی از انواع مختلف حفاظهاست که برای امنیت تراس و یا بیرون ساختمان قابل‌استفاده می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی که با الهام از شاخ‌های گوزن ساخته‌شده است به‌صورت میله‌های فلزی با چند شاخه که دارای نوکهای تیزی هستند طراحی‌شده است تا فکر ورود به ساختمان را از هر فرد متجاوزی دور کند.
حفاظ‌ها از جنس‌های مختلفی همچون چوب، فلز، PVC، آلومینیوم و حصیر ساخته‌شدهاند و متناسب با محلی که قرار است نصب شوند انتخاب می‌شوند. حفاظ شاخ گوزنی از فلز ساخته‌شده که در هر شرایط آب و هوایی قابل‌استفاده بوده و در برابر شکنندگی و خمیدگی بسیار مقاوم می‌باشد بنابراین می‌تواند به‌عنوان یک گزینه عالی برای حفظ امنیت بیرون ساختمان انتخاب شود. درمجموع زمان انتخاب حفاظ فقط کافی است هوشیار باشید و سعی کنید حفاظی را انتخاب کنید که علاوه بر حفظ امنیت ساختمان، زیبایی ساختمان شما را هم به همراه داشته باشد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله جذاب‌ترین حفاظ‌ها را برای تراس و بیرون ساختمان معرفی خواهند کرد که عبارت‌اند از:
حفاظهای چوبی
انواع حفاظ فلزی
حفاظ شیشه‌ای
حفاظ کلاسیک
حفاظ کابلی و آکاردئونی
حفاظهای چوبی
از قدیم‌الایام از چوب‌ها برای ساخت پرچین و حصار به دور خانه استفاده می‌شد تا از ورود افراد ناشناس به داخل خانه جلوگیری شود. امروزه به‌گونه‌ای دیگر از چوب‌ها برای حفظ امنیت خانه استفاده می‌شود. گونه‌های جذابی از حفاظ‌های چوبی در بازار موجود می‌باشند که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می‌بخشند. لوورهای چوبی یکی از جذاب‌ترین حفاظ‌ها هستند که برای تراس ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرند. ابعاد این لوورها به گونه ایست که می‌توانید چینش آن‌ها را مطابق سلیقه خود تغییر دهید. می‌توانید با حذف برخی از این لوورها گلدان‌هایی که پشت این حفاظ‌ها قرارگرفته‌اند را در معرض دید قرار داده تا به نمای خارجی ساختمان جلوه‌ی خاصی ببخشند.
نوع دیگری از حفاظ‌های چوبی، فلاور باکس‌های چوبی هستند که می‌توانند بروی تراس ساختمان قرارگرفته و در کنار حفظ امنیت، زیبایی منحصربه‌فردی را نیز به وجود بیاورند. می‌توانید با نصب خلاقانه این نوع حفاظ‌ ساختمان از فضای تراس به نحوی بهینه بهره ببرید. این فلاورها می‌توانند به‌گونه‌ای کنار هم قرار داده شوند که نقش گلدان را برای گل‌های بالکن داشته باشند. با استفاده از فلاور باکس‌ها علاوه بر حفظ امنیت، هم از فضای خود به‌گونه‌ای بهینه استفاده کرده و هم زیبایی ساختمان خود را دوچندان ساخته‌اید. استفاده از فضای سبز در نمای ساختمان ایده‌ی هوشمندانه‌ای است که باید در مورد آن بیشتر فکر کنید. از مزیت‌های حفاظ‌های چوبی این است که می‌توانید هر طرح دلخواهی را با آن ایجاد نمایید. کیفیت و ماندگاری نرده شما به نوع چوبی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. دقت کنید که ارتفاع و ابعاد حصار چوبی تا حد زیادی بر قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود. استفاده از چوب بیشتر، پروژه شما را با هزینه بیشتری روبه‌رو خواهد کرد. 
 
حفاظ شاخ گوزني
 
 
حفاظ‌های فلزی به خاطر استحکام و دوام بالایی که دارند از معمول‌ترین و متداول‌ترین انواع حفاظ‌ها می‌باشند. اما امروز علاوه بر بحث کاربردی حفاظ‌ها، زیبایی آن‌ها نیز موردتوجه قرارگرفته است و افراد به دنبال حفاظ‌هایی هستند که علاوه بر حفظ امنیت، زیبایی را نیز به همراه داشته باشند. انواع مختلفی از حفاظ‌های فلزی وجود دارد که با سر هم کردن و شکل دادن انواع پروفیل‌ها ساخته می‌شوند. حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخگوزنی که از فولاد بوده، حفاظ فرفورژه و حفاظهای استیلی از جدیدترین نوع حفاظ‌های فلزی هستند که در کنار حفاظت از خانه، زیبایی و جذابیت خاصی برای نمای ساختمان به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل طراحی منحصربه‌فردی که دارد امنیت ساختمان را تا ۹۹ درصد افزایش می‌دهد و در کنار آن نمای ساختمان را چشم‌نوازتر خواهد کرد. حفاظ شاخگوزنی در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر ساخته می‌شود که اندازه دلخواه را می‌توانید متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. این حفاظ‌ها از فولاد با آلیاژ بالا ساخته می‌شوند که بسیار مقاوم بوده و به‌مرورزمان تغییری در رنگ و کیفیت آن‌ها ایجاد نمی‌شود حتی می‌توانید متناسب با نمای ساختمان خود آن‌ها را با رنگ دلخواه، رنگ کنید. حفاظ شاخ گوزنی یکی از پرمصرف‌ترین حفاظ‌ها برای نمای بیرونی ساختمان است که با ساختار شاخ گوزنی خود موجب ایمنی و زیبایی ساختمان خواهد شد. این نوع حفاظ به دلیل نوک ‌تیزی که دارد برای حفظ امنیت تراس خیلی مناسب نمی‌باشند.
نرده‌های فرفورژه نوع دیگری از حفاظ‌های فلزی هستند که می‌توانند در طرح‌های متنوع ساخته شوند. استفاده از این نوع نرده‌ها در خانه‌هایی به سبک کلاسیک زیبایی بیشتری را به همراه خواهد داشت. نوع دیگری از حفاظ‌های فلزی، حفاظ‌هایی از جنس استیل هستند که شاید در بانک‌ها بیشتر آن را دیده باشید. لوله‌های استیلی که معمولاً به‌صورت افقی در تراس نصب می‌شوند از ورود سارقین جلوگیری خواهند کرد.
 
 
حفاظ شیشه‌ای
 
حفاظ‌های شیشه‌ای نوعی دیگری از حفاظ‌ها هستند که برای تراس و یا بالکن مورداستفاده قرار می‌گیرند. بارزترین ویژگی این نوع حفاظ‌ها این است که نمای مقابل ساختمان را کور و مسدود نمی‌کنند. این حفاظ‌ها در برابر نفوذ آب، صدا و گردوغبار نیز مقاوم هستند. بدنه‌ی این حفاظ از پانل‌های شیشه‌ای عمودی تشکیل‌شده که مستقل از یکدیگر می‌باشند و می‌توانند به‌صورت کشویی یا لولایی نصب شوند. این نوع از حفاظ‌ها در انواع مختلف ریلی، آکاردئونی و تاشو عرضه می‌شوند.
با استفاده از این حفاظهای شیشه‌ای می‌توانید بالکن خود را به یک اتاقک شیشه‌ای تبدیل کنید که در فصول سرد سال مکان مناسبی برای خوردن عصرانه خواهد بود و از طرفی در روزهای گرم تابستان می‌توانید با باز کردن بخشی از این حفاظ از هوای مناسب محیط بیرون نیز استفاده کنید. حفاظ‌های شیشه‌ای فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. حداقل ارتفاع حفاظ شیشه‌ای که برای بالکن و یا تراس استفاده می‌شود باید تا ارتفاع ۱۱۰ سانتی‌متر را پوشش دهد و شیشه‌ها باید از جنس سکوریت و لمینت باشند تا بتوانند در برابر سرما و گرما تحمل کنند و آسیب نبینند. ضخامت این شیشه‌ها معمولاً ۱۰ تا ۲۰ میلی‌متر است که معمولاً به کمک المان‌های استیل یا آلومینیوم به هم متصل می‌شوند. در برخی از این مدل حفاظ‌ها پایه‌های دایره یا مربعی شکل استیلی یا آلومینیومی به‌عنوان ستون برای این شیشه‌ها عمل کرده و می‌توانند وزن شیشه را تحمل کنند. مدل دیگری از حفاظ‌های شیشه‌ای که با نام نرده شیشه‌ای فیکس پوینت شناخته می‌شود توسط یراق‌های استیل ضدزنگ اسپایدری به نام فیکسچر به کناره بالکن متصل می‌شوند. در این مدل، از پایه‌های عمودی فلزی خبری نیست بلکه چهار یا شش عدد یراق دکمه‌ای شکل این شیشه‌های سکوریتی ۱۰ میلی‌متری را به سازه ساختمان متصل می‌کند. این نرده‌ها علاوه بر مقاومت و ایمنی موجب افزایش زیبایی ساختمان نیز خواهند شد. ترکیب این حفاظ با میله‌های فلزی زیبایی خاصی ایجاد می‌کند که بسیار چشمگیر خواهد بود، به این دلیل است که از حفاظ‌های شیشه‌ای می‌توان برای حفظ امنیت در قسمت‌های دیگر ساختمان مثل راه‌پله و استخر نیز استفاده کرد. این حفاظ‌ها حتی می‌توانند به‌عنوان پارتیشن‌های جداکننده فضای داخلی ساختمان نیز مورداستفاده قرار گیرند.
 
 
حفاظ کلاسیک
نوعی از حفاظ‌ ساختمان که برای تراس و بیرون ساختمان استفاده می‌شود حفاظ‌هایی از جنس سنگ و یا بتون هستند که در اشکال متنوع تراشیده می‌شود. حفاظ‌های کلاسیک همان‌طوری که از نامشان پیداست در خانه‌های قدیمی بیشتر دیده می‌شوند و حسی نوستالژیک را در شما زنده می‌کنند. اما امروزه از این حفاظ‌ها در ساختمان‌هایی با سبک رومی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع حفاظ‌های سنگی زیبایی خاصی به ساختمان می‌بخشند که می‌توانید مطابق با سلیقه خودتان آن را شکل داده و رنگ‌آمیزی نمایید. این حفاظ‌ها در رنگ سفید نمای زیباتری داشته که آن را به سبک مدرن نزدیکتر می‌کند. اگر از دیدن این نوع حفاظ لذت می‌برید اما به دلیل ساختار مدرن ساختمان خود نمی‌توانید از این حفاظ استفاده کنید نگران نباشید. شما می‌توانید طرح‌های مدرن را بروی این سنگ‌ها ایجاد کنید و با نصب آن‌ها بر تراس ساختمان خود، علاوه بر حفظ امنیت از زیبایی منحصربه‌فرد آن نیز لذت ببرید. حفاظ‌های کلاسیک نسبت به سایر حفاظ‌ها در ارتفاع کوتاه‌تر مثلاً ۴۰ تا ۵۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند. حفاظ کلاسیک عموماً در اشکال مربعی و یا دایره‌ای شکل تولید می‌شوند. برخی از این نرده‌ها از جنس سمنت پلاست(سنگ مصنوعی) تولید می‌شوند که به دلیل سطح براق و صیقلی که دارد بسیار شبیه سنگ طبیعی به نظر میرسند. این حفاظ در برابر ضربه و نیروی خارجی واردشده بسیار مقاوم بوده و قابل‌استفاده در هر شرایط آب و هوایی می‌باشد.
 
حفاظ آکاردئونی
 
در بخش‌های پیشین با حفاظ‌هایی آشنا شده‌ایم که از چوب، فلز و یا شیشه ساخته‌شده‌اند. به‌طور مثال حفاظ شاخ گوزنی ازجمله حفاظ‌های فلزی است که برای فضای بیرون ساختمان بسیار مناسب می‌باشد. یکی دیگر از موادی که به کمک آن‌ها می‌توانید حفاظ‌هایی برای تراس ساختمان خود بسازید کابل‌ها هستند. می‌توان با درهم تنیدن کابل‌ها و کنار هم قرار دادن آن‌ها به‌صورت موازی و اتصال آن‌ها به پایه‌های فلزی حفاظ‌های کابلی مدرن و جذابی را ایجاد کرد که در کنار امنیت، زیبایی منحصربه‌فردی را نیز برای ساختمان ایجاد می‌کند. حفاظ‌های کابلی قابل‌استفاده برای باغ خانه و سایر اماکن عمومی مثل باغ‌وحش‌ها نیز می‌باشند، حتی برای زیباسازی شهری و به‌عنوان حفاظ پلهای عابر نیز می‌توان از حفاظ‌های کابلی بهره برد. این مدل از حفاظ به دلیل استحکام و قیمت مناسبی که دارد یکی از بهترین حفاظ‌های مدرن امروزی می‌باشند که بسیار نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. سیم‌های بکسلی به‌صورت افقی به نرده‌های فلزی متصل شده و با توجه به فاصله کمی که بین این کابل‌ها وجود دارد ایمنی را افزایش می‌دهد. این کابل‌ها معمولاً از جنس استیل ضدزنگ می‌باشند که با رویه مخصوصی جهت حفظ کارایی و زیبایی پوشانده می‌شوند. این کابل‌ها به‌وسیله جوش‌های مخصوص به بدنه‌ی اصلی نرده متصل شده و به این دلیل می‌توان انتظار داشت که این مدل حفاظ از بیشترین میزان استحکام برخوردار است.
حفاظ‌های آکاردئونی شکل که عموماً از جنس چوب، فلز و یا شیشه ساخته می‌شوند می‌توانند انتخاب هوشمندانه‌ای برای تراس خانه باشند. این حفاظ‌ها تاشو بوده و همان‌طوری که از نامشان پیداست شبیه به آکاردئون باز و بسته می‌شوند. از این حفاظ‌ها می‌توان به‌عنوان حفاظ دوم در مقابل نرده‌های شیشه‌ای نیز استفاده کرد. با بستن این مدل از حفاظ‌ها در روزهای آفتابی می‌توان از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کرد. از این مدل حفاظ برای درب، پنجره، تراس و سایر قسمت‌های ساختمان استفاده می‌شود.
 
اگرچه یکی از مهم‌ترین مزیت‌های حفاظی که انتخاب می‌کنید حفظ امنیت می‌باشد اما در نظر داشته باشید که مدل حفاظی که انتخاب می‌کنید در طراحی بیرونی خانه شما نقش اصلی را بازی می‌کند. انواع حفاظ‌ها مثل شاخگوزنی، استیل و فرفورژه ازجمله حفاظ‌های فلزی هستند که برای بیرون ساختمان و همچنین تراس قابل‌استفاده می‌باشند. برخی از حفاظ‌ها که از چوب ساخته می‌شوند مثل فلاور باکس‌ها ازجمله حفاظ‌های مدرن و امروزی هستند که کمک می‌کنند تا از فضای بالکن و تراس خود به‌گونه‌ای مفید بهره ببرید. حفاظ‌های کابلی و آکاردئونی و حفاظ‌های شیشه‌ای نوع دیگری از حفاظ‌ها هستند که همانند نمونه‌های دیگر علاوه بر حفظ امنیت ساختمان نمایی هنری و زیبا به ساختمان می‌بخشند.
 
هنگام انتخاب یک خانه برای خرید یا اجاره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
 
هر ساختمان دارای ویژگی‌ها و بعضاً شاید دچار نواقصی باشد که خریدار و یا اجاره‌کننده را به تفکر وامی‌دارد و او را وادار می‌کند تا تحقیقات بیشتری در خصوص ویژگی‌های ساختمان انجام دهد. اگر در خصوص نحوه تشخیص سلامت و یا ایمنی ساختمان اطلاعاتی داشته باشید می‌توانید از بسیاری هزینه‌های کارشناسی برای بررسی سلامت ساختمان بکاهید. اگر بتوانید نقص‌های ساختمان خود را قبل از قرار دادن آن برای فروش و یا اجاره برطرف کنید می‌توانید از تأثیرات منفی که ممکن است این نواقص بر قیمت ساختمان شما بگذارند، جلوگیری کنید. با تغییر بازار، خریداران به‌طور فزاینده‌ای نسبت به وضعیت اموال حساس هستند و از گزارش‌های نقشه‌برداران استفاده می‌کنند تا بتوانند پایین‌تر از قیمت پیشنهادی فروشنده ساختمان را خرید و یا اجاره کنند.
یکی از مواردی که ممکن است زمان بررسی ساختمان موردتوجه قرار گیرد امنیت آن می‌باشد به‌طور مثال ضد سرقت بودن درب ورودی منزل، استفاده از حفاظ‌هایی چون حفاظ شاخ گوزنی و یا وجود دوربین‌های مداربسته بر جذب خریدار تأثیر گذاشته و حتی می‌تواند سبب افزایش قیمت ساختمان شود. بهتر است فروشنده اطلاعاتی از مشکلات بالقوه ساختمان مثل سقف، کف، دیوار، خدمات گرمایش، برق و لوله‌کشی ساختمان و سالم بودن سیستم امنیتی مثل حفاظ شاخگوزنی تهیه کند تا بتواند به رفع نواقص آن بپردازد و از افت قیمت ساختمان خود بکاهد و همین‌طور شرایط فروش را برای خریدار فراهم سازد. تهیه چک لیستی برای بررسی ساختمان می‌تواند برای هردو خریدار و فروشنده کمک‌کننده باشد. بررسی چک‌لیست این امکان را برای خریدار و فروشنده فراهم می‌کند که مسائل جزئی و اصلی و همین‌طور هزینه‌های بالقوه را در خصوص ساختمان مشخص کنند. با پیروی از این چک ‌لیست فروشنده می‌تواند تصمیم بگیرد که چه‌کاری باید انجام دهد تا وضعیت اموال خود را بهبود بخشد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:
 
بررسی سلامت ساختمان
 
شناسایی نقص‌های احتمالی ساختمان قبل از فروش می‌تواند بر جذابیت ساختمان و قابل‌فروش‌تر شدن آن تأثیرگذار باشد، این به معنای فروش بیشتر برای فروشنده و همین‌طور سود بیشتر وی می‌باشد. بررسی سلامت ساختمان و رفع نواقص آن اعتراضات خریدار را در خصوص نقص‌ها محدود کرده و اجازه خرید به قیمت پایین را از وی سلب می‌کند. بعضی نقص‌ها ممکن است جزئی به نظر برسند اما رفع آن‌ها نوعی آینده‌نگری بوده زیرا که ترکیب این نواقص کوچک می‌تواند بر معامله تأثیر منفی بگذارد و زمان بررسی ساختمان توسط خریدار زیر ذره‌بین برود. بررسی سلامت ساختمان این امکان را برای فروشنده فراهم می‌سازد تا خانه خود را سریع‌تر و با قیمت بیشتری بفروشد. در ادامه نحوه‌ی بررسی سلامت برخی از نقاط ساختمان شرح داده خواهد شد.
 
زمین: یکی از نکات بررسی سلامت ساختمان مسائل مربوط به دفع زباله می‌باشد. نقاط انسدادی، نقاط دسترسی جهت تخلیه و شکاف‌ها بررسی‌شده و نقاط آسیب‌دیده‌ای که ممکن است مسئله‌ساز شوند را شناسایی و اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل آن انجام شود. سطح زمین برای تخلیه آب باران بررسی‌شده زیرا که در صورت عدم شیب مناسب باید سیستم تخلیه زیرزمینی تعبیه شود. وجود درختان با ریشه‌های بزرگ و قدیمی، دیوارهای مرزی، مخازن و سایر موارد موجود می‌تواند مشکلاتی را پدید آورد. بطور مثال درختان بلند در طول طوفان ممکن است آتش گرفته و یا سقوط کنند بنابراین وجود درختان در نزدیکی خانه می‌تواند انواع خطرات را ایجاد کند.
 
پوشش‌های سقفی: خانه‌های قدیمی‌تر دارای چند لایه سقف می‌باشند که برخی از آن‌ها ممکن است آزبست داشته باشد. شکاف سفال‌های سقف و همچنین ترک‌خوردگی دودکش‌های سقف باید بررسی شود. سیمان زیر سفال و یا لبه‌های آن چک شود و نشتی‌های آن گرفته شود. ترک دودکش‌ها، فوم‌های آسیب‌دیده سقف، لوله‌ها و آزبست‌های تخلیه آب باران و سوراخ‌های تهویه باید موردبررسی قرار گیرد.
 
دیوارهای ساختمان: تمامی ترک‌های دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان از سطح پایه تا روی سقف باید موردبررسی قرار گیرد. بعضی از این ترک‌ها نتیجه خشک شدن اولیه ساختار می‌باشند و ترک‌های دیگر ممکن است از پایه و اساس به وجود آمده باشند. اغلب ترک‌های دیوار سنگی ناشی از ترک‌های سازه‌ای هستند. ترک‌های دیوار آجری نشان از نشست ساختمان است و می‌تواند خطرناک باشد. بااین‌حال در اغلب موارد این ترک‌ها بر ثبات ساختار بیتأثیر بوده و ممکن است فقط به تعمیرات جزئی نیاز داشته باشند. اکثر ترک‌ها ابتدا به نازکی تار مو و باگذشت زمان عمیق‌تر می‌شوند بنابراین یک نشت ساده در سیستم تخلیه نزدیک پایه ساختمان می‌توان در هرزمانی رخ دهد. بهتر است قبل از تعمیر ترک ابتدا علت آن یافت شود، زیرا ممکن است سؤالاتی در ذهن خریدار نقش ببندد که آیا مشکل این شکاف مشکوک به‌طور کامل برطرف شده است و یا اینکه فروشنده برای پنهان کردن عیب ساختمان در تلاش برای پوشاندن ترک می‌باشد.در خانه‌های چوبی باید تهویه مناسب در دیوارهای خارجی ساختمان و کف و سقف آن بررسی شود. در خانه‌های تراس دار اتصالات انقباض در دیوار ها ی ساختمان و بنا باید مورد بررسی قرار بگیرند. دیوارها ی سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، اتاق نشیمن و همچنین اتاق‌خواب‌ ها نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند. تا از هرگونه نشتی و نواقص مربوط به لولهکشی، برق و وسایل گرمایش آن اطلاعات کافی به دست آید.
 
برق ساختمان: پنل‌های برق و فیوزهای مربوط به آن و همین‌طور وجود مدارهای مناسب و کافی برای ساختمان حتما باید موردبررسی قرار بگیرد تا بدانیم در صورت نیاز آیا می‌توانیم این سیستم را مناسب سازی و گسترش بدهیم یا خیر. اینکه بدانیم نوع سیم‌کشی‌ها و مدارها به چه صورتی بوده است و آیا سوکتهای پلاگین به صورت صحیح به زمین وصل هستند یا خیر. آیا باتریها و آلارم مربوط به اخطار وجود دود کار می‌کنند. وضعیت سوکت ها و سوییچ‌ها و سوکتها باید برسی شود . کنترل شود تعداد آن‌ها بر اساس استانداردهای یک زندگی مدرن کافی میباشد یا نه.
 
نسل جدید حفاظ روی دیوار:
 
قیمت نرده دیواری
حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی کرج : نسل جدید حفاظ روی دیوار در استان البرز
 حفاظ شاخ گوزنی کرج :در ادامه مطلب شرح پروژه های انجام شده از حفاظ شاخ گوزنی کرج را با عکس و آدرس آورده ایم . شما میتوانید از پروژه هایی حفاظ شاخ گوزنی کرج و سایر انواع حفاظ روی دیوار مثل حفاظ لیلیوم, حفاظ نیزار, حفاظ بوته ای که در استان البرز اجرا شده نزدیکترین مورد را انتخاب نموده و از نمونه اجرا شده بازدید نمایید . در صورتی که نمونه مورد نظر شمادر لیست نبود میتوانید از محل کارخانه لوکس حفاظ بازدید نموده و انواع حفاظ روی دیوار و سایر محصولات را یکجا بازدید نمایید . و نهایتا اینکه جهت رفاه حال مشتیریان امکان بازدید و مشاوره رایگان همراه با ارسال نمونه نیز فراهم میباشد . میتوانید با ما تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید. مشاوران خبره ما در اسرع وقت بصورت رایگان در خدمت شما هستند. مشاوره ما شامل موضوعاتی مانند بهترین طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع دیوار های شما, قیمت حفاظ شاخ گوزنی و مناسبترین حفاظ از نظر نوع و تراکم و ارتفاع میباشد. در صورت نیاز به اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج میتوانید با شرکت آهن سازه  تماس بگیرید . برای دیدن پروزه های نصب شده در تهران اینجا کلیک کنید
 
حفاظ دور دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم
 
 
نسل جدید آهن سازه برای روی دیوار چند مدل و به چه نام‌هایی تولید میگردد.
کاربرد حفاظ برای تأمین امنیت و بالا بردن ضریب ایمنی از موارد با کاربرد بالا در جوامع میباشد که کمک‌حال بسیار مناسبی برای آرامش خیال افراد باشد.حفاظت و امنیت از اصلی نرین مواردی میباشدکه انسانها در طول زندگی خود به آن نیاز دارند و سعی می‌کنند هزینه‌هایی که موجب تامین امنیت میشود را متقبل شوند تا بتوانند ایمنی و آسایش زندگی را فراهم نمایند.
 
در شرایط مختلف هزینه ها برای تأمین ضریب امنیت بالا مختلف است، انسانها سعی می‌کنند در موقع خرید وسیله نقلیه ماشین های ایمن‌تری را البته با توجه به مقدار بودجه خریداری نمایند و یا در مورد تهیه مسکن به دنبال ساختمان و خانه ای میباشد که ضریب امنیت بالاتری داشته باشد و علاوه بر آن از مسائل حفاظتی و امنیتی همچون انواع حفاظ دیوار وحفاظ ساختمان بهره بگیرد.
 
امروزه تجهیزات و لوازم حفاظتی و امنیتی پیشرفته‌ ای همانند دوربین‌ های مدار بسته و دزدگیر الکترونیکی در بازار وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها بجز تأمین امنیت و بالا بردن ضریب حفاظت از وضعیت ساختمان و خانه در هر مکان و زمانی بااطلاع بود، اما همچنان استفاده نمودن از حفاظ‌ها و نرده های  امنیتی مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد.
 
دلیل استفاده نمودن همیشگی از این نوع حفاظ‌ها، جلوگیری از ورودسارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و محل زندگی است. تجهیزات نظارتی و امنیتی همانند دوربین بحث نظارت امنیت را شامل میشود  اما امکان جلوگیری از ورود افراد ناشناس و متجاوز را ندارد. ولی تنوع حفاظ ‌ها مانند حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم حفاظ بوته ای حفاظ نیزار  تأثیر بسیارمثیت زیادی را در جلوگیری از ورود افراد ناشناس و مزاحم به داخل ساختمان خانه را دارند. البته  قابل‌ذکر است که این حفاظ‌ها شامل مدل‌ های مختلف با شکلهای  متفاوت می‌باشد. البته با توجه به همه جوانب از جمله  شرایط محیط و همچنین کاربرد آنها  مورداستفاده هستند. حفاظ شاخگوزنی هم یکی از مدل‌ های مختلف حفاظ بوده و دارای زیر مجموعه‌ های دیگر هستند که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.
 
سرفصل‌های مطالبی که در این مقاله بیان گردیده در زیرآمده است:
 
حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ و چه خصوصیت هایی دارد؟
چرا تاکیدا نصب حفاظ شاخگوزنی توصیه میگردد؟
انواع مدلهای حفاظ شاخگوزنی چیست و ویژگی هرکدام چیست؟
مزیتهای نصب حفاظ شاخ گوزنی بروی دیوار ازلحاظ زیبایی و امنیت
حفاظ شاخگوزنی در چه رنگ هایی تولید میگردد؟
حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ و چه خصوصیت هایی دارد ؟
 
 
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی بصورت اصولی
خانه/نصب حفاظ شاخ گوزنی بصورت اصولی
نصب حفاظ شاخ گوزنی : انواع دیوار و روشهای نصب نرده حفاظ بر روی دیوار
در ابتدا و قبل از اینکه در باره نصب حفاظ شاخ گوزنی توضیح دهیم , لازم است بدانیم که حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ و در چه جاهایی از این نوع نرده حفاظ روی دیوار استفاده می گردد.
 
تصویری که در ذیل می بینید یک نمونه  از حفاظ شاخ گوزنی است.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید
 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع نسل جدید حفاظ لوکس برای روی دیوار است . نسل جدید آهن سازه برای روی دیوار بعد از نرده حفاظ های کلاسیک و با برطرف نمودن عیوب این نوع نرده ها ساخته وتولید شدند . نرده های کلاسیک که بصورت میله های صاف ساخته میشوند و یادآور نرده های زندان میباشند دارای معایبی هستند که به چند مورداز آنها در ذیل اشاره میشود.معایب نرده های کلاسیک و قدیمی عبارتند از:
 
نداشتن تنوع در طرح و مدل
نداشتن زیبایی بصری
ضریب حفاظتی و امنیتی بسیار پایین
این نوع نرده ها باید با ارتفاع بیشتر از ۱۸۰ سانتیمتر ساخته شوند
هزینه زیاد برای ساخت و نصب (ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی کمتر از نرده کلاسیک است)
اما نسل جدید حفاظ روی دیوار با بر طرف نمودن معایبی که در بالا به آنها اشاره شد طراحی , تولید و ساخته شدند . در حال حاضر انواع آهن سازه جایگزین نرده کلاسیک گردیده و دارای مزایای زیادی است که ذیلا به چند مورد از آنها اشاره میکنیم و سپس به آموزش روش نصب حفاظ شاخ گوزنی و دیگر انواع حفاظ روی دیوار میپردازیم . مزایای نسل جدید آهن سازه روی دیوار عبارتند از:
 
داشتن تنوع زیاد در طرح و شکل و رنگ
شاخه های بسیار نوک تیز و زیاد و قدرت صدمه زنندگی زیاد
سازگاری با انواع نما های مختلف ساختمان
عریض بودن حفاظ ها و پوشاندن کامل روی دیوار
قیمت بسیار مناسب در مقایسه با نرده های کلاسیک
نصب آسان و سریع ( نصب حفاظ شاخ گوزنی )
رنگ کوره ای الکترو استاتیک (بعضی از تولید کنندگان از جمله آهن سازه  این مدل ها را با رنگ کوره ای تولید میکنند)
جوشکاری با روش تحت گاز co2  (بعضی از تولید کنندگان)
قبل از آموزش روش نصب حفاظ شاخ گوزنی لازم است شما را با انواع حفاظ روی دیوار آشنا کنیم . 
 
از ویژگی های نسل جدید آهن سازه  می توانیم به دارا بودن شاخه های تیز و برنده بسیار زیاد و در هم پیچیده و در عین حال زیبا و قابلیت افزایش عرض و ارتفاع و شاخه های تیز و تولید برای پوشش های مختلف سطح دیوار و ضریب حفاظتی بسیار بالا که عبور سارقان را (با دست خالی) غیر ممکن میسازد . این نوع حفاظ ها بسیار زیاد صدمه زننده میباشند و سارقان با مشاهده آنها بر روی دیوار از خیر عبور از آن گذشته و بقول معروف عطایش را به لقایش میبخشند .اکثرا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار محوطه ساختمان و خانه یا باغ و ویلا و…  نصب میشود. جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی (یا  حفاظ بوته ای، حفاظ آبشاری،حفاظ نیزار، حفاظ لیلیوم) باید با توجه به بستر کار و حفاظ مورد استفاده روش نصب صحیح انتخاب شود تا استحکام , دوام و زیبایی را در آخر کار شاهد باشیم.
 
قیمت نرده روی دیوار
قیمت حفاظ دور دیوار تهران
 
 
این مطالب حاصل بیش از ۲۵ سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات ساختمانی و تولید انواع درب های لوکس و نرده و حفاظ شاخ گوزنی میباشد که توصیه میشود قبل از خرید درب و نرده و حفاظ  این مطالب را مطالعه نمایید . تمامی عکسهای مربوط به حفاظ شاخ گوزنی در این سایت متعلق به آهن سازه  میباشد که متاسفانه همکاران ما بدون اجازه در سایتهای خود استفاده نموده اند.
 
از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الکتریکال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده که راه حل آن نیز از ابتدا تاکنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌کردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیک محل زندگیشان کار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند. همان تله‌ها نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را ایفا می‌کرده‌اند. نسل جدید حفاظ روی دیوار بدلیل اینکه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است .
امروزه از سیستم‌هایی مانند فنسهای الکتریکی، قفل‌های الکترونیکی، دوربین‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزاری،
حفاظ بوته خاری  حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.
اگر برای تامین بیشتر امنیت محل زندگی یا کار خود برنامه ی ویژه ای دارید و دوست دارید در مورد حفاظ شاخگوزنی که یکی از بهترین ابزارها برای تامین امنیت ساختمان است بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید تا طی سرفصل های زیر شما را با خود حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های فنی آن آشنا کنیم:
 
 
همانطور که در پاراگراف فوق بیان شد، از گذشته تا کنون روش‌های مختلفی برای افزایش امنیت ساختمان‌ها و نصب حفاظ ساختمان استفاده شده که یکی از این روش‌ها نصب نسل جدید حفاظ از جمله ، حفاظ شاخ گوزنی است. در شهرهای بزرگ و البته در بسیاری از شهرهای کوچک، به جز مشکل ورود سارقان منازل، گربه‌های سرگردان بسیاری در کوچه و خیابان وجود دارند که در سطل‌های زباله به دنبال غذا می‌گردند. ورود این گربه‌ها به محل زندگی انسان، باعث ورود میکروب‌های بسیار و به طبع بیماری‌های گوناگون خواهد شد. حفاظ شاخگوزنی به‌گونه‌ای ساخته می‌شود که حیوان یا انسان نمی‌تواند روی دیوار و در کنار حفاظ یا روی آن بایستند، بنابراین نمی‌توانند از آن عبور کنند. بدین ترتیب حفاظ شاخ گوزنی به طرز چشمگیری باعث بهبود امنیت ساختمان می‌شود. انواع حفاظ روی دیوار عبارتند از
 
برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید
در ایران به‌جز شهرهای بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه‌های اغلب شهرها ویلایی و یک طبقه هستند. سال‌هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها و کلاً املاکی که دارای فضای باز هستند نرده‌های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب می‌شوند. امروزه در ایران، این حفاظ‌ها تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند.
نام‌گذاری این نرده‌ها براساس شکل آن‌ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخگوزنی را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می‌شناسند.
 
حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوکتیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
 
حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر انواع حفاظ ساختمان، مزیت‌هایی نیز دارد که شامل:
 
استحکام زیاد
نصب سریع
امنیت بالا
ظاهر زیبا
کسب تائیده‌ی پلیس امنیت
قیمت مناسب
حفاظ شاخگوزنی با چه رنگ هایی تولید می شود؟
درست مانند تمامی قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخگوزنی جلوگیری کرده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن می‌شود. این محصول در رنگ‌های متنوع و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.
مانند رنگ‌آمیزی سایر فلزات، در رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نکاتی وجود دارد که تعیین کننده‌ی کیفیت رنگ‌آمیزی است. پیش از رنگ‌آمیزی، سطح حفاظ شاخگوزنی باید کاملاً صاف و بدون خلل و فرج، سطوح زائد، برجستگی و زنگ‌زدگی باشد تا رنگ‌آمیزی با کیفیت خوبی انجام شود. برای از بین رفتن خلل و فرج و برجستگی‌ها معمولاً ابتدا سمباده کشیده می‌شود و در صورت نیاز بتونه‌کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ‌آمیزی انجام می‌شود.
مشخصات فنی حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
جهت افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید
 حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسبتر میباشد. به همین علت معماران به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
تأثیر حفاظ شاخگوزنی بر زیبایی ساختمان
با ارتقای سطح دانش معماری در کشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمان‌ها و استفاده از مصالح مختلف برای این کار هستیم. یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می‌شود و از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشد حفاظ شاخ گوزنی است. درواقع با جوش دادن میلگردهای نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یکی از مصنوعات زیبا و چشم‌نواز دنیای معماری حاصل می‌شود که جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب می‌کند. درواقع حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء تکنیک‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان‌ها دانست که یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد و اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر میباشد.
حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت، سنگی یا فلزی قابل پیاده‌سازی است. سازنده می‌تواند با تغییر ارتفاع و تراکم، حفاظ شاخگوزنی را کاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری که سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی کاملی داشته باشد. بعلت تغییرات قیمت حفاظ شاخ گوزنی لازم است با ما تماس (09128047694)حاص نمایید تا ضمن ارایه مشاوره مناسبترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت نمایید.
 
برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید
مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی ، با توجه به سفارش و نیاز مشتری و نوع دیوار ساختمانی که نرده و حفاظ باید نصب شود در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است. ساخت حفاظ شاخ گوزنی مانند ساختن سایر انواع حفاظ ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر می‌باشد:
ابتدا سازنده حفاظ به خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخگوزنی اقدام می‌کند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متفاوت و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخگوزنی برشکاری می‌شوند ( باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخک‌های کوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه کافی تیز و برنده باشند). جهت شکل‌دهی و خم‌کاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده می‌کنند.
پس از خم‌کاری و شکل‌دهی، قطعات آماده شده تحویل جوشکار خواهند شد تا اتصال قطعات براساس سفارش مشتری انجام شود (براساس تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم سفارش شده). سپس مرحله پخت در کوره می‌رسد. بعد از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخت شده و در انبار قرار داده می‌شود. در این مرحله کار ساخت به پایان رسیده و حفاظ شاخگوزنی ساخته شده  آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب می‌باشد.
حفاظ شاخ گوزنی با چه ابعادی ساخته می‌شود؟
همان‌طور که گفته شد حفاظ شاخگوزنی در ابعاد سفارشی مشتری ساخته می‌شود اما ابعادی که معمولاً به‌عنوان حفاظ دیوار ساختمانها رایج و متداول هستند به قرار زیر می‌باشند.
این حفاظ‌ها معمولاً در شاخه‌های به طول دو متر ساخته می‌شوند. ارتفاع استاندارد این حفاظ‌ها حدود هفتاد تا صد سانتیمتر است. عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته می‌شود. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است. تراکم متداول حفاظ شاخگوزنی از هفت تا سیزده ردیف در دو متر را شامل می‌شود. ساخت حفاظ شاخ گوزنی به طریقی انجام می‌شود که شاخه‌های اصلی از سایر شاخک‌ها بلندتر و در ردیف وسط باشند. برای مثال تراکم یازده یعنی در هر دو متر حفاظ شاخگوزنی، یازده ردیف اصلی وجود دارد. در تراکم سیزده، شاخک‌ها تقریباً در حدود پانزده سانتیمتر از هم فاصله دارند. شاخه‌های اصلی را مستقیماً به شاسی جوش می‌دهند و شاخه‌های فرعی به شاخه اصلی جوشکاری می‌شوند. برخی از تولید کنندگان بخاطر تبلیغات، شاخک‌های فرعی را نیز جزء تراکم حساب می‌کنند و اعدادی تا ۱۰۰ و حتی بیشتر برای تراکم به مشتری بیان میکنند که صرفاً جنبه‌ی تبلیغاتی داشته و اشتباه است. بهتر است بدانید حداکثر تراکم مورد استفاده در نصب و ساخت حفاظ شاخگوزنی ۱۵ می‌باشد.
 
بدیهی است که برای همه‌ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی که در آن کار یا زندگی می‌کنند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها است. موضوع دیگری که این دغدغه را بزرگ‌تر می‌کند روش‌هایی جدیدی است که سارقان از آن‌ها برای دستبرد زدن به یک ساختمان استفاده می‌کنند. ضمن آن‌که اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های کار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر کاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم. به همین سبب باید تمامی ابزارهایی که می‌توانند امنیت ساختمان‌های کاری یا مسکونی را تأمین کنند، به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم از ویژگی هرکدام از آن‌ها بهترین استفاده را ببریم.
بدون شک حفاظ شاخگوزنی یکی از در دسترس ترین و بهترین ابزارهایی است که می‌توان با آن موضوع امنیت را برای یک ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین کرد. ابزاری که علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و می‌توان آن را با هر رنگ و میزان تراکمی که مد نظر باشد تهیه و نصب کرد. ساخت حفاظ شاخ گوزنی
 
حفاظ دور دیوار قیمت
حفاظ نرده تهران
 
برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس (09128047694)بگیرید .
قبل از ترک منزل به مدت طولانی به چه نکات امنیتی توجه کنیم.
 
امنیت خانه موضوع مهمی است که باید موردتوجه قرار گیرد خصوصاً زمانی که ساکنین آن قصد سفر دارند. سرقت از خانه ازجمله نگرانی‌های قبل از سفر است که ممکن است در اثر غفلت صاحب‌خانه اتفاق بیافتد زیرا که اغلب سرقت‌ها در زمان نبود ساکنین منزل اتفاق می‌افتد. بنابراین ایمنی خانه از اولین اولویت‌هایی است که قبل از ترک منزل باید به آن توجه کنید. برای جلوگیری از اتفاقات و حوادث ناگوار ساکنین خانه باید با روش‌های حفاظت از خانه آشنا شده تا از بروز جرم پیشگیری کرده و یا در صورت وقوع آن بتوانند با آن برخورد کنند. در ادامه به‌طور گسترده در خصوص روش‌های جلوگیری از سرقت منزل صحبت می‌شود.
با کنترل دسترسی‌ها و حفاظت از اموال خود می‌توانید خانه خود را در برابر ورود افراد غیرمجاز ایمن‌سازید و با خیال آسوده به سفر بروید. استفاده از انواع روش‌های حفاظتی مثل بهره گیری از دوربین‌های مداربسته، بستن حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخگوزنی بروی دیوار حیاط از جمله کارهایی است که می‌تواند مانع ورود سارقین به داخل خانه شود. متأسفانه سرقت تنها مورد خطرناک نیست. آتش‌سوزی و حوادث ناگوار دیگری نیز وجود دارند که به دلیل بی‌توجهی و عدم مسئولیت‌پذیری ساکنین منزل مسکونی ممکن است رخ دهد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:
 
استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط
بررسی نکات حفاظتی برای اموال داخل منزل
سایر نکات امنیتی که قبل از ترک خانه باید انجام داد
نکات ایمنی جهت جلوگیری از حوادث خطرناک
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط
استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط
 
محوطه حیاط و بیرون خانه از اولین نقاطی است که مورد دید سارقین قرار میگیرد بنابراین در نظر گرفتن نکات امنیتی برای محافظت از آنها ضروری می‌باشد. استفاده از ابزارها و حفاظ‌های محافظتی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی امنیت خانه را افزایش می‌ دهد و از ورود سارقین جلوگیری می‌کند. چند نمونه از ابزارهای محافظتی که برای بیرون خانه استفاده میشوند عبارت‌اند از:
 
انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان:
قیمت حفاظ های دور دیوار
حفاظ دور دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی
 
برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با انواع حفاظ همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز کنید. حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی از فولاد ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که حفاظ شاخگوزنی می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند.
 
سگ خانگی را محافظ خانه‌کنید: سگ‌ها زمانی که از ورود افراد ناشناس به خانه آگاهی یابند از ورود آن‌ها جلوگیری کرده و با پارس کردن و حمله کردن، سارقین را از خانه شما دور می‌کنند.سگ‌ها همانند ساکنین منزل، خانه را حریم خصوصی خود می‌دانند و به این دلیل نسبت به ورود افراد ناشناس به خانه واکنش نشان می‌دهند.
 
کار گذاشتن سیستم امنیتی و زنگ خطر در حیاط خانه: 
دوربین‌های مداربسته این اجازه را برای ساکنین خانه فراهم می‌کنند تا از راه دور نیز خانه خود را کنترل کنند و از حضور افراد ناشناس به داخل خانه خود، آگاهی یابند و در اسرع وقت نسبت به ورود آن‌ها واکنش نشان دهند..علاوه بر نصب دوربین‌های مداربسته در جاهای مختلف و اطاف ساختمان، فعال نمودن سنسورهای حرکتی (دزد گیر)در اطراف حیاط خانه افراد و ساکنان ساختمان  را از ورود افراد ناشناس آگاه مینماید.این ابزار در اغلب موترد به زنگ هشدار قوی مجهز هستند که به‌ محض وجود حرکت‌ های مشکوک در محل  به صدا درمی آیند و به‌این وسیله باعث فرار سارقین می‌شوند.
 
استفاده از دربها یا قفل‌های ضد سرقت: 
 
برای سارقان باز نمودن درب های قفلی معمولی با سنجاق و وسایبل نوک تیز بسیار راحت و ساده است.
 
 حفاظ شاخ گوزنی :کارخانه لوکس حفاظ پروژه های زیادی از انواع حفاظ روی دیوار را اجرا نموده . در ادامه مطلب شرح پروژه های انجام شده از حفاظ شاخ گوزنی را با عکس و آدرس آورده ایم . شما میتوانید از پروژه هایی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ روی دیوار مثل حفاظ لیلیوم, حفاظ نیزار, حفاظ بوته ای که اجرا شده نزدیکترین مورد را انتخاب نموده و از نمونه اجرا شده بازدید نمایید . در صورتی که نمونه مورد نظر شمادر لیست نبود میتوانید از محل کارخانهآهن سازه بازدید نموده و انواع حفاظ روی دیوار و سایر محصولات را یکجا بازدید نمایید . و نهایتا اینکه جهت رفاه حال مشتیریان امکان بازدید و مشاوره رایگان همراه با ارسال نمونه نیز فراهم میباشد .شما میتوانید با ما تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید. مشاوران خبره ما در سریعترین بصورت رایگان در خدمت شما هستند. مشاوره های ما شامل موضوعاتی مانند بهترین طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع دیوار های شما, قیمت حفاظ شاخ گوزنی و مناسبترین حفاظ از نظر نوع و تراکم و ارتفاع میباشد.
 
برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید.
عکس حفاظ روی دیوار
حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
محافظ روی دیوار
حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ نرده دیواری
 
با ارتقای سطح دانش معماری در کشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمان‌ها و استفاده از مصالح مختلف برای این کار هستیم. یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می‌شود و از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشد حفاظ شاخ گوزنی میباشد .
درواقع با جوش دادن میلگردهای نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یکی از مصنوعات زیبا و چشم‌نواز دنیای معماری حاصل می‌شود که جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب می‌کند. درواقع حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء تکنیک‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان‌ها دانست که یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد و اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر میباشد.
حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت، سنگی یا فلزی قابل پیاده‌سازی است. سازنده می‌تواند با تغییر ارتفاع و تراکم، حفاظ شاخگوزنی را کاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری که سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی کاملی داشته باشد. بعلت تغییرات قیمت حفاظ شاخ گوزنی لازم است با ما تماس حاصا نمایید تا ضمن ارائه مشاوره مناسبترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت نمایید.
 
برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نماییدساخت حفاظ شاخ گوزنی ، با توجه به سفارش و نیاز خرداران و نوع دیوار ساختمانی که نرده و حفاظ باید نصب شود در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است. ساخت حفاظ شاخ گوزنی مانند ساختن سایر انواع حفاظ ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر می‌باشد:
ابتدا سازنده حفاظ به خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخگوزنی اقدام می‌کند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متنوع و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخگوزنی برشکاری می‌شوند ( باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخک‌های کوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه کافی تیز و برنده باشند). جهت شکل‌دهی و خم‌کاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده میشود 
پس از خم‌کاری و شکل‌دهی، قطعات آماده شده تحویل جوشکار خواهند شد تا اتصال قطعات براساس سفارش مشتری انجام شود (براساس تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم سفارش شده). سپس مرحله پخت در کوره می‌رسد. بعد از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخت شده و در انبار قرار داده می‌شود. در این مرحله کار ساخت به پایان رسیده و حفاظ شاخگوزنی ساخته شده  آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب می‌باشد.
 
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا