محافظ جلو در منزل - حفاظ برای تقویت ورودی آپارتمان

(اخبار)

درب آکارئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده  برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.
درب های تولید شده در صنایعآهن سازه دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش به خوبی  تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!
 
این درب ها در طرح های گوناگونی موجود هستند از جمله دو گل لوزی، سه گل، پروانه ای، چهارگل، کلاسیک و… اما بهترین و مناسب ترین طرح، درب آکاردئونی سه گل می باشد.
 
تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا می باشد
 
درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.
 و بنا به خواسته کشتری می تواندد رنگ آن تعیین شود 
رنگ درب که پودر پاشیده می شود داخل کوره می رود تا پودر پاشیده شده به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط جویی مانع از پوسیدگی و خرابی حفاظ نشود
برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن ضرب کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضراب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.
 
 
 
 
 
ایجاد امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است که بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل کار امنی داشته باشند و با خیال راحت به کار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است که مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می کنند. برای اینکه امنیت را در یک ساختمان برقرار کرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محکم و نرده کشی از جمله روشهایی هستند که با کمک آنها می توان امنیت  حفاظ پشت دری حفاظ درب را در یک ساختمان یا فروشگاه برقرار کرد. نصب درب آکاردئونی ، یکی از بهترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است. وقتی درب آکاردئونی نصب کنید، افراد ناآشنا و غریبه نمی توانند درب خانه شما را باز کنند و به داخل خانه بیایند. این مدل دربها، در جلوی ورودی خانه ها نصب می شوند و جلوی ورود سارقان و افراد ناآشنا را می گیرند. به همین علت است که نصب درب آکاردئونی، یکی از روشهایی است که امنیت و آسودگی خاطر افراد خانواده را به دنبال دارد و استفاده از آن توصیه می شود.
 
انواع درب های آکاردئونی که شرکت آهن سازه حفاظ آکاردئونی غرب تهران  تولید آن ها را انجام می دهد عبارت از:
 
حفاظ اکاردعونی طرح سه گل ساده 
حفاظ آکاردئونی طرح چهار گل 
حفاظ آکاردئونی طرح سه گل چهار خم 
حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی
حفاظ آکاردئونی طرح پیچی 
حفاظ آکاردئونی طرح تمام لوزی سلطنتی 
حفاظ اکاردئونی طرح سه گل دوجداره پرچ مخفی 
حفاظ آکاردئونی طرح پنج گل دوجداره پرچ مخفی 
حفاظ آکاردئونی طرح سه گل سلطنتی پرچ مخفی 
 
 
متداول ترین و معروفترین طرح  حفاظ درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا 90 درصد امنیت ساختمان را تامین کنند. اگر بخواهید ضرایب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر کنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید.  محافظ جلو منزل هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.
 
 
نرده پشت در آپارتمان
 
گارد جلو در منزل
 
حفاظ جلو در منزل
 
حفاظ پشت دری منزل
 
 و از لحاظ قیمتی هم مقرون به صرفه است و امنیت و مقاومت لازم را دارد 
 
گر می خواهید بدانید که هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر برای شما تمام می شود، باید ابتدا از قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی مطلع شوید. سپس ارتفاع درب را در عرض درب ضراب کنید. سپس عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی ضرب کنید تا هزینه درب آکاردئونی دلخواه خود را به دست آورید. برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی، فرمول زیر را به خاطر داشته باشید:
 
ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی
 
جنس حفاظ اکاردونی و مدل آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت حفاظ هستند. هر زمان خواستید قیمت فروش درب آکاردئونی را محاسبه کنید، از فرمول گفته شده استفاده کنید. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان را نیز می توانید با این روش محاسبه کنید.
 
معمولا جنس حفاظ آکاردئونی آهنی می باشد که بهتر است از نوع آهنی باشد و از مواد و متریال درجه یک و مرغوب استفاده شود 
 
 
 
ارازنترین حفاظ پشت دری
 
حفاظ جلو دری منزل
 
حفاظ کرکره کشویی منزل
حفاظ اکاردئونی غرب تهران
 
محل مورد استفاده درب آکاردئونی ::
 
ورودی پاساژها
درب منازل شخصی
ورودی آپارتمانها
ورودی پارکینگ
درب شرکتهای خصوصی و دولتی
پنجره های ویلا
درب بالکن
ورودی کارخانه ها
درب ورودی دفاتر اداری
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های اطراف می باشد  و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق شماره موبایل 09128047694 تماس برقرار کنید و از کارشناسان مربوطه اطالاعات لازم را بدست اورید 
 
 
حفاظ پشت دری منزل حفاظ درب
 
حفاظ درب حفاظ آهنی آپارتمان

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا