حفاظ رو دری آپارتمان - حفاظ پشت درب خانه

(اخبار)

نقص دیگر درب های آكاردئونی ضد سرقت قسمت جای قفل روی در آنها میباشد ، شاید شما یكی از بهترین و سنگین ترین درب های آكاردئونی را خریداری كرده باشید اما قفلی با ضرایب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نكته توجه كنید كه قفل یكی از نكات مهم برای درب ورودی میباشد. قفل مخفی یكی از آپشن های درب آكاردئونی محسوب شده بطوریكه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آكاردئونی كار شده و این یك مزیت بوده كه باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های كار شده بروی درب با كلید ناودانی بوده یعنی نوعی از كلید كه حتی اكثر كلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن كپی كنند.

 
درب آکاردئونی به نوعی حفاظ درب  می گویند که معمولا برای محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. شاکله اصلی درب آکاردئونی تسمه های فلزی  5*20 بوده 
 
 
 
 
 
 
حفاظ آکاردئونی یا درب ضد سرقت
 
حفاظ آهنی پشت در
 
محافظ جلو در ریلی آهنی
 
 
گروه صنعتی آهن سازه با بالاترین کیفیت و با سابقه ی 20 ساله در صنایع فلزی و با 17مدل و طرح درب آکاردئونی و بیش از ۲۰۰۰ پروژه موفق در سطح کشور آمادگی خود را به ارگان های دولتی و منازل مسکونی و همکاران عزیز اعلام می دارد.
 
شماره تماس با کارشناس فروش:  09128047694 مهندس پارسا
 
 تا به این منظور با خرید یک حفاظ آهنی رو در  بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.
 
حفاظ آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود.  حفاظ گارد در آهنی رولی که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند.
 
 عمده ترین دلیل این امر، ذکر این مسئله است:
 
 از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.
 
 و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به یغما ببرد.
 
 
 
 
 
 
 
حفاظ رو دری آپارتمان
 
اما حفاظ آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است. که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود. و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد.
 
 به همین علت امروزه وجود حفاظ آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد. و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد.
 
هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردئونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست. و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد.
 
 ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند.
 
 
 
 
 
 
آکاردئونی حیاط
 
 به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود.
 
مدل ها و طرح های مختلف حفاظ کشویی آکاردئونی
مدل و طرح های حفاظ کشویی آکاردئونی
 
حفاظ کشویی آکاردئونی را برای هر یک از این کاربردهای فوق که بخواهید؛
 
 
از حفاظ کشویی آکاردئونی 3 گل ساده،
 
محافظ درب 3 گل خم دار،
 
گارد آهنی طرح پیچی،
 
طرح ایتالیایی، طرح تمام لوزی دوجداره ساده،
 
طرح تمام گل پرچ مخفی 3 لایه تسمه،
 
طرح 3 لوزی سلطنتی (تسمه نقش دار و دوجداره)،
 
طرح سلطنتی (تسمه نقش دار و سه بعدی)،
 
گارد درب 4 لوزی و... برای مصارف خود استفاده کنید.
 
بنابراین دست مشتری در انتخاب گارد آهنی درب کاملا باز است، و وی می تواند از میان مدل های مختلف که بدان اشاره شد، حفاظ کشویی آکاردئونی را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد، و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردد.
 
 
 
 
 
 
 
حفاظ پشت در خانه و آپارتمان
حفاظ پنجره فرفورژه آهن سازه حفاظ پنجره در انواع مختلفی ساخته می شود که کامل ترین آن ها از نوع  فرفورژه و پروفیلی می باشد.
 
حفاظ پنجره فرفورژه یکی از کامل ترین حفاظ های پنجره می باشد. معمولا هر ساختمانی دارای پنجره های شیشه ای می باشد.
 
که رو به خیابان یا کوچه باز می شوند.در صورتی که این پنجره ها از نرده آهنی بهره نبرده باشند؛ ممکن است راه نفوذ سارقین به داخل منازل مسکونی را هموار سازند.
 
و سبب پدید آوردن مشکلات عدیده ای برای ساکنین خانواده ها شوند.بنابراین امروزه وجود نرده آهنی برای ساختمان ها چه در طبقات ابتداییو یا در طبقات بالایی یک ساختمان امری ضروری و الزام آور است.
 
چرا که با وجود نرده آهنی می توان تا حد بسیار زیادی از ورود هر گونه سارق به داخل منزل یا هر حوادث غیر مترقبه دیگری جلوگیری نمود.
 
 
 
چگونگی ساخت حفاظ شاخ گوزنی در شرکت آهن سازه  در
حفاظ شاخ گوزنی در مرحله اول میلگرد به محل برشکاری طبق سفارش مشتری ارسال می شود.
 
و پس از ساختن شاخه اصلی و شاخک های کوتاه حفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه گیوتین برش میخورد به نحوی که نوک آن تیز و برنده باشد.
 
بعد از اینکه میلگرد برش خورد به مرحله بعد یعنی فرم دهی میلگرد توسط دستگاه پرس و خم کاری انتقال داده می شود و سپس در اختیار جوشکار قرار می گیرد.
 
تا طبق شابلون مهندسی ساز طراحی شده با چیدمان منظم و خاص به اندازه های مختلف تولید شود.
 
 
 
 
 
 
حفاظ گارد در آهنی رولی
 
پس از جوشکاری محصول آماده شده به قسمت رنگ کاری که به دو صورت پاششی و کوره ای طبق سفارش مشتری ساخته می شود و سپس توسط نصاب شرکت آهن سازه در به محل نصب ارسال شده  و محصول آماده شده جهت حفاظ روی نرده برای مشتری نصب می گردد.
 
 
حفاظ رو دری آپارتمان
 
 
نحوه اندازه گیری درب آکاردئونی :
برای ارتفاع: از بالای چارچوب تا انتهای چارچوب 
و برای عرض : بیرون به بیرون چارچوب اندازه گیری شود 
 
 
نحوه محاسبه قیمت تمامی درب های آکاردئونی شرکت آهن سازه :
 
ارتفاع *عرض * قیمت 
 
 
 
عوامل موثر بر هزینه ساخت حفاظ
حفاظ عنوان کلی تجهیزات فلزی است که به منظور محافظت درهای ورودی داخلی و پنجره‌های ساختمان‌ها در برابر سرقت نصب‌می‌شوند. با توجه به تعداد و ابعاد حفاظ و نرده مورد نیاز و موقعیت محلی ساختمان، هزینه ساخت و نصب حفاظ متفاوت خواهد بود. در ادامه نوع حفاظ سفارش داده شده، رنگ، تزئینات و جزییات کار، در کنار حمل و نقل و باربری و نصب، از جمله مواردی است که بر هزینه نصب حفاظ آهنی اثرگذار است.
 
ابعاد و اندازه
هر کدام از سفارشهای ساخت حفاظ آهنی مشخصات خاص خودش را دارد و بر این اساس میزان آهن مصرفی و کار ساخت و ساز تغییرمی‌کند. اولین قدم در این پروژه‌ها، اندازه‌گیری ابعاد محل نصب است که توسط خود متخصص و در هنگام سفارش کار انجام خواهد شد. بنابراین برای داشتن قیمت دقیق ساخت حفاظ چاره‌ای جز بازدید اولیه نیروی آهنگری نیست. پس از آن میزان آهن مصرفی بر اساس کیلوگرم تعیین شده و به عنوان اولین گزینه در تعیین قیمت در نظر گرفته می‌شود.
 
 
 
 
 
حفاظ درب
 
 
 
جزئیات و تزئینات
بسیاری از خانه‌ها را دیده‌اید که برای فرار از داشتن نرده‌‌هایی که صرفا جنبه حفاظتی دارند، با پیشنهادهای مختلف متخصصین آهنگری در ساخت نرده موافقت می‌کنند. داشتن گل نرده یا گل میخ و یا استفاده از ساختارها و انواع دیگر تزئینات مثل فرفورژه، از جمله پیشنهادهایی است که با مراجعه به بازار آهنگری برای سفارش ساخت نرده با آنها مواجه می‌شود و طبیعتا وقتی صحبت از جزئیات طراحی می‌شود، بیشتر شدن این ظرافت‌ها و یا اضافه شدن رنگ آمیزی می‌تواند هزینه ساخت را بالا ببرد.
 
 
 
 
 
نرده محافظ جلو در
 
نوع حفاظ
حفاظ پشت در خانه و آپارتمان و نرده‌های راه پله و دیوار با عملکردها و کیفیات بسیار متفاوتی ساخته و نصب می‌شوند. به عنوان مثال می‌توان انواع درهای آکاردئونی را با درهای بازشو لولایی مقایسه کرد. در هر دو حالت نیاز به ساخت چهارچوب و قوطی و نبشی که در مرحله آماده‌سازی صورت می‌گیرد وجود دارد اما این ملزومات فضا و نوع معماری پاگرد و ورودی و راه پله است که می‌تواند نوع حفاظ را مناسب را تعیین کند.
 
هزینه حمل و نقل
یکی از هزینه های مهم در سفارشهای آهنگری، هزینه حمل و نقل و باربری سفارش مشتری است. بنابراین  حفاظ رو دری آپارتمان بهتر است برای اینکه جلوی هزینه‌های بیشتر را بگیرید، از قبل در مورد تمام نیاز خود دقیق فکرکنید و سعی کنید تا جای ممکن از سفارش دادن محصولات تک خودداری کنید. به عنوان مثال اگر نرده‌های حیاط و حفاظ درهای آپارتمان دو پروژه‌ای هستند که قصد انجام دادن شان را برای ساختمان خود دارید، بهتر است هر دو را در یک زمان سفارش دهید تا از هزینه‌های دوباره حمل و نقل و باربری که می‌تواند عدد چشمگیری هم باشد جلوگیری کنید. 
 
محله
محل زندگی شما به طور مستقیم بر سطح زندگی و هزینه‌های الزامی آن اثر می‌گذارد. این موضوع تقریبا در مورد تمام خدماتی که در محل مشتری انجام می‌شود صادق است. علاوه بر آن بعد مسافت مشتری از محل کارگاه آهنگری تعیین کننده هزینه حمل و نقل خواهدبود. در نتیجه بهتر است برای پایین آوردن هزینه‌ها حتی‌المقدور از متخصصین محلی کمک بگیرید.
 
 
درب آکاردئونی حفاظ جلو در
 
 
 
حفاظ غرب تهران
رنگ درب آکاردئونی می تواند سفید و مشکی و قهوهای مسی چکشی و.... غیره باشد 
می توانید از قفل مخفی تو کار استفتده نماید که داخل خود درب کار می شود که ضدبرش و ضد دیلم می باشد به دلیل اینکه داخل درب هست 
 
رنگ درب اکاردئونی به صورت پودری می باشد که پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا پودر به خورد حفاظ برود و استحکام درب رو بالا می برد در هر شرایط آب و هوایی و استفاده از قفل مخفی داخل خود درب می باشد که امنیت درب را بالا می برد که سارقان با دیلم و سنگ فرز نمی توانند آن را باز کنند و این که خصوصیت به شمار می آید استفاده از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25   شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به تمام مناطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های اطراف می باشد و شا می توانید با شماره موبایل 09128047694 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش ما بگیریید 
 
 
حفاظ گارد در آهنی رولی
 
 
 
حفاظ جلو پشت در خانه
حفاظ جلو دری آپارتمان
 
تولید در های آهنی ریلی
 
 
مدل های حفاظ های رو دری
 
 
 
 
 
 
حفاظ آکارئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده  برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.
درب های تولید شده در صنایع فلزی آهن سازه دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند  که داخل خود درب اصلی تعبیه شده تا امکان باز شدن آن توسط سارقین با دیلم و سنگ فرز نباشد که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش به خوبی  تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!
 
این درب ها در طرح های گوناگونی موجود هستند از جمله دو گل لوزی، سه گل، پروانه ای، چهارگل، کلاسیک  و ایتالیای و تمام گل سلطنتی و طرح 3گل 4 خم و… اما بهترین و مناسب ترین طرح، درب آکاردئونی سه گل  که فیمت آن هم 390 هر متر مربع می باشد چون از لحاظ قیمتی بسار پایین هست قیمتش و می تواند امنیت را برای شما به همرا داشته باشد می باشد.
 
 
 
 
 
حفاظ کرکره کشویی ریلی
 
تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا که رنگ کوره ای نیز می باشد چون به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا به خورد ایمنی درب آپارتمان  برود ودر هر شراط امکان زنگ زدگی حفاظ نباشد خصوصا شمال کشور  می باشد
 
درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.
 
برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن حفاظ جلو پنجره  کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده 
رتفاع درب *عرض درب*قیمت هرمتر مربع=قیمت تمام شده یک درب آکاردئونی کامل با ابعاد منزل شما.
 
قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی – هزار تومان بوده که بهای رنگ الکترواستاتیک، حمل و نصب نیز محاسبه شده است.
 
در حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد:
 
کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد.درب سه لوزی به این محافظ پشت در  است که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.
 
قفل محکم وایمن داشته باشد.
 
قسمت ریلی آن روان باشد
 
 .پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد
 
 پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد
 
 .قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد
 
حوه سفارش درب آکاردئونی
 
 
 
 
 
 
ایمنی درب آکاردئون
جهت سفارش کافیست از طریق فرم اعزام کارشناس آهن سازه و یا شماره تماس 09128047694با ما در ارتباط بوده تا در اسرع وقت برای شما کارشناسی اعزام گردد. مدت زمان درخواست اعزام کارشناس تا حضور کارشناس در محل با توجه به میزان درخواست ها متغیر است که تمام سعی ما بر این است که در سریعترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد. پس از مشاوره و اندازه گیری که توسط کارشناس صورت میگیرد از طریق درگاه ارتباطی مد نظر شما پیش فاکتوری ارسال میگردد که پس از تایید شما و ثبت درخواست(واریز پیش پرداخت) ساخت درب آغاز شده و پس از 3روز کاری برای درب های استاندارد آپارتمانی و زمان توافقی برای کارهای خاص و بزرگتر اقدام به ارسال و نصب کالای مدنظر خواهیم کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
نواع حفاظ رو دری
 
قیمت گارد در آهنی رولی
قیمت حفاظ پشت در خانه و آپارتمان
 
قیمت حفاظ رو دری آپارتمان
 
 
 
محافظ رو در آپارتمان
 
حفاظ پشت در منزل
 
حفاظ پشت رو دری
حفاظ آهنی جلو در
 
 
حفاظ گارد در آهنی رولی
حفاظ پشت در خانه و آپارتمان
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا