انواع حفاظ فنس روی دیوار - نرده حفاظ آهنی ساختمان

(اخبار)

حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحكام بالا دارای نوك‌های تیز و برنده هستند كه مانع از نزدیك شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت كه دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحكام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناك است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.

 
انواع حفاظ روی دیوار ساختمان
 
انواع حفاظ دیوار یزد
 
انواع حفاظ روی دیوار کرمان
 
انواع حفاظ روی دیوار رلامسر
 
انواع حفاظ دیوار در تهران
 
تنواع حفاظ روی دیوار
 
 
حفاظ شاخ گوزنی و هزینه های مربوط به آن
حفاظ های شاخ گوزنی همان طور که پیش تر گفته شد، در رنگ ها، تراکم ها و ارتفاعات متنوع تولید می شوند.
 
که تمامی این موارد فاکتور هایی هستند که قیمت حفاظ شاخ گوزنی را تعیین می کنند. علاوه بر آن نوع اتصال حفاظ به نمای دیوار هم در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.
 
(حفاظ ها به دو صورت جوش CO2 و جوش الکترود به نما نصب می شوند که در بالا به بررسی هر کدام پرداختیم.)  تمامی فاکتور های نام برده شده در بالا روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر می گذارند.
 
بنابراین صحبت از قیمت نهایی حفاظ شاخ گوزنی در این جا میسر نیست و بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با دفاتر فروش حفاظ برتر تماس (09128047694)حاصل کنید.
 
با این حال لازم به ذکر است که در میان ابزار آلات امنیتی محل سکونت یا ادارات، حفاظ شاخ گوزنی قیمتی مقرون به صرفه تر دارد و در عین حال می تواند از بروز هر نوع سرقت یا دستبردی جلو گیری کند.
 
 
خرید حفاظ شاخ گوزنی و نکات مهم آن
پس از توجه به تمامی موارد ذکر شده، شما می توانید با توجه به بودجه و موقعیت محل نصب، مناسب ترین حفاظ شاخ گوزنی را برای خود انتخاب نموده و اما لازم است در هنگام خرید نکاتی را در نظر بگیرید:
 
پیش از خرید محصول یک نمونه از حفاظ شاخ گوزنی مورد نظر را از فروشندگان ما بخواهید و آن را تا زمان نصب نزد خود نگه دارید. تا بتوانید آن را از جهت کیفیت و مرغوبیت با مورد خریداری شده تطبیق دهید و از صحت محصول خود اطمینان لازم را به دست آورید و پس از اتمام مراحل نصب، نمونه حفاظ را به مسئول مربوطه تحویل دهید.
 
می توانید از کارشناسان شرکت آهن سازه بخواهید تا در محل نصب نرده حضور یابند تا با توجه به موقعیت محل، بهترین و مناسب ترین حفاظ را از نظر تراکم و ارتفاع به شما پیشنهاد دهند. این مشاوره ها کاملا رایگان هستند. پس بهتر است حتما از این فرصت استفاده کنید.
 
به علاوه کارشناسان شرکت آهن سازه  می توانند با مشاهده ی محل برای بهترین روش نصب و جوشکاری به شما مشاوره دهند.مشاوران ما بهترین نرده حفاظ ساختمان را با توجه به ساختمان شم پیشنهاد میدهند .
 
به یاد داشته باشید که به دلیل ضربات احتمالی در هنگام حمل و نقل و جوشکاری های مرحله ی نصب، پس از نصب باید حفاظ ها لکه گیری شوند. برای اطمینان از انجام گرفتن این مرحله، می توانید پیش از خرید آن را با فروشندگان تیم آهن سازه  مطرح نمایید.
 
به یاد داشته باشید که ارزان بودن تنها فاکتور مهم برای خرید نیست. بلکه باید جنس را با قیمت معقول آن خریداری کنید. کارشناسان متبحر تیم حفاظ برتر شما را یاری می دهند تا بتوانید با قیمتی مقرون به صرفه بهترین گزینه را برای محل مورد نظر خود انتخاب کنید.
 
بهترین و زیباترین حفاظ روی دیوار
 
انواع حفاظ روی دیوار در شمال
 
 
 
تأثیر حفاظ شاخ گوزنی بر زیبایی ساختمان:
 
با ارتقای سطح دانش معماری در کشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمان‌ها و استفاده از مصالح متنوع برای این کار هستیم. یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می‌شود و از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار بوده حفاظ شاخ گوزنی است. در واقع با جوش دادن میلگردهای نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یکی از مصنوعات زیبا و چشم‌نواز دنیای معماری حاصل می‌شود که جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب می‌کند. در واقع حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء بهترین تکنیک‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان‌ها دانست که یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد و اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب‌تر است.
 
حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت، سنگی یا فلزی قابل پیاده‌سازی است. سازنده می‌تواند با تغییر ارتفاع و تراکم، حفاظ شاخ گوزنی را کاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری که سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی کاملی داشته باشد. 
 
مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی:
 
ساخت حفاظ شاخ گوزنی، با توجه به سفارش و نیاز خریداران و نوع دیوار ساختمانی که نرده و حفاظ باید نصب گردد در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است. ساخت حفاظ شاخ گوزنی همانند ساختن سایر انواع حفاظ ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر است: 
ابتدا سازنده حفاظ به خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخ گوزنی اقدام می‌کند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متفاوت و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی برشکاری می‌شوند (باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخک‌های کوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه کافی تیز و برنده باشند). جهت شکل‌دهی و خم‌کاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده می‌کنند.
 
پس از خم‌کاری و شکل‌دهی، قطعات آماده شده تحویل جوشکار خواهند شد تا اتصال قطعات براساس سفارش مشتری انجام شود (براساس تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم سفارش شده). سپس مرحله پخت در کوره می‌رسند. بعد از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخت شده و در انبار قرار میدهند . در این مرحله کار ساخت به پایان رسیده و حفاظ شاخ گوزنی ساخته شده  آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب است.
 
انواع حفاظ روی دیوار در کرج البرز حفاظ شاخ گوزنی
 
انواع حفاظ دیوار ساختمان
 
حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم
 
زیباترین نرده حفاظ ساختمان
 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید.
 
 
نمونه حفاظ شاخ گوزنی از شرکت آهن سازه 
زیباترن نرده حفاظ
 
عکس نرده حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
 
محافظ روی دیوار شهریار
 
 
 
این مطالب حاصل بیش از ۲۵ سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات ساختمانی و تولید انواع درب های لوکس و نرده و حفاظ شاخ گوزنی میباشد که توصیه میشود قبل از خرید درب و نرده و حفاظ  این مطالب را مطالعه نمایید . تمامی عکسهای مربوط به حفاظ شاخ گوزنی در این سایت متعلق به شرکت آهن سازه  میباشد که متاسفانه همکاران ما بدون اجازه در سایتهای خود استفاده نموده اند.
از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الکتریکال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده که راه حل آن نیز از ابتدا تاکنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌کردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیک محل زندگیشان کار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند. 
همان تله‌ها نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را ایفا می‌کرده‌اند. نسل جدید حفاظ روی دیوار بدلیل اینکه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است .
امروزه از سیستم‌هایی مانند فنسهای الکتریکی، قفل‌های الکترونیکی، دوربین‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزاری، حفاظ بوته خاری  حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.
اگر برای تامین بیشتر امنیت محل زندگی یا کار خود برنامه ی ویژه ای دارید و دوست دارید در مورد حفاظ شاخگوزنی که یکی از بهترین ابزارها برای تامین امنیت ساختمان است بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید تا طی سرفصل های زیر شما را با خود حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های فنی آن آشنا کنیم:
 
محافظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی گارد حفاظ شاخ گوزنی
 
حفاظ نرده روی دیوار حفاظ آبشاری
 
عکس حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم حفاظ روی دیوار
 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی با چه رنگ‌هایی تولید می‌شود؟
 
درست مانند تمامی قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری نموده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن میگردد.این محصول در رنگ‌های متنوع و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.مانند رنگ‌آمیزی سایر فلزات، در رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نکاتی وجود دارد که تعیین کننده‌ی کیفیت رنگ‌آمیزی است.
 
پیش از رنگ‌آمیزی، سطح حفاظ شاخ گوزنی باید کاملاً صاف و بدون خلل و فرج، سطوح زائد، برجستگی و زنگ‌زدگی باشد تا رنگ‌آمیزی با کیفیت خوبی انجام شود. برای از بین رفتن خلل و فرج و برجستگی‌ها معمولاً ابتدا سمباده کشیده می‌شود و در صورت نیاز بتونه‌کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ‌آمیزی انجام می‌شود.
 
 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ آبشاری
 
قیمت محافظ روی دیوار در تهران
 
عکس حفاظ شاخ گوزنی و قیمت آن حفاظ آبشاری
 
 
حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.
 
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
رشد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ایران به این دلیل بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب‌تر است. به همین علت معماران به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
حفاظ نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای
 
حفاظ روی دیوار ویلا
 
 
 
 
انواع محافظ روی دیوار
انواع محافظ سر دیوار
انواع حفاظ روی دیوار ویلا
انواع حفاظ دیوار ویلا
حفاظ روی دیوارحفاظ شاخ گوزنی
 
اهمیت استفاده از حفاظ  های روی دیوار به‌عنوان اولین ابزارهای امنیت ساختمان به‌اندازه‌ای است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. باز بودن دیوارهای اطراف ساختمان، خانه را در مقابل ورود دزدان آسیب‌پذیر می‌کند. دیوار خانه‌ها باید توسط نرده‌ها و حفاظ‌ها محافظت شوند. بسیاری از انواع حفاظ‌ها مثل حفاظ شاخ گوزنی در دسترس می‌باشند و این حفاظ‌ها باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که در صورت لزوم، صاحب‌خانه بتواند فعالیت دزدان را در اطراف ساختمان خود ببیند. حفاظ‌ها به‌عنوان مکمل در کنار سایر ابزارها برای امنیت ساختمان استفاده می‌شوند. حفاظ شاخگوزنی با الهام از شاخ‌های گوزن دارای طراحی خاصی بوده به‌صورت فلزات جوشکاری شده و به‌هم‌پیوسته ساخته می‌شود که می‌تواند از ورود دزدان به داخل ساختمان جلوگیری کند. این پرچین‌های فلزی یک مانع بسیار بزرگ بوده که دارای نیزه‌های تیز در نوک حصار می‌باشند. نوک نیزه‌ها در حفاظ شاخ گوزنی به چند شاخه تبدیل می‌شود تا امکان هرگونه عبور غیرمجاز را غیرممکن کند. حفاظ شاخگوزنی برای امنیت و حفاظت از ساختمان مسکونی و حتی اداری نیز مناسب است.
یکی از نکاتی که زمان نصب حصارها باید در نظر داشت ارتفاع حصار می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی معمولاً در ارتفاع‌های ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر با نیزههایی به تراکم ۸، ۱۰ و ۱۲ میلی‌متر ساخته می‌شود. حفاظ شاخ گوزنی به‌واسطه همین تراکم و ارتفاع بالا می‌تواند امنیت ساختمان را تضمین کند. برای زیبایی بخشیدن به حفاظ شاخگوزنی می‌توانید آن را با رنگ دلخواه خود رنگ کنید تا با رنگ ساختمان یا درب و پنجره و محوطه نیز سازگار شود. ازآنجایی‌که در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله‌گردهای شماره ۱۰ استفاده می‌شود این حفاظ از استحکام بالایی برخوردار است. با رنگ کردن این حفاظ می‌توان آن را در برابر زنگ‌زدگی مقاوم کرد و در هر شرایط آب‌وهوایی آن را مورداستفاده قرار داد. علاوه بر حفاظ شاخگوزنی حفاظ‌های دیگری چون حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه‌ای، حفاظ لیلیوم، و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن و حفاظ نیزار ( نی زار ) تولید می‌شود که کاربری مشابه ای همانند حفاظ شاخ گوزنی دارند. برای حفاظت بیشتر می‌توانید از لوازم جانبی دیگر مثل سیم‌خاردار برای قسمت بالایی حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید تا امنیت ساختمان را افزایش دهید. حفاظ شاخ گوزنی باید درون دیوار اطراف ساختمان کاشته شود تا کسی نتواند آن را از دیوار جدا کند. نصب هشدارهای حرکتی و یا روشنایی بروی این حصارها نیز یکی دیگر از راه‌های افزایش امنیت و حفاطت ساختمان می‌باشد.
 
دوربین مداربسته
 
یکی از ابزارهایی که برای جلوگیری از ورود سارقین به خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد، دوربین مداربسته است. اگرچه نصب این سیستم هزینه‌بر است اما نسبت به سایر ابزارهای امنیتی امکانات بیشتری را در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهد به‌طوری‌که در صورت حضور نداشتن در خانه و ساختمان نیز می‌تواند هرگونه ورود و خروج به ساختمان خود را کنترل کند. برای برقراری امنیت و حفاظت ساختمان به کمک دوربین مداربسته امکانات زیادی در اختیار خواهید داشت. به کمک این دوربین‌ها می‌توان تمام وقایع را در اطراف ساختمان ثبت کرد تا در صورت لزوم به فیلم ضبط‌شده توسط دوربین دسترسی داشت. دوربین‌های تحت شبکه این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازند تا لحظه‌به‌لحظه ورود و خروج اطراف ساختمان را از طریق تلفن همراه هوشمند خود کنترل کند. اگر از دوربین مداربسته برای امنیت ساختمان استفاده کنید می‌توانید بدون هیچ نگرانی به سفر بروید زیرا در هر نقطه‌ای از جهان که باشید می‌توانید به کمک یک لپ‌تاپ و اینترنت به دوربین مداربسته خانه خود متصل شوید و محوطه ساختمان خود را کنترل کنید. مدل‌های پیشرفته‌تر این دوربین‌ها دارای قابلیت دید در شب می‌باشند یعنی با نور مادون قرمزی که در لنزهای آن‌ها تعبیه‌شده می‌توانند تصاویر باکیفیتی را حتی در شب ثبت کنند. این ابزار امنیت ساختمان نه‌تنها برای کنترل رفت‌وآمدهای مشکوک خانه بلکه برای کنترل فرزندان توسط والدین نیز بسیار مفید می‌باشند. با نصب این دوربین‌ها در فضای داخلی خانه والدین شاغل می‌توانند فرزندان خود را از راه دور کنترل کنند و در صورت مشاهده خطر در کوتاه‌ترین زمان خود را به محل برسانند. برخی از این دوربین‌های مداربسته می‌توانند به سیستم هشداردهنده وصل شوند تا در صورت حضور فرد ناشناس به صدا درآمده و پیام هشداردهنده‌ای نیز به موبایل صاحب‌خانه ارسال کنند. با به صدا درآمدن هشدار امنیتی همسایه‌ها از وجود سارقین مطلع شده و می‌توانند به شما کمک کنند.
طبق مطالعات صورت گرفته دوربین مداربسته یکی از عوامل بازدارنده در برنامه‌ریزی جرائم سرقتی می‌باشد. سارقین اغلب خانه‌هایی را برای دزدی انتخاب می‌کنند که به دوربین مداربسته مجهز نباشد. هدف از استفاده دوربین مداربسته در ساختمان‌ها، کاهش وقوع حادثه و در صورت لزوم امکان پیگرد قانونی سارقین می‌باشد. شما می‌توانید برای برقراری امنیت ساختمان خود از دوربین مداربسته استفاده کنید به شرطی که به حریم شخصی دیگران(همسایگان) نیز احترام بگذارید. بنابراین بهتر است با نصب برچسب بر درب ساختمان همسایگان خود را از وجود دوربین مداربسته در ساختمان خود مطلع سازید. دوربین را درجایی از ساختمان نصب کنید که فقط محوطه ساختمان شما را ثبت کند و برای همسایه مزاحمتی ایجاد نکند. بهتر است هرچند وقت یک‌بار فیلم‌های ضبط‌شده غیرضروری توسط دوربین را پاک‌کنید تا حافظه آن پر نشود و بتواند اتفاقات آتی را ثبت کند. و در آخر قبل از خرید دوربین مداربسته بهتر است اطلاعاتی در خصوص نوع و عملکرد هر یک از آن‌ها به دست آورده تا بتوانید بر طبق نیاز خود دوربین مناسب را خریداری کنید.
 
قفل‌های ضد سرقت
برای ایجاد امنیت ساختمان درب‌های آن باید مجهز به قفل باشد تا سارقین به‌راحتی نتوانند درب را بازکرده و وارد ساختمان شوند. باز کردن قفل‌های معمولی بدون کلید و به کمک اشیایی مثل سنجاق امکان‌پذیر است بنابراین شرکت‌های تولیدکننده در پی ساختن قفل‌هایی هستند که به‌راحتی قابل باز شدن نباشد تا به‌این‌ترتیب امنیت ساختمان افزایش یابد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی این امکان فراهم‌شده تا شرکت‌های تولیدکننده قفل ابزارها و تجهیزاتی را تولید کنند که از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری کرده و امنیت ساختمان حفظ شود. برخلاف قفل‌های معمولی که یک‌زبانه دارند، قفل‌های ضد سرقت دارای زبانه‌های مختلفی هستند که در چهار جهت به چهارچوب قفل می‌شوند و اهرم نمودن درب را غیرممکن می‌کند. انواع قفل‌های ضد سرقت با خصوصیات متفاوت تولید شدند.
 
دسته اول قفل‌های کلیدی هستند که به‌صورت کامپیوتری بوده و دارای دو کلید اصلی و فرعی می‌باشند. به دلیل کامپیوتری بودن این قفل‌ها امکان ساخت دوباره و کپی کلیدها زمانبر و گاهی غیرممکن خواهد بود. قیمت این کلیدها از کلیدهای هوشمند کمتر بوده و به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. دسته دوم قفل‌های هوشمند هستند که بروی درب ضد سرقت نصب می‌شود. منبع تغذیه تمام قفل‌های هوشمند درون درب آن نصب می‌شود و نیازی به برق ساختمان ندارند بنابراین سارقین با قطع برق ساختمان نمی‌توانند این قفل‌ها را باز کنند. این قفل‌ها با اثرانگشت و یا کارت مخصوص باز می‌شوند و برای باز کردن آن‌ها به کلید نیازی نیست. قفل‌های اثرانگشتی دارای حافظه‌ای می‌باشند که می‌توان چند اثرانگشت را درون آن ذخیره کرد. قفل‌های کارتی همان‌طوری که از نامشان پیداست با کارت‌های مخصوص باز می‌شوند که بروی درب‌های معمولی نیز قابل‌نصب می‌باشند. برای مواقعی که کارت گم شود این قفل‌ها با کلیدهای یدکی باز می‌شوند. برای هردوی این قفل‌های هوشمند زنگ هشدار در نظر گرفته‌شده است تا درصورتی‌که شخصی با اثرانگشت یا کارت ناشناس قصد ورود به ساختمان را داشت آن زنگ به صدا درآید. از دیگر مزیت‌های این قفل‌ها ثبت ورود و خروج و تعیین محدوده زمان ورود و خروج برای افراد می‌باشد. با این ویژگی‌ها به‌راحتی می‌توان امنیت ساختمان مسکونی، اداری و شرکت‌های بزرگ را تضمین کرد.
بنابرانی با مجهز کردن درب ساختمان به قفل‌های دیجیتال علاوه بر برقراری امنیت ساختمان می‌توانید با حفظ یک کد و یا اثرانگشت خود وارد خانه شوید و هیچ‌گاه پشت در نمی‌مانید. این قفل‌ها به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که بعد از هر بار ورود و خروج به‌صورت خودکار قفل می‌شوند بنابراین دیگر نگران قفل‌کردن درب منزل بعد از خروج خود از خانه نخواهید بود.
حفاظ دیواری
حفاظ روی دیوار کرج حفاظ شاخ گوزنی
خانه مکانی است که شما و خانواده‌تان در هر ساعتی از شبانه‌روز آنجا حضور دارید، بنابراین باید در آن احساس امنیت کنید. برای محافظ ماندن خانه از حمله سارقین باید از ابزارهای امنیتی مناسب استفاده کرد تا بتوان امنیت ساختمان را حفاظ و برقرار کرد. استفاده از انواع حفاظ ساختمان مثل حفاظ شاخگوزنی یا ابزارهای هوشمند مثل دوربین‌های مداربسته، قفل‌های ضد سرقت و یا هشدارهای روشنایی و حرکتی، برای ایجاد امنیت ساختمان بسیار حائز اهمیت می‌باشد.  حفاظ شاخ گوزني
 
 
 جذاب‌ترین حفاظ‌ برای حفظ امنیت تراس و دیوار ساختمان حفظ امنیت و حریم خصوصی از مهم‌ترین نکات در طراحی خانه می‌باشد که به کمک حفاظ‌ها می‌توان بخشی از این امنیت را تأمین کرد. انواع مختلفی از حفاظ‌ ساختمان در بازار موجود می‌باشند که برای تأمین امنیت و حفظ آرامش ساکنین ساختمان ساخته‌شده‌اند. بیشتر افراد به این دلیل که حفاظ‌ها با ساختار میله‌ای و عمودی خود بر زیبایی نمای ساختمان آن‌ها تأثیر منفی می‌گذارد از نصب آن خودداری می‌کنند اما انواع حفاظ در طرح و نقش‌های متنوع و فوق‌العاده وجود دارد که در عین افزایش حفاظت خانه و اموال درون آن، بر زیبایی خانه نیز می‌افزاید. حفاظ شاخگوزنی یکی از انواع مختلف حفاظهاست که برای امنیت تراس و یا بیرون ساختمان قابل‌استفاده می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی که با الهام از شاخ‌های گوزن ساخته‌شده است به‌صورت میله‌های فلزی با چند شاخه که دارای نوکهای تیزی هستند طراحی‌شده است تا فکر ورود به ساختمان را از هر فرد متجاوزی دور کند.
 
قیمت نرده روی دیوار کرج
انواع نرده حفاظ دیوار
حفاظ ساختمن
حفاظ نرده دیوار
حفاظ فلزی سر در
حفاظ فلزی روی دیوار
 
حفاظ‌ها از جنس‌های مختلفی همچون چوب، فلز، PVC، آلومینیوم و حصیر ساخته‌شدهاند و متناسب با محلی که قرار است نصب شوند انتخاب می‌شوند. حفاظ شاخ گوزنی از فلز ساخته‌شده که در هر شرایط آب و هوایی قابل‌استفاده بوده و در برابر شکنندگی و خمیدگی بسیار مقاوم می‌باشد بنابراین می‌تواند به‌عنوان یک گزینه عالی برای حفظ امنیت بیرون ساختمان انتخاب شود. درمجموع زمان انتخاب حفاظ فقط کافی است هوشیار باشید و سعی کنید حفاظی را انتخاب کنید که علاوه بر حفظ امنیت ساختمان، زیبایی ساختمان شما را هم به همراه داشته باشد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله جذاب‌ترین حفاظ‌ها را برای تراس و بیرون ساختمان معرفی خواهند کرد که عبارت‌اند از:
حفاظهای چوبی
انواع حفاظ فلزی
حفاظ شیشه‌ای
حفاظ کلاسیک
حفاظ کابلی و آکاردئونی
حفاظهای چوبی
 
انواع محافظ روی دیوار ویلا حفاظ شاخ گوزنی
قیمت نرده حفاظ روی دیوار ویلا
قیمت محافظ روی دیوار حفاظ گوزنی
 
از قدیم‌الایام از چوب‌ها برای ساخت پرچین و حصار به دور خانه استفاده می‌شد تا از ورود افراد ناشناس به داخل خانه جلوگیری شود. امروزه به‌گونه‌ای دیگر از چوب‌ها برای حفظ امنیت خانه استفاده می‌شود. گونه‌های جذابی از حفاظ‌های چوبی در بازار موجود می‌باشند که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می‌بخشند. لوورهای چوبی یکی از جذاب‌ترین حفاظ‌ها هستند که برای تراس ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرند. ابعاد این لوورها به گونه ایست که می‌توانید چینش آن‌ها را مطابق سلیقه خود تغییر دهید. می‌توانید با حذف برخی از این لوورها گلدان‌هایی که پشت این حفاظ‌ها قرارگرفته‌اند را در معرض دید قرار داده تا به نمای خارجی ساختمان جلوه‌ی خاصی ببخشند.
نوع دیگری از حفاظ‌های چوبی، فلاور باکس‌های چوبی هستند که می‌توانند بروی تراس ساختمان قرارگرفته و در کنار حفظ امنیت، زیبایی منحصربه‌فردی را نیز به وجود بیاورند. می‌توانید با نصب خلاقانه این نوع حفاظ‌ ساختمان از فضای تراس به نحوی بهینه بهره ببرید. این فلاورها می‌توانند به‌گونه‌ای کنار هم قرار داده شوند که نقش گلدان را برای گل‌های بالکن داشته باشند. با استفاده از فلاور باکس‌ها علاوه بر حفظ امنیت، هم از فضای خود به‌گونه‌ای بهینه استفاده کرده و هم زیبایی ساختمان خود را دوچندان ساخته‌اید. استفاده از فضای سبز در نمای ساختمان ایده‌ی هوشمندانه‌ای است که باید در مورد آن بیشتر فکر کنید. از مزیت‌های حفاظ‌های چوبی این است که می‌توانید هر طرح دلخواهی را با آن ایجاد نمایید. کیفیت و ماندگاری نرده شما به نوع چوبی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. دقت کنید که ارتفاع و ابعاد حصار چوبی تا حد زیادی بر قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود. استفاده از چوب بیشتر، پروژه شما را با هزینه بیشتری روبه‌رو خواهد کرد. 
 
 
انواع حفاظ نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
 
انواع حفاظ دیوار ساختمان
انواع حفاظ روی دیوار مشهد حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی تهران
انواع حفاظ دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی تبریز
قیمت نرده روی دیوار ویلا
 
 
 
حفاظ‌های فلزی به خاطر استحکام و دوام بالایی که دارند از معمول‌ترین و متداول‌ترین انواع حفاظ‌ها می‌باشند. اما امروز علاوه بر بحث کاربردی حفاظ‌ها، زیبایی آن‌ها نیز موردتوجه قرارگرفته است و افراد به دنبال حفاظ‌هایی هستند که علاوه بر حفظ امنیت، زیبایی را نیز به همراه داشته باشند. انواع مختلفی از حفاظ‌های فلزی وجود دارد که با سر هم کردن و شکل دادن انواع پروفیل‌ها ساخته می‌شوند. حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخگوزنی که از فولاد بوده، حفاظ فرفورژه و حفاظهای استیلی از جدیدترین نوع حفاظ‌های فلزی هستند که در کنار حفاظت از خانه، زیبایی و جذابیت خاصی برای نمای ساختمان به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل طراحی منحصربه‌فردی که دارد امنیت ساختمان را تا ۹۹ درصد افزایش می‌دهد و در کنار آن نمای ساختمان را چشم‌نوازتر خواهد کرد. حفاظ شاخگوزنی در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر ساخته می‌شود که اندازه دلخواه را می‌توانید متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. این حفاظ‌ها از فولاد با آلیاژ بالا ساخته می‌شوند که بسیار مقاوم بوده و به‌مرورزمان تغییری در رنگ و کیفیت آن‌ها ایجاد نمی‌شود حتی می‌توانید متناسب با نمای ساختمان خود آن‌ها را با رنگ دلخواه، رنگ کنید. حفاظ شاخ گوزنی یکی از پرمصرف‌ترین حفاظ‌ها برای نمای بیرونی ساختمان است که با ساختار شاخ گوزنی خود موجب ایمنی و زیبایی ساختمان خواهد شد. این نوع حفاظ به دلیل نوک ‌تیزی که دارد برای حفظ امنیت تراس خیلی مناسب نمی‌باشند.
نرده‌های فرفورژه نوع دیگری از حفاظ‌های فلزی هستند که می‌توانند در طرح‌های متنوع ساخته شوند. استفاده از این نوع نرده‌ها در خانه‌هایی به سبک کلاسیک زیبایی بیشتری را به همراه خواهد داشت. نوع دیگری از حفاظ‌های فلزی، حفاظ‌هایی از جنس استیل هستند که شاید در بانک‌ها بیشتر آن را دیده باشید. لوله‌های استیلی که معمولاً به‌صورت افقی در تراس نصب می‌شوند از ورود سارقین جلوگیری خواهند کرد.
 
 
حفاظ شیشه‌ای
 
حفاظ‌های شیشه‌ای نوعی دیگری از حفاظ‌ها هستند که برای تراس و یا بالکن مورداستفاده قرار می‌گیرند. بارزترین ویژگی این نوع حفاظ‌ها این است که نمای مقابل ساختمان را کور و مسدود نمی‌کنند. این حفاظ‌ها در برابر نفوذ آب، صدا و گردوغبار نیز مقاوم هستند. بدنه‌ی این حفاظ از پانل‌های شیشه‌ای عمودی تشکیل‌شده که مستقل از یکدیگر می‌باشند و می‌توانند به‌صورت کشویی یا لولایی نصب شوند. این نوع از حفاظ‌ها در انواع مختلف ریلی، آکاردئونی و تاشو عرضه می‌شوند.
با استفاده از این حفاظهای شیشه‌ای می‌توانید بالکن خود را به یک اتاقک شیشه‌ای تبدیل کنید که در فصول سرد سال مکان مناسبی برای خوردن عصرانه خواهد بود و از طرفی در روزهای گرم تابستان می‌توانید با باز کردن بخشی از این حفاظ از هوای مناسب محیط بیرون نیز استفاده کنید. حفاظ‌های شیشه‌ای فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. حداقل ارتفاع حفاظ شیشه‌ای که برای بالکن و یا تراس استفاده می‌شود باید تا ارتفاع ۱۱۰ سانتی‌متر را پوشش دهد و شیشه‌ها باید از جنس سکوریت و لمینت باشند تا بتوانند در برابر سرما و گرما تحمل کنند و آسیب نبینند. ضخامت این شیشه‌ها معمولاً ۱۰ تا ۲۰ میلی‌متر است که معمولاً به کمک المان‌های استیل یا آلومینیوم به هم متصل می‌شوند. در برخی از این مدل حفاظ‌ها پایه‌های دایره یا مربعی شکل استیلی یا آلومینیومی به‌عنوان ستون برای این شیشه‌ها عمل کرده و می‌توانند وزن شیشه را تحمل کنند. مدل دیگری از حفاظ‌های شیشه‌ای که با نام نرده شیشه‌ای فیکس پوینت شناخته می‌شود توسط یراق‌های استیل ضدزنگ اسپایدری به نام فیکسچر به کناره بالکن متصل می‌شوند. در این مدل، از پایه‌های عمودی فلزی خبری نیست بلکه چهار یا شش عدد یراق دکمه‌ای شکل این شیشه‌های سکوریتی ۱۰ میلی‌متری را به سازه ساختمان متصل می‌کند. این نرده‌ها علاوه بر مقاومت و ایمنی موجب افزایش زیبایی ساختمان نیز خواهند شد. ترکیب این حفاظ با میله‌های فلزی زیبایی خاصی ایجاد می‌کند که بسیار چشمگیر خواهد بود، به این دلیل است که از حفاظ‌های شیشه‌ای می‌توان برای حفظ امنیت در قسمت‌های دیگر ساختمان مثل راه‌پله و استخر نیز استفاده کرد. این حفاظ‌ها حتی می‌توانند به‌عنوان پارتیشن‌های جداکننده فضای داخلی ساختمان نیز مورداستفاده قرار گیرند.
 
 
نوعی از حفاظ‌ ساختمان که برای تراس و بیرون ساختمان استفاده می‌شود حفاظ‌هایی از جنس سنگ و یا بتون هستند که در اشکال متنوع تراشیده می‌شود. حفاظ‌های کلاسیک همان‌طوری که از نامشان پیداست در خانه‌های قدیمی بیشتر دیده می‌شوند و حسی نوستالژیک را در شما زنده می‌کنند. اما امروزه از این حفاظ‌ها در ساختمان‌هایی با سبک رومی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع حفاظ‌های سنگی زیبایی خاصی به ساختمان می‌بخشند که می‌توانید مطابق با سلیقه خودتان آن را شکل داده و رنگ‌آمیزی نمایید. این حفاظ‌ها در رنگ سفید نمای زیباتری داشته که آن را به سبک مدرن نزدیکتر می‌کند. اگر از دیدن این نوع حفاظ لذت می‌برید اما به دلیل ساختار مدرن ساختمان خود نمی‌توانید از این حفاظ استفاده کنید نگران نباشید. شما می‌توانید طرح‌های مدرن را بروی این سنگ‌ها ایجاد کنید و با نصب آن‌ها بر تراس ساختمان خود، علاوه بر حفظ امنیت از زیبایی منحصربه‌فرد آن نیز لذت ببرید. حفاظ‌های کلاسیک نسبت به سایر حفاظ‌ها در ارتفاع کوتاه‌تر مثلاً ۴۰ تا ۵۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند. حفاظ کلاسیک عموماً در اشکال مربعی و یا دایره‌ای شکل تولید می‌شوند. برخی از این نرده‌ها از جنس سمنت پلاست(سنگ مصنوعی) تولید می‌شوند که به دلیل سطح براق و صیقلی که دارد بسیار شبیه سنگ طبیعی به نظر میرسند. این حفاظ در برابر ضربه و نیروی خارجی واردشده بسیار مقاوم بوده و قابل‌استفاده در هر شرایط آب و هوایی می‌باشد.
 
حفاظ آکاردئونی
 
در بخش‌های پیشین با حفاظ‌هایی آشنا شده‌ایم که از چوب، فلز و یا شیشه ساخته‌شده‌اند. به‌طور مثال حفاظ شاخ گوزنی ازجمله حفاظ‌های فلزی است که برای فضای بیرون ساختمان بسیار مناسب می‌باشد. یکی دیگر از موادی که به کمک آن‌ها می‌توانید حفاظ‌هایی برای تراس ساختمان خود بسازید کابل‌ها هستند. می‌توان با درهم تنیدن کابل‌ها و کنار هم قرار دادن آن‌ها به‌صورت موازی و اتصال آن‌ها به پایه‌های فلزی حفاظ‌های کابلی مدرن و جذابی را ایجاد کرد که در کنار امنیت، زیبایی منحصربه‌فردی را نیز برای ساختمان ایجاد می‌کند. حفاظ‌های کابلی قابل‌استفاده برای باغ خانه و سایر اماکن عمومی مثل باغ‌وحش‌ها نیز می‌باشند، حتی برای زیباسازی شهری و به‌عنوان حفاظ پلهای عابر نیز می‌توان از حفاظ‌های کابلی بهره برد. این مدل از حفاظ به دلیل استحکام و قیمت مناسبی که دارد یکی از بهترین حفاظ‌های مدرن امروزی می‌باشند که بسیار نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. سیم‌های بکسلی به‌صورت افقی به نرده‌های فلزی متصل شده و با توجه به فاصله کمی که بین این کابل‌ها وجود دارد ایمنی را افزایش می‌دهد. این کابل‌ها معمولاً از جنس استیل ضدزنگ می‌باشند که با رویه مخصوصی جهت حفظ کارایی و زیبایی پوشانده می‌شوند. این کابل‌ها به‌وسیله جوش‌های مخصوص به بدنه‌ی اصلی نرده متصل شده و به این دلیل می‌توان انتظار داشت که این مدل حفاظ از بیشترین میزان استحکام برخوردار است.
حفاظ‌های آکاردئونی شکل که عموماً از جنس چوب، فلز و یا شیشه ساخته می‌شوند می‌توانند انتخاب هوشمندانه‌ای برای تراس خانه باشند. این حفاظ‌ها تاشو بوده و همان‌طوری که از نامشان پیداست شبیه به آکاردئون باز و بسته می‌شوند. از این حفاظ‌ها می‌توان به‌عنوان حفاظ دوم در مقابل نرده‌های شیشه‌ای نیز استفاده کرد. با بستن این مدل از حفاظ‌ها در روزهای آفتابی می‌توان از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کرد. از این مدل حفاظ برای درب، پنجره، تراس و سایر قسمت‌های ساختمان استفاده می‌شود.
 
اگرچه یکی از مهم‌ترین مزیت‌های حفاظی که انتخاب می‌کنید حفظ امنیت می‌باشد اما در نظر داشته باشید که مدل حفاظی که انتخاب می‌کنید در طراحی بیرونی خانه شما نقش اصلی را بازی می‌کند. انواع حفاظ‌ها مثل شاخگوزنی، استیل و فرفورژه ازجمله حفاظ‌های فلزی هستند که برای بیرون ساختمان و همچنین تراس قابل‌استفاده می‌باشند. برخی از حفاظ‌ها که از چوب ساخته می‌شوند مثل فلاور باکس‌ها ازجمله حفاظ‌های مدرن و امروزی هستند که کمک می‌کنند تا از فضای بالکن و تراس خود به‌گونه‌ای مفید بهره ببرید. حفاظ‌های کابلی و آکاردئونی و حفاظ‌های شیشه‌ای نوع دیگری از حفاظ‌ها هستند که همانند نمونه‌های دیگر علاوه بر حفظ امنیت ساختمان نمایی هنری و زیبا به ساختمان می‌بخشند.
 
هنگام انتخاب یک خانه برای خرید یا اجاره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
 
هر ساختمان دارای ویژگی‌ها و بعضاً شاید دچار نواقصی باشد که خریدار و یا اجاره‌کننده را به تفکر وامی‌دارد و او را وادار می‌کند تا تحقیقات بیشتری در خصوص ویژگی‌های ساختمان انجام دهد. اگر در خصوص نحوه تشخیص سلامت و یا ایمنی ساختمان اطلاعاتی داشته باشید می‌توانید از بسیاری هزینه‌های کارشناسی برای بررسی سلامت ساختمان بکاهید. اگر بتوانید نقص‌های ساختمان خود را قبل از قرار دادن آن برای فروش و یا اجاره برطرف کنید می‌توانید از تأثیرات منفی که ممکن است این نواقص بر قیمت ساختمان شما بگذارند، جلوگیری کنید. با تغییر بازار، خریداران به‌طور فزاینده‌ای نسبت به وضعیت اموال حساس هستند و از گزارش‌های نقشه‌برداران استفاده می‌کنند تا بتوانند پایین‌تر از قیمت پیشنهادی فروشنده ساختمان را خرید و یا اجاره کنند.
یکی از مواردی که ممکن است زمان بررسی ساختمان موردتوجه قرار گیرد امنیت آن می‌باشد به‌طور مثال ضد سرقت بودن درب ورودی منزل، استفاده از حفاظ‌هایی چون حفاظ شاخ گوزنی و یا وجود دوربین‌های مداربسته بر جذب خریدار تأثیر گذاشته و حتی می‌تواند سبب افزایش قیمت ساختمان شود. بهتر است فروشنده اطلاعاتی از مشکلات بالقوه ساختمان مثل سقف، کف، دیوار، خدمات گرمایش، برق و لوله‌کشی ساختمان و سالم بودن سیستم امنیتی مثل حفاظ شاخگوزنی تهیه کند تا بتواند به رفع نواقص آن بپردازد و از افت قیمت ساختمان خود بکاهد و همین‌طور شرایط فروش را برای خریدار فراهم سازد. تهیه چکلیستی برای بررسی ساختمان می‌تواند برای هردو خریدار و فروشنده کمک‌کننده باشد. بررسی چک‌لیست این امکان را برای خریدار و فروشنده فراهم می‌کند که مسائل جزئی و اصلی و همین‌طور هزینه‌های بالقوه را در خصوص ساختمان مشخص کنند. با پیروی از این چک‌لیست فروشنده می‌تواند تصمیم بگیرد که چه‌کاری باید انجام دهد تا وضعیت اموال خود را بهبود بخشد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:
 
بررسی سلامت ساختمان
 
شناسایی نقص‌های احتمالی ساختمان قبل از فروش می‌تواند بر جذابیت ساختمان و قابل‌فروش‌تر شدن آن تأثیرگذار باشد، این به معنای فروش بیشتر برای فروشنده و همین‌طور سود بیشتر وی می‌باشد. بررسی سلامت ساختمان و رفع نواقص آن اعتراضات خریدار را در خصوص نقص‌ها محدود کرده و اجازه خرید به قیمت پایین را از وی سلب می‌کند. بعضی نقص‌ها ممکن است جزئی به نظر برسند اما رفع آن‌ها نوعی آینده‌نگری بوده زیرا که ترکیب این نواقص کوچک می‌تواند بر معامله تأثیر منفی بگذارد و زمان بررسی ساختمان توسط خریدار زیر ذره‌بین برود. بررسی سلامت ساختمان این امکان را برای فروشنده فراهم می‌سازد تا خانه خود را سریع‌تر و با قیمت بیشتری بفروشد. در ادامه نحوه‌ی بررسی سلامت برخی از نقاط ساختمان شرح داده خواهد شد.
 
زمین:
یکی از نکات بررسی سلامت ساختمان مسائل مربوط به دفع زباله می‌باشد. نقاط انسدادی، نقاط دسترسی جهت تخلیه و شکاف‌ها بررسی‌شده و نقاط آسیب‌دیده‌ای که ممکن است مسئله‌ساز شوند را شناسایی و اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل آن انجام شود. سطح زمین برای تخلیه آب باران بررسی‌شده زیرا که در صورت عدم شیب مناسب باید سیستم تخلیه زیرزمینی تعبیه شود. وجود درختان با ریشه‌های بزرگ و قدیمی، دیوارهای مرزی، مخازن و سایر موارد موجود می‌تواند مشکلاتی را پدید آورد. بطور مثال درختان بلند در طول طوفان ممکن است آتش گرفته و یا سقوط کنند بنابراین وجود درختان در نزدیکی خانه می‌تواند انواع خطرات را ایجاد کند.
 
پوشش‌های سقفی:
خانه‌های قدیمی‌تر دارای چند لایه سقف می‌باشند که برخی از آن‌ها ممکن است آزبست داشته باشد. شکاف سفال‌های سقف و همچنین ترک‌خوردگی دودکش‌های سقف باید بررسی شود. سیمان زیر سفال و یا لبه‌های آن چک شود و نشتی‌های آن گرفته شود. ترک دودکش‌ها، فوم‌های آسیب‌دیده سقف، لوله‌ها و آزبست‌های تخلیه آب باران و سوراخ‌های تهویه باید موردبررسی قرار گیرد.
 
دیوارهای ساختمان:
تمامی ترک‌های دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان از سطح پایه تا روی سقف باید موردبررسی قرار گیرد. بعضی از این ترک‌ها نتیجه خشک شدن اولیه ساختار می‌باشند و ترک‌های دیگر ممکن است از پایه و اساس به وجود آمده باشند. اغلب ترک‌های دیوار سنگی ناشی از ترک‌های سازه‌ای هستند. ترک‌های دیوار آجری نشان از نشست ساختمان است و می‌تواند خطرناک باشد. بااین‌حال در اغلب موارد این ترک‌ها بر ثبات ساختار بیتأثیر بوده و ممکن است فقط به تعمیرات جزئی نیاز داشته باشند. اکثر ترک‌ها ابتدا به نازکی تار مو و باگذشت زمان عمیق‌تر می‌شوند بنابراین یک نشت ساده در سیستم تخلیه نزدیک پایه ساختمان می‌توان در هرزمانی رخ دهد. بهتر است قبل از تعمیر ترک ابتدا علت آن یافت شود، زیرا ممکن است سؤالاتی در ذهن خریدار نقش ببندد که آیا مشکل این شکاف مشکوک به‌طور کامل برطرف شده است و یا اینکه فروشنده برای پنهان کردن عیب ساختمان در تلاش برای پوشاندن ترک می‌باشد.در خانه‌های چوبی باید تهویه مناسب در دیوارهای خارجی ساختمان و کف و سقف آن بررسی شود. در خانه‌های تراس دار اتصالات انقباض در دیوار ها ی ساختمان و بنا باید مورد بررسی قرار بگیرند. دیوارها ی سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، اتاق نشیمن و همچنین اتاق‌خواب‌ ها نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند. تا از هرگونه نشتی و نواقص مربوط به لولهکشی، برق و وسایل گرمایش آن اطلاعات کافی به دست آید.
 
برق ساختمان: پنل‌های برق و فیوزهای مربوط به آن و همین‌طور وجود مدارهای مناسب و کافی برای ساختمان حتما باید موردبررسی قرار بگیرد تا بدانیم در صورت نیاز آیا می‌توانیم این سیستم را مناسب سازی و گسترش بدهیم یا خیر. اینکه بدانیم نوع سیم‌کشی‌ها و مدارها به چه صورتی بوده است و آیا سوکتهای پلاگین به صورت صحیح به زمین وصل هستند یا خیر. آیا باتریها و آلارم مربوط به اخطار وجود دود کار می‌کنند. وضعیت سوکت ها و سوییچ‌ها و سوکتها باید برسی شود . کنترل شود تعداد آن‌ها بر اساس استانداردهای یک زندگی مدرن کافی میباشد یا نه.
 
 
انواع حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
انواع محافظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی
انواع حفاظ روی دیوار تهران حفاظ شاخ گوزنی
 
انواع نرده روی دیوار
محافظ نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی
 
شرکت آهن سازه با بیست سال سال سابقه در زمینه تهیه و تولید انواع حفاظ های روی دیوار  و نرده آماده پاسخگویی(09128047694)و خدمات بخه شما مشتریان عزیز  میباشد .
 
 
در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد فراوان دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیوب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا همانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور  نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن  نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.
شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ و نرده 
امروزه برای برطرف کردن این مشکلات، نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که به حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی شهرت دارند.
حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.
 
این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن  است چرا که عرض بلندی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین است.
حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی
حفاظ نرده روی دیوار
 
وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز می باشند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شود.
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا