بهترین نرده حفاظ روی دیوار حفاظ لیلیوم - انواع حفاظ ساختمانی

(اخبار)

 
حفاظ ها فایروال های مختلفی دارند که همگی مسئول حفظ آرامش و امنیت شما هستند. شرکت آیرون پرو در تلاش است تا بهترین محصول را در اختیار شما قرار دهد.
شما می توانید برای نصب نرده ها به صورت رایگان با کارشناسان مرکز آهن سازه مشورت کنید تا بهترین انتخاب را برای منزل یا محیط خود داشته باشید.
یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام سفارش و خرید این نرده ها زمان مورد نیاز برای آماده‌سازی و نصب آنها می باشد. برای نصب حصار باید چندین مرحله را طی کنید. البته زمان نصب این نرده در اکثر موارد مشابه نصب نرده راه پله است.
 
در اولین قدم برای افزایش امنیت ساختمان خود با استفاده از نرده دیواری با بهره‌گیری از مشاوره های لازم و رایگان برای سفارش محصول و بیان نیاز خود تماس می گیرید. در مرحله بعد کارشناسانی برای بررسی دیوار و معاینه فنی آن اعزام می شوند.
 
فاکتور اولیه با توجه به تراکم و ارتفاع نرده و نوع فیوز برای شما صادر و ارسال می شود. در این مرحله بخشی از هزینه ها را پرداخت کرده و قرارداد منعقد می شود. مرحله بعدی نصب نرده است که توسط نیروهای متخصص و مجرب شرکت انجام می شود.
 
بسته به نوع حصار و اندازه نرده مورد استفاده، این فرآیند می تواند چندین زمان مختلف طول بکشد.
نرده دیواری چقدر ایمن است؟
برای افزایش امنیت دیوار از نرده استفاده می کنیم. اما این نرده ها تا چه حد می توانند پاسخگوی این نیاز باشند؟ اگر در طراحی، ساخت و نصب دقت و توجه کافی شود، می توان گفت حفاظ مورد نظر می تواند بیشترین امنیت را برای شما فراهم کند.
 
گزینه هایی مانند نرده های بالکن یا مهمتر از آن حفاظ پنجره ها امنیت افراد را تامین می کند.
 
برای رسیدن به این هدف بهتر است قیمت نرده دیواری را در اولویت دوم خود قرار دهید. ابتدا به مواردی مانند استحکام جوش، نصب استاندارد، تراکم کافی و ارتفاع مناسب توجه کنید. درست است که این موارد می توانند هزینه های شما را افزایش دهند، اما هدف شما از صرف این هزینه، حفاظت از سایر دارایی های شماست و این هزینه در واقع سرمایه گذاری محسوب می شود (قیمت 7 ژوئن 1401).
 
نصب نرده در چه مکان هایی ضروری است؟
یکی از مسائلی که در بررسی این گاردریل ها باید به آن توجه کنیم، نیاز به نصب آن ها در برخی مکان ها است. در واقع نرده دیواری را می توان برای بسیاری از دیوارها و حیاط ها ضروری دانست. اما در برخی موارد استفاده از این تجهیزات اهمیت بیشتری دارد. آنها عبارتند از:
نرده ها بر روی دیوارهای حومه شهر
معمولاً توصیه می شود خانه هایی که در خارج از شهر قرار دارند دارای ویژگی های امنیتی بیشتری در ساختمان های خود باشند. مسکن خارج از شهر اولویت اول امنیت است و به دنبال آن زیبایی و ظاهر است، زیرا در محیط های خارج از شهر و خلوت بیشتر احتمال سرقت وجود دارد.
استفاده از نرده بر روی دیوارها، پنجره ها و درها یکی از مهم ترین وسایل برای جلوگیری از ورود ناخواسته است.
 
نگهبانی روی دیوار حیاط ویلا
ساختمان های چند طبقه بزرگ که حیاط ندارند بدون شک نسبت به ویلاها به حفاظت کمتری از دیوارها نیاز دارند. همچنین در مواردی که حیاط ساختمان چیزی برای محافظت نداشته باشد، نصب این نرده های امنیتی غیر ضروری به نظر می رسد. اما در کلبه هایی که ورود سارق به داخل حیاط را آسان می کند، استفاده از این حفاظ توصیه می شود.
 
امنیت کارخانه ها و شرکت های بزرگ
امنیت کارخانه ها و مکان های صنعتی بزرگ کار نسبتا دشواری است و صاحبان املاک اغلب به استخدام نگهبانان و پرورش سگ در زمین های صنعتی متوسل می شوند. به همین دلیل استفاده از حفاظ های شاخ بلند برای چنین دیوارهایی توصیه می شود.
 
حفاظت از دیوار کم
نقش اصلی حفاظ دیوار جلوگیری از ورود سارقان است. هر چه دیوار بالاتر باشد، عبور از آن دشوارتر خواهد بود و ممکن است نیازی به محافظت روی دیوار نداشته باشد. در هر صورت استفاده از حفاظ در دیوارهای کوتاهتر برای تامین امنیت ضروری به نظر می رسد.
 
نرده حفاظ حفاظ لیلیوم
نرده حفاظ روی دیوار در زاهدان
محافظ روی دیوار در سیاهکل شمال
نرده حفاظ روی دیوار در شهر ری
نرده حفاظ روی دیوار حفاظ لیلیوم در شهریارحفاظ روی دیوار برای خانه ویلا در گرمدره
 
حفاظ روی روی دریوار در تبریز
حفاظ روی دیوار ساختمان شیراز
دیوار استانداری ۷۵۰متر لیلیوم سفید طلایی با ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر
نرده محافظ نیزار (نی زار)  که روی دیوار پشتی استانداری کرمانشاه با طول ۷۵۰ متر اجرا شده.
شرکت آهن سازه با کادری مجرب و حرفه ایی در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان و خریداران محترم میباشد برای اطلاع دقیق تر تماس (09128047694)حاصل نمایید.
حفاظ از نظر امنیتی و حفاظتی استاندار باید ضریب امنیت بالایی داشته باشد
 زیبایی و دکوراسیون مد نظر مهندسین و معماران استانداری را تامین کند.
بر همبن اساس و در جلسه ای با حضور معاون استاندار، نمایندگان تیم حفاظتی، مهندس معمار و مهندس عمران استانداری  توافق گردید که نرده  مدل حفاظ لیلیوم بر روی دیوارهای پشتی استانداری به طول ۷۵۰ متر نصب و اجرا شود. در ابتدا به منظور اجرای دقیق و بی عیب و نقص حدود ۱۰ متر از دیوار ها در ابتدا به عنوان نمونه شاهد اجرا شد. پس از بازدید تیم حفاظتی، مهندسین معمار، مهندس مقیم و ناظر عالیه توصیه شد که در فاصله های مناسب از ستونهای داخل دیوار برای استحکام بیشتر کمک گرفته شود. و بر همین دلیل ستونهایی با ارتفاع حدود ۱۲۰ سانتیمتر به ستونهای موجود اضافه شد. پس از تایید نمونه اجرا شده،  کل پروژه در زمان تعیین شده اجرا و تحویل گردید
نرده روی دیوار در تهران
نمونه نرده دیوار محوطه نرده لیلیوم
 
نرده های حفاظتی در شرکت آهن سازه
با رنگ کوره ای و جوشکاری تحت گاز co2  در تهران تولید شد. بوسیله ۱۰ تریلی به کرمانشاه و محل استانداری حمل گردید. گروه نصب قبل از حمل نرده ها در استانداری مستقر گردیدند. جهت تسریع عملیات نصب با رسیدن هر محموله، نصب آن نیز انجام میشد. با توجه طول زیاد دیوارها، به ارتفاع ستون های ذاخل دیوار در حدود ۱۲۰سانتیمتر اضافه گردید تا در فواصل مناسب تکیه گاه مستحکمتری برای حفاظ لیلیوم باشد. کل عملیات ساخت، حمل و نصب نرده محافظتی دیوار پشتی استانداری در  حدود ۲ ماه کاری به پایان رسید و تحویل شد.
حفاظ لیلیوم از شرکت آهن سازه 
فروش نرده روی دیوار حفاظ لیلیوم
نرده کشی دور دیواربا حفاظ لیلیوم
 
نرده محافظ روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار است که در این مطلب بطور کامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن، چگونگی ساخت، قیمت و هرآنچه که در مورد نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانیم را آورده ایم.بطوری که بعد از مطاله این مطلب اطلاعات کاملا حرفع ای در مورد آن خواهید داشت و در انتها انوع دیگر نسل جدید حفاظ روی دیوار معرفی میگردد.
حفاظ لیلیوم :
حفاظ لیلیوم یک نرده محافظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد. این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته و تولید شده است. این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید. در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن و عملا غیره ممکن بوده. بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های متنوع مناسب میباشد. 
شرکت آهن سازه با کادری مجرب و حرفه ایی به تولید انواع فاظ روی دیوار نموده و در هر ساعت از شبانه روی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان و مشتریان میباشد.
حفاظ روی دیوار حفاظ لیلیوم
 
 
حفاظ لیلیوم چه اندازه هایی تولید می گردد؟
 
گل نرده روی دیوار حفاظ لیلیوم
نرده حفاظ در دیوار در یاسوج
 
نرده های لیلیوم ، از نظر ارتفاع در اندازه های  ۵۰ الی ۱۲۰ سانت تولید و ساخته میشوند.ولی با توجه به تجارب نصب در شرکت آهن سازه اندازه مناسب نباید از ۸۰ سانتیمتر کمتر باشد و ایده آل ترین اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر میباشد.
عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد. اگر عرض حفاظ ۵۰ سانتیمتر  یا بیشتر باشد از ضریب حفاظتی بالاتری برخوردار خواهد بود.عرض دیوار های پیرامونی معمولا بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر میباشد.وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد دیگر بر روی دیوار جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا نمیماند. و سارقان با دیدن این نوع حفاظ در بیشتر موارد از سرقت صرف نظر میکنند.
 
میلگردهای  بکار رفته در حفاظ لیلیوم  چه سایزی باید داشته باشند ؟
در تولید و ساخت نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم کرد یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یکدیگر جوش شده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ ها عملا امکان نداشته. خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد. به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
 
قیمت حفاظ روی دیوار حفاظ لیلیوم
چرا برای حفاظ لیلیوم باید از جوش co2 استفاده گردد؟
 
گارد دیواری حفاظ لیلیوم
 
در جوشکاری معمولی با الکترود روکش دار بعد از جوشکاری به دو دلیل باید گل جوش از محل جوشکاری زدوده  و تمیز شود.
 
وجود گل جوش باعث جلوگیری از دیده شدن جوش اصلی میگردد و احتمال وجود جوش کرمو وجود دارد لذا حتما باید گل جوش زدوده کردد تا از استحکام جوش اطمینان حاصل نمود.
باقی ماندن گل جوش روی محل جوش باعث میشود که رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد.به همین دلیل به مرور زمان با انبساط و انقباض بوجود آمده در اثر سرما و گرما گل جوش کنده شده و حفاظ از همانجا زنگ زده و باعث پوسیدگی میشود.
حفاظ لیلیوم از شاخه های زیادی ساخته میشود و تعداد خال جوش ها بسیار زیاد میباشد.تمیز کردن گل جوش با تعداد زیاد در کار و زوتیا کار بسیار سختی ایست و جوشکارها در جوشکاری حفاظ تقریبا هیچ وقت گل جوش را تمیز نمیکنند و این موضوع باعث میشود جوش های کرمو و ضعیف از دید پنهان بمانند و رنگ هم بخوبی روی کار نمیچسبد.
 
به دلایل فوق ما درشرت آهن سازه  از جوشکاری با روش تحت گاز co2 استفاده مینماییم.در جوشکاری تحت گاز عملا گل جوش وجود ندارد و جوشکاری بسیار تمیز و محکم میباشد.
 
علاوه بر روش جوشکاری دوطرفه بودن جوشه نیزدر استجکام حفاظ بسیار مهم میباشد که این مورد هم در شرکت آهن ازه  بصورت دوطرفه اجرا میگردد.
 
جوش الکترود ترد می‌باشد و همچنین به علت اینکه به صورت خال جوش اعمال می‌شود بر اثر تکان‌های شدید به‌راحتی می‌شکند و به دلیل داشتن گل جوش باعث مشکلاتی در زمان رنگ آمیزی می‌شود؛ اما جوش نرم هست و قابلیت اجرای دوطرفه را دارا می باشد و همچنین به دلیل نداشتن گل جوش از مناسب ترین نوع جوش برای تولید حاظ می باشد که مشکلات بعد از رنگ آمیزی را مرتفع می سازد.
گارد روی دیوار در اصفحان
نرده دزد گیر در دیوار در قم
نرده جدید روی دیوار
نرده داخل ساختمان در کرمان

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا