حفاظ كركره ای درب خانه - درب آكاردئونی آپارتمان

(اخبار)

درب آكاردئونی طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.

خصوصا در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لازم و ضروری است تا یک درب مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 
گهگاه تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت.
 
از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در محفظه  فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود. انواع مختلفی از درب آکاردئونی در بازار موجود است 
استفاده از قفل های مخفی درب امنیت درب را دو چندان کرده چون داخل خود درب اصلی کار شده و امکان باز شدن توسط دیلم و سنگ فرز وجود ندارد 
رنگ درب آکاردئونی فلزی 
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.
 
رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.
رنگ درب پودری یا همان کوره ای نیز می باشد تا در هر شرایط جویی امکان خرابی و زنگ زدگی نداشته باشد خصوصا در مناطق شمالی کشور 
نحوه بدست آوردن قیمت  حفاظ آکاردئونی
 
 عرض در: برای بدست آوردن عرض درب از بیرون به بیرون چارچوب 
 ارتفاع در: ابرای زبدست آوردن ارتفاع درب هم از بالایی چارچوب تا انتهایی چارچوب اندازه گیری شود 
 طرح در: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
تراکم در: هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به مناطق شهری تهران یعنی تمتم مناطق 22 گانه تهران و شهرستان های اطراف می باشد و شما عزیزان می توانیید در هر ساعت از شبانه روز می توانید سوالات خود را در مورد حفاظ از کارشناس پارسا 09128047694 بپرسید.
 
نصاب حفاظ اکاردئونی
نرده حفاظ منزل
 
قفل مخفی حاظ اکاردئونی
 
انواع درب کشویی ریلی
حفاظ آهن سازه
 
ساخت و تولید حفاظ در غرب و شرق تهران
عکس درب کشویی ریلی تاشو
 
حفاظ درب خانه

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا