نرده دیوار قزوین - انواع حفاظ های دیواری

(اخبار)

 
 
انواع حفاظ شاخ گوزنی ،نخل مرداب در قزوین  : یکی دیگر از مدل های نرده حفاظ های نسل جدید  حفاظ نخل مرداب میباشد ،اکه امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده نموده. همواره بهترین راه حل ها برای مشکلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های زیبای  مرداب الهام گرفته شده.
این نوع حفاظ که از انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی است ، مناسب برای انواع ساختمان های کم طبقه و ویلایی می باشد  اما با توجه به زیبائی خاص و. همان طور که در ادامه این مطلب به   بررسی خواهیم پرداخت، حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد. اگر به دنبال روشی مطمئن هستید تا از محیط خانه یا محل کار خود محافظت کنید، بدون شک حفاظ نخل مرداب   یکی از بهترینه ها است. 
شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ و نرده روی دیوار میباشد جهت مشاوره رایگان و سوالات احتمالی میتوانید با شماره (09128047694)تماس حاصل نمایید 
 
حفاظ نخل مرداب و مقایسه آن با سایر حفاظ ها
نرده حفاظ نخل مرداب پر تراکم
نرده لبه دیوار نخل مرداب
 
در حفاظ نخل مرداب بر خلاف حفاظ لیلیوم که گل ها به رنگ طلایی بودند، گل ها به رنگ خود شاخه ها هستند. یعنی کل حفاظ به یک رنگ است و این موضوع از جهاتی بهتر است. زیرا رنگ طلایی به کار رفته در حفاظ لیلیوم پس از مدت نه چندان طولانی کیفیت خود را از دست خواهد داد.
 
 
حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه‌تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای هر شاخه می باشد. این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن میباشد بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا