نرده كركره كشویی آپارتمان - حفاظ درب خانه

(اخبار)

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ است كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.

 
برای ساخت و تولید  و ساختن درب های آکاردیونی از آهن،  استفاده می شود. هر کدام از این مواد، و متریال مصرفی  خصوصیات مخصوص به خودشان را دارند که هم اکنون با آنها آشنا خواهید شد.
 
خصوصیات درب آکاردئونی آهنی: این درب ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که استحکام بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن درب آکاردئونی آهنی، آن را با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند. قیمت درب آکاردئونی آهنی از دیگر مدلها بالاتر است؛ اما کیفیت و استحکام  و مقاومت پذیری این مدل دربها از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند.
 
 
 
 
حفاظ آکاردئونی، با الهام گیری از ساز آکاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.
 
درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.
 
درب آکاردئونی را با نام های دیگری چون درب آکاردیونی یا درب آکاردونی نیز می شناسند. درب های آکاردئونی در شکل ها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب کنید. در این نوشته با طریقه محاسبه قیمت حفاظ درب آکاردئونی نیز آشنا خواهید شد.
 
 طول *عرض *قیمت 
 
 
طرح 3 گل ساده 
طرح 3گل 4 خم 
طرح پیچی 
 طرح ایتالیایی
 طرح تمام لوزی دوجداره 
 طرح پرچ مخفی 
طرح تمام لوزی سلطنتی 
 طرح 3 لوزی تمام سلطنتی 
 
 
 
جهت سفارش کافیست از طریق فرم اعزام کارشناسو یا شماره تماس09128047694  با ما در ارتباط بوده تا در اسرع وقت برای شما کارشناسی اعزام گردد. مدت زمان درخواست اعزام کارشناس تا حضور کارشناس در محل با توجه به میزان درخواست ها متغیر است که تمام سعی ما بر این است که در سریعترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد. پس از مشاوره و اندازه گیری که توسط کارشناس صورت میگیرد از طریق درگاه ارتباطی مد نظر شما پیش فاکتوری ارسال میگردد که پس از تایید شما و ثبت درخواست(واریز پیش پرداخت) ساخت درب آغاز شده و پس از3روز کاری برای درب های استاندارد آپارتمانی و زمان توافقی برای کارهای خاص و بزرگتر اقدام به ارسال و نصب کالای مدنظر خواهیم کرد.
 
 
مزایایی این شرکت با سایر شرکت ها در این است که از رنگ کورهای استفاده می کند که به حفاظ پودر پاشیده می شود و داخل خود کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود تا در شرایط آب و هوایی بتواند مانع از پوسیدگی و زنگ زدگی حفاظ شود همچنینن استفاده از بلبرینگ ژاپنی استفاده کرده که باعث می شود درب راحت تر بازو بسته شود  و پروفیل چارچوب درب از 30*60 می باشد و از تسمه 5 میل استفاده می کند و همچنین استفاده از قفل مخفی  باعث می شود که حتی با دیلم و سنگ فرز امکان باز شدن آن نباشد چون در داخل خود درب لاصلی کار می شود و تمامی این مزایای شرکت بزرگ آهن سازه می باشد 
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده عقد قرادد با شرکت ها  می باشد و تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران و حومه را پشتیبانی کرده 
 
ساخت و تولید حفاظ در غرب و شرق تهران
 
 
عکس حفاظ اکاردیونی
 
نصاب حفاظ اکاردئونی
ارزان ترین نرده کرکره کشویی
 
نرده کرکره کشویی آپارتمان

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا