بهترین نرده كشویی آپارتمان - حفاظ پشت در خانه

(اخبار)

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ است كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود. رنگ كوره ای - قفل مخفی.

 
امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است که بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند.و با خیال راحت به کار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است که مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می کنند. برای اینکه امنیت را در یک ساختمان برقرار کرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محکم و نرده کشی از جمله روشهایی هستند که با کمک آنها می توان امنیت را در یک ساختمان یا فروشگاه برقرار کرد. نصب درب آکاردئونی ، یکی از بهترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است. وقتی درب آکاردئونی نصب کنید، افراد ناآشنا و غریبه نمی توانند درب خانه شما را باز کنند و به داخل خانه بیایند. این مدل دربها، در جلوی ورودی خانه ها نصب می شوند و جلوی ورود سارقان و افراد ناآشنا را می گیرند. به همین علت است که نصب درب آکاردئونی، یکی از روشهایی است که امنیت و آسودگی خاطر افراد خانواده را به دنبال دارد و استفاده از آن توصیه می شود.
 
 
 
 
درب آکاردئونی، نوعی حفاظ است که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.
 
مهم ترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی هستند که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده اند. این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب آکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.
 
درب آکاردئونی، با الهام گیری از ساز آکاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.
 
درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.
 
درب آکاردئونی را با الغابی دیگری چون درب آکاردیونی یا درب آکاردونی  یا گارد نیز می شناسند. درب های آکاردئونی در شکل ها و مدلهای  و طرح های  مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب کنید
 
 
 
طرح 3 گل ساده 
طرح 3گل 4 خم 
طرح پیچی 
 طرح ایتالیایی
 طرح تمام لوزی دوجداره 
 طرح پرچ مخفی 
طرح تمام لوزی سلطنتی 
 طرح 3 لوزی تمام سلطنتی 
 
 
 
جهت سفارش کافیست از طریق فرم اعزام کارشناسو یا شماره تماس09128047694  با ما در ارتباط بوده تا در اسرع وقت برای شما کارشناسی اعزام گردد. مدت زمان درخواست اعزام کارشناس تا حضور کارشناس در محل با توجه به میزان درخواست ها متغیر است که تمام سعی ما بر این است که در سریعترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد. پس از مشاوره و اندازه گیری که توسط کارشناس صورت میگیرد از طریق درگاه ارتباطی مد نظر شما پیش فاکتوری ارسال میگردد که پس از تایید شما و ثبت درخواست(واریز پیش پرداخت) ساخت درب آغاز شده و پس از3روز کاری برای درب های استاندارد آپارتمانی و زمان توافقی برای کارهای خاص و بزرگتر اقدام به ارسال و نصب کالای مدنظر خواهیم کرد.
 
 
مزایایی این شرکت با سایر شرکت ها در این است که از رنگ کورهای استفاده می کند که به حفاظ پودر پاشیده می شود و داخل خود کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود تا در شرایط آب و هوایی بتواند مانع از پوسیدگی و زنگ زدگی حفاظ شود همچنینن استفاده از بلبرینگ ژاپنی استفاده کرده که باعث می شود درب راحت تر بازو بسته شود  و پروفیل چارچوب درب از 30*60 می باشد و از تسمه 5 میل استفاده می کند و همچنین استفاده از قفل مخفی  باعث می شود که حتی با دیلم و سنگ فرز امکان باز شدن آن نباشد چون در داخل خود درب لاصلی کار می شود و تمامی این مزایای شرکت بزرگ آهن سازه می باشد 
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده عقد قرادد با شرکت ها  می باشد و تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران و حومه را پشتیبانی کرده 
 
نرده ضد سرقت آپارتمان
 
نرده کشویی قم
 
 
نرده کشویی انزلی
 
نرده کشویی اصفهان
 
بهترین نرده کشویی آپارتمان
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا