درب ریلی كشویی طرح دار - حفاظ منازل

(اخبار)

حفاظ آكاردئونی شبكه هایی لوزی شكل و تا شونده دارد كه ظاهر زیبایی نیز دارد. شبكه های لوزی به هم پیوسته استحكام و مقاومت پذیری درب را بیشتر می كنند. شكل ظاهری درب آكاردئونی به گونه ای طراحی شده كه هماهنگ با فضای خارجی و دكوراسیون راه پله ها است.

 
انواع درب های آکاردئونی کاربرد و مختلف و  گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه محفاظتی- امنیتی درب آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی ان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند. کاربرد درب آکاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. برخی از عمده ترین کاربردهای درب آکاردئونی عبارتند از:
 
حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی
آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ و کوچک پدیده شناخته شده ای است که مزایا و معایب بسیاری دارد. این روزها شهرها پر جمعیت تر و بزرگ‌تر از گذشته هستند. محلات مختلف، کوچه های مختلف و آپارتمان های کوتاه و بلند در همه شهرها دیده می شوند. در روزگار قدیم و شاید زمان اجدادمان، همه ساکنین یک محله به خوبی یکدیگر را می شناختند و با پیشینه خانوادگی یکدیگر آشنا بودند. رفت و آمد در محلات زیر دید مستقیم ساکنین قرار داشت و هر تردد مشکوکی به سادگی قابل شناسایی بود.
 
این روزها آپارتمان های سر به فلک کشیده و مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد در همه محلات دیده می شوند. حفظ امنیت از منازل دیگر به سادگی گذشته نیست. نصب حفاظ و درب آکاردئونی بر روی درب آپارتمان های مسکونی امری رایج برای حفظ آرامش ساکنین است. بسیاری از اوقات ساکنین مجتمع افراد خانوار و فامیل های وابسته را نمی شناسند. به این ترتیب امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بی توجهی در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئونی راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.
 
 
درب آکاردئونی از درب های تاشو بوده و قابل نصب در ورودی پارکینگ می باشد. به طور معمول ورودی پارکینگ ها بزرگ‌تر از ورودی درب آپارتمان است ولی قابلیت نصب درب آکاردئونی را دارا می باشد. ساخت درب آکاردئونی پارکینگ به صورت دو درب مجزا و در اصطلاح به صورت دو لنگه انجام می شود. دو درب تاشو در هنگام بسته بودن توسط قفل های ایمن به یکدیگر قفل می شوند و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرند. به این ترتیب نیازی به فضای اضافی برای ساخت درب آکاردئونی پارکینگ وجود نخواهد داشت. درب اکاردونی قابل نصب در پارکینگ های کوچک منازل و پارکینگ های بزرگ عمومی است. در منازل شخصی می توان از ریموت کنترل بر روی درب آکاردئونی پارکینگ استفاده کرد. این امر در سهولت  و آسانی استفاده از پارکینگ موثر است.
 
 انواع درب آکاردئونی :
طرح 3گل ساده 
طرح 3گل 4 خم 
طرح پیچی 
 طرح ایتالیایی
طرح پرچ مخفی 
طرح تمام لوزی دوجداره 
طرح تمام گل سلطنتی 
طرح 3گل سلطنتی 
 
رنگ درب آکاردئونی به صورت کوره ای می باشئ که پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود و در هر شرایط جویی امکان زنگ زدگی حفاظ وجود ندارد از بلبرینگ ژاپنی بر ای آسان بازو بسته کردن درب استفاده می شود همچنین از پروفیل 30 *60 واز تسمه 5 میل استفده می شود از قفل مخفی داخل خود درب اصی استفاده می شود که  با دیلم و سنگ فرز امکان باز شدن آن نباشد 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم اماده عقد قراداد با تمامی شرکت ها و ارسال به سرتاسر ایران عزیزمان می باشد همچنین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان  ما در تماس باشید و اطالاعات لازم را بدست آورید 
حفاظ های آکادئونی آهن سازه
 
 
نرده آکاردئونی
 
 
فروش حفاظ آکاردیونی
 
قیمت حفاظ آکاردیونی
 
درب کشویی متحرک
 
عکس درب کشویی
 
درب کشویی آهنی
 
 
درب کشویی طرح دار
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا